“Aktīvo Mežaparku norok!” Skrituļslidotājs norāda uz nepareizi izvēlēto pretslīdes materiālu

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Aktīva dzīvesveida piekritējs Normunds svaigā gaisā sporto arī ziemā – viņš iecienījis skrituļošanu ar nūjām Mežaparkā, taču teritorijas apsaimniekotāja izvēlētais pretslīdes materiāls sportot prieku gandējot.

Normunds piefiksējis, ka pēdējo trīs gadu laikā gada aukstajos mēnešos apsaimniekotājs slidenos ceļus kaisa ar šķembām. Tas apgrūtinot braukšanu ar skrituļslidām.

Normunds
aktīva dzīvesveida piekritējs

Problēma ir tāda, ka mēs nevaram sportot. Tās ir bīstamas, kamēr šķembas nav sasalušas. vēl var pabraukt, bet tāpat viss slīd – velobraucēji ir krituši, arī gājēji labprāt pa šķembām nestaigā.

Normunds uzskata, ka parkos būtu jāizmanto smilts, jo tā netraucētu sportot arī ziemā. Normunds brīvajā laikā ne tikai skrituļo, bet arī skrien, tāpēc norāda, ka arī skriešana pa šķembu klāto zemi nav patīkama.

Normunds
aktīva dzīvesveida piekritējs

Šķembu lietošanas dēļ Mežaparku kā tādu aktīvu vietu vienkārši norok!

Mežaparka apsaimniekotāja – SIA “Dārzi un parki” – pārstāvis Andris Gremze norāda, ka problēma ar šķembām rodas pavasarī, kad sākas atkusnis. Tad šķembas piesalst, līdz ar to tās tik vienkārši nevar noslaucīt nost. Tad katru dienu teju 18 tehnikas vienību veic šķembu tīrīšanu. Citu problēmu ar konkrēto pretslīdes materiāla izmantošanu pārstāvis nesaredz.

Andris Gremze
“Dārzi un parki” pārstāvis

Smilts neveic funkciju attiecībā uz slidenību. Smilts biezā slānī nebūs labākais variants. Mums ir jāpieņem, ka mēs dzīvojam skandināviskā līmenī.

Sezonas laikā izlieto četras lielas vannas ar šķembām. Andris Gremze norāda, ka pagaidām sportotāju dēļ nav plānots no šķembām atteikties.

2 komentāri