“Apģērbs pret obligātu ziedojumu; tirgo saziedotās mantas.” Labdarības fondam Ogres pusē pārmet negodprātību

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • Monta

  Monta

  Ak jūs nabaga muldētāji,paši neko nevar ,un ka tik citus nopelt.Paldies ka ir tāda vieta.Lai veselība ,un izturība viņiem šīs negācijas izturēt..Un kas to visu uzsāka ,,būs ar pēdas viņu ceļā.
 • Neko nezini un meles trin!!!😂

  Neko nezini un meles trin!!!😂

  Uzraksti kas esi kam tas telpas vaig vai bail vai
 • Haha

  Haha

  Vispirms "Latvijas lepnums", tad visus pieņemtos bērnus beidzot atņem, jo vietējie jau cik reizes bija sūdzējušies par viņu. Un tagad lupatu bodi atņems, kur vienmēr viena no pieņemtajām meitenēm bija verga vieta un tika lamata pat cilvēkiem dzirdod. Kā saka viss nāk atpakaļ. Ceru ka tiesa redzēs šis sievietes patieso seju.
 • Sandra.

  Sandra.

  Un kas maksā komunālos un elektrību. Jo pēc pagasta teiktā, tas ir uz darbinieku pleciem. Vai tad komunālie nav zvērīgi. Te ne tikai ziedojumus sāksi vākt..... Liels paldies par jūsu darbu
 • Ziedotāja

  Ziedotāja

  Neiedziļinoties sīkumos(un apzinoties,ka mediji bieži faktus pasniedz ļoti tendenciozi),ir viennozīmigi skaidrs,ka neliels ziedojums ir tikai normāls- tas pirmkārt attur bezpajumtniekus sakraut pilnus koferus un to visu izvazāt,tā ir elementāra disciplinešana- ji bieži tas,kas neko nemaksā,cilveku acīs arī neko nav vērts. Otrkārt- nedomāju,ka,ja tur atnāktu daudzbērnu mamma un lūgtu palidzību bez ziedojuma,to atteiktos sniegt. Nav jau arī nekāda konkrēta gadījuma,kurš cilveks un kādā situācijā ir bijis aizskarts- izskatās pēc parastās "latviešu" sūdzības. Treškārt- pat,ja nav jāmaksā īre,nekāda milzu peļņa no tiem ziedojumiem nevar sanākt,lidz ar to- kaut kur ir taču jāņem tā nauda kom.maksājumiem, telpas ir jāuztur tīras- ja to visu pašvaldība nenodrošina,tad varbūt sūdzētājs var paskaidrot,no kurienes ņemt līdzekļus telpu uzturēšanai....
 • atklāsme

  atklāsme

  Pagājušonakt atmiņā uzpeldēja seni avīžraksti par citos rajonos notikušiem notikumiem kādreiz. Kādi bija izbūvējuši telpas, iekārtojuši un viņus "izēda"no turienes. Un tādi piemēri bija ne viens vien. Tad arī šeit jāmeklē ieinteresētais, kam iekārojušās šīs izremontētās telpas, pašā centrā, izdevīgā vietā esošās.Kam ideja nomelnot čaklos darba rūķus. Nomelnos, izmetīs un panāks savu.
 • Es

  Es

  Šis sižets vien jau liecināja par to, ka tīri tur nav kaut kas, jo kā zinam cilvēkiem laukos ja ir pieejama vieta, kur iegūt apģērbu un apavus samaksājot ziedojumu, cik nu katram ir tā iespēja, tur nebūtu pilns ar apaviem un apģērbiem. Protams ja tiek prasīta ziedojums 5eur loģiski, ka ne visi ies un ņems. Paldies tiem cilvēkiem kas to dara no sirds un neprasot ne centa pretī, jo tiem kam nav, tiem tie 5eur būs noderīgi maizīti nopirkt.
  Šai kundzītei vairs nav uz ko pelnīt, ka atliek pārdot ( un ne pret ziedojumiem), bet par konkrētu naudas summu izlietnes un skapīšus, ko pati dabūjusi par velti.
  Un lai nemelo ka elektrība untt.. no tā visa viņa iegūst vairāk nekā mēs domājam.
  Bet mīļie cilvēki ne mums sodīt un lemt - ir kāda augstāk par mums,kas sodīs un lems.
 • Anita

  Anita

  Paldies šiem cilvēkiem par darbu un patiešām ļoti mīļš drēbju punkts braucu garām un iegriežot esmu apģērbies pati un arī radus apģērbusi Tur gatavo garšīgi un lēti .Lai šiem cilvēkiem laba veselība Turēties pretī naida cēlājiem Ikšķiliete
 • no citas biedrības

  no citas biedrības

  Cilvēku daba, gan svēta, gan nekrietna un pa vidu vēl, plūstošie uz visām pusēm. Kuri ņem virsroku? Arī es esmu piedzīvojusi nekrietnas aprunāšanas un arī slavēšanas. Kad dzirdu ko līdzīgu slikto runājot, mani mierina tikai viena doma- Dievs, Visaaugstākais redz patiesību un tas man dod atkal spēkus tālāk darboties.
  • pieredze-viena no citas biedrības veidotājām

   pieredze-viena no citas biedrības veidotājām

   Ja visu to zinātu un laiku varētu pagriezt atpakaļ, vai es veidotu no jauna biedrību? Toreiz veidoju biedrību, lai sevi un citus līdzīgos vilktu no purva laukā. Lai tādiem, kā mēs, būtu iespējas. Slimi, trūcīgi, mazaizsargāti. Pati tāda biju un vēl arvien esmu. Jā, trūcīgo statuss gan nomainīts pret maznodrošināto. Daudzus gadus darbojoties citu un savā labā (jo gribēju un gribu būt noderīga, vajadzīga), ko ieguvu? Atbalstītas simtiem ģimeņu, palīdzība sniegta dažnedažādos veidos-izveidota vieta, kur nākt un darboties, piedalīties radošās darbnīcās, klausīties lekcijas, saņemt tās pašas trūcīgo un Glābējpakas. Saņemtas daudzas atzinības no tiem, kam palīdzība sniegta. Saņemta gandarījuma sajūta, ka pašai un komandai darbojoties, izdevies tik daudziem palīdzēt. Un pa vidu, darvas karotes, kas visu grib samaitāt. Pārdzīvojumi, stresi jau pie esošām slimībām noveda pat līdz onkoloģiskajam, miru, atvadījās no manis, pati necerēju, ka izdzīvošu, gribēju nomirt dēļ sāpēm. Bet izdzīvoju. Dievs , līdzcilvēku, tuvinieku atbalsts deva spēkus pārvarēt. Esmu atkal noderīga, vajadzīga. Ja kādam vai kādai gribas nomelnot šādu organizāciju darbību, lai paši pamēģina, ko labu darīt citu labā. Tādas organizācijas ir vajadzīgas un tai pašai "Kristīnei", ja tas ir īstais vārds padomāt, ko viņa var labu izdarīt.
 • Anija
  +11 +11 0

  Anija

  Es apmeklēju Ogre arī labdarības bodi un tur arī ir ziedojumu urna. Man arī saukt bez tabu? Hahhh

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!