“Alkoholu lietoja, lai nestāsta!” Par Cēsu klīniku Līgo naktī ienākusi kārtējā sūdzība

40 komentāri
“Alkoholu lietoja, lai nestāsta!” Par Cēsu klīniku Līgo naktī ienākusi kārtējā sūdzība

“Bez Tabu” 26. jūnija raidījumā ziņoja par Cēsu klīnikas darbinieci, kas darba vietā Līgo vakarā turēja atvērtu alkohola pudeli. Kā norādīja medmāsiņa, pudelē neesot bijis nekas alkoholisks – “tā ir no mājām paņemta laima, zemeņu sula”. Pēc raidījuma “Bez Tabu” saņēma zvanu no kādas kundzes, kuras vīrs arī apmeklējis klīniku pieminētajā vakarā un norāda, ka “jautrība situsi augstu vilni”, liekot ilglaicīgi gaidīt nepieciešamo palīdzību.

Kā atzīst zvanītāja, viņas vīrs, kurš vērsies slimnīcā pēc palīdzības, pie tās tika tikai pēc vairākām stundām, kamēr fonā bija dzirdama lustīga laika pavadīšana.

Vairāk “Bez Tabu” saņemtās sūdzības audio ierakstā:

26. jūnija raidījumā minētā medmāsiņa atzinusi, ka šo pudeli izmantojusi, jo tā izskatoties skaistāk nekā parasta glāze, un “no tās esot lielāks efekts”, un, lai arī pudele paredzēta mazalkoholiskam dzērienam, patiesībā tajā brīdī pudelē bijis laima un zemeņu dzēriens, ko sieviete paņēmusi līdzi uz darbu.

Daudzi vērīgi raidījuma skatītāji norādījuši, ka minētā alkohola pudele ir visai neparocīga šķidruma tilpne, jo to pēc vienreizējas izmantošanas vairs nav iespējams aiztaisīt ar korķi. Citi “Bez Tabu” skatītāji gan nostājas medmāsiņas pusē un norāda, ka Līgosvētki tam jau ir paredzēti:

Pēc “Bez Tabu” viesošanās Cēsu slimnīcā darbiniece saņēmusi rājienu no slimnīcas vadības.

Veselības ministrijas komentārs:

Foto

40 komentāri