“Apdraudēta veselība un drošība!” Kāpēc rīdzinieki Pārdaugavā dzīvo graustos?

Pie trauksmes zvana sit rīdzinieki, dzīvojoši Altanovas ielas 17. un 19. namā, kur dzīves apstākļi ir briesmīgi: drūpošas sienas, griestu pamati un antisanitāra vide dara bažīgus iedzīvotājus. Viens no namiem pirms vairākiem gadiem atzīts par avārijas stāvoklī esošu graustu, tomēr tajā aizvien turpina eksistēt rīdzinieki.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • romuls

  romuls

  ... jap .. labs jautājums .. kāpēc ? ...
  varbūt tāpēc .. ka .. neko citu nevar atļauties .. varbūt tāpēc .. ka .. minimālā alga šinī sapņu zemē ir 430 eiro no kuras vēl atvelk nodokli .. varbūt tapēc .. ka .. viss šinī sapņu zemē maksā kosmiskus ciparus .. un visbeidzot .. varbūt tāpēc .. ka .. valdībai ir uzkakāt uz savu tautu jau 29 gadus ... ...
 • ruta

  ruta

  Varbūt kāds Rīgā vēl dzīvo mākoņos tādu ēku ir ap 300 gb.Vecmīlgrāvis,Sarkandaugava<Jaunciems u.t.t Tas ir godmaņa papa kļūda,ka atļava prihvatizēt visādas avārijas mājas,bet tagad dz. īpašniekiem ir nepaceļamā problēma,jo tur šajās ēkās taču dzīvo ņe jau miljonāri.Veikt kapitālu remontu tas ir simti tūkstoši.Bet kur laij ņem naudu nabagi?
  • to ruta

   to ruta

   Neļautu prihvatizēt, tad bļautu, ka apspiež, prihvatizācijas laikā tak skriešus noprihvatizēja... Dzīvojamā fonda prihvatizācija bija kļūda, reāli iznīcinot lētu īres dzīvokļu fondu. Ja nebūtu prihvatizācijas ierādīt brīvu lētu īres dzīvokli nebūtu problēma pie pašreizējās demogrāfiskās situācijas.
   • Oo

    Oo

    Cilvēk, tu latviešu skolā esi gājis? Kas tas par vārdu - prihvatizēt? Lūdzu, nemēslo te..
    Privatizēt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!