“Aizsūtot mājās, riskēja ar dzīvību!” Pēc Ogres slimnīcas apmeklējuma sirmgalve piedzīvo “murgu”

Neatliekamā medicīniskā palīdzība Ogres rajona slimnīcā nogādā sirmgalvi, kura sūdzas par spēcīgām sāpēm vēderā, biežu urinēšanu ar asiņošanu. Ogres dakteri izraksta sievieti no slimnīcas tās pašas dienas vakarā, raksturojot veselības stāvokli kā ”relatīvi apmierinošu”, taču pēc pavisam īsa laika sirmgalve ar vēl spēcīgākām sāpēm tiek nogādāta slimnīcā Rīgā, kur ārstējas divus mēnešus.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Ilāna

  Ilāna

  Daži ārsti tur jau sen ir par ilgu aizsēdējušies un savu darbu dara pavirši,citi vispār iesaka nebraukt un netraucēt viņus. Man meita Ziemassvētkos apdedzināja roku un dežūrārsts pa telefonu atbildēja,nē nu ja jūs gribat varat atbraukt,bet labāk uz Rīgu, bet ja apdegums nav liels,paliekat vien mājās, roku paturat aukstā ūdenī.
 • Raivis

  Raivis

  Šī slimnīca mani pārsteidz jau sen. Tāda sajūta, ka tur savākti ir visas Latvijas nesekmīgie vai neveiksmīgākie medicīnas nozarē strādājošie. Droši, ka starp visiem tiem neveiksminiekiem ir arī godprātīgi darbinieki, bet nu iespaids par Ogres slimnīcu ir stipri negatīvs.
 • Lolita
  • skotele

   skotele

   varbūt,ka tie nemaz nebija ārsti,bet cita līmeņa personāls
 • ārstiem
 • Līga

  Līga

  Vairākus gadus dzīvoju Dānijā un vienīgais ko saskatu nepareizi ir tas, ka ārsts neiedeva antibiotikas zinot ka aptieka ir slēgta. Man pašai bija šāds gadījums gadus 12 atpakaļ. Dānijā pašam jātiek pie dežūrārsa, ātrā palīdzība izbrauc tikai tad kad cilvēks pats nevar piecelties no gultas. Kādreiz man likās tas nepareizi, bet tagad uzskatu, ka tās ir godīgi un taupīgi. Veicot urīna analīzes konstatēja iekaisumu, nierakmeņu iespējamību. Izrakstīja antibiotikas un es devos uz majām. Par laimi mums ir diennakts aptieka.
  Mēs LV esam pieraduši, ka visām kaitēm palīdz antibiotikas un slimnīca. Ja mums tas netiek piedāvāts, tad mēs ceļam traci. Dānijā pāris stundas pēc dzemdībām arī var iet mājās. Uzskatu ka tas ir super. Ja cilvēks nav pieslēgts pie sistēmas, bet viņam tiek piedāvātas tabletes 3 reizes dienas, viņš tās var dzert arī mājās, ietaupīt savu naudu un medmāsas un ārsta laiku.
 • Jānis Bērziņš

  Jānis Bērziņš

  Hipokrāta zvērests Latvijas mediķiem nav saistošs - mūsdienās zvēresta došana ir vairāk kā ceremonijas sastāvdaļa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!