Ivars ar dēlu pavasarī devās peļņā uz Zviedriju, darba līgumu noslēguši ar latviešu uzņēmumu, kuru ieteicis radinieks. Solīja, ka maksās līdz 1700 eiro mēnesī. No sākuma viss gājis gludi, dzīvošana apmierinājusi, arī pie formām tikuši. Pirmās aizdomas radās, ieraugot algas lapu.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • Arturs Spule Skuja
 • Evija Būmeistere
 • Māris Grasmanis
 • Agris Sils

  Agris Sils

  Ja nav smadzeņu Latvijā, tas nenozīmē, ka viņas parādīsies citur 😉
 • Valentins Krakauskis
 • Uznemums

  Uznemums

  kapec bez tabu neuztaisa nevienu raidijumu par to ka stradnieki apcakare uznemejus ?!? par to ka melo viniem ka ir meistari, bet kad pienem vinus darba tad cali pat nezin kas ir instruments un tad nu uznemejam jadoma ka tikt vala no sis muldonas ! 10 raidijumu diena varetu uznemt par stradniekiem ka vini cakare uznemejus, tiklidz darba vaditajs nav blakus ta vispar nekustas ! sitie kas te visi raksta sis stulbibas ir tiesi tie par kuriem domaju ! Es stradaju UPB un mums ir kopigi objekti ar Balthem Zviedrija un teiksu ka ir, tur strada normali cali kas tiesam strada un strada jau daudz gadus un vieniem nav nekadu problemu, bet ir tie saucamie laimes mekletaji kas doma ka atbraukusi uz paradizi un ka neko nedarot tulit viniem maksas, tiklidz darba vaditajs paiet nost ta sie stav, spele spelites telefonos un pipe un tad brinas kapec uznemums nevar izmaksat algu - tapec ka preti nav darbs un zviedrs neko nemaksas !!! un kas attiecas par sito cilveku raidijuma - kas tev lika braukt ja nesanemi preti ligumu pirms brauci kura viss skaidri minets !?! pats pasaka ka kaut ko parakstija bez lasisanas steiga 😂😂😂 varbut aknas pardevi !?! un tagad vaino uznemumu ! Ta ka visi stradat gribetaji - varat nu izpausties 😂 Tada pat situacija ir Latvija uz vietas, tie kas grib stradat, tie strada un viss ir ok, bet tie kas negrib, tie tikai sudzas un raksta cucibas ! Lai jums visiem veicas 😊
  • Zane

   Zane

   tikai laimes meklētāji rodas, jo normāliem večiem algu nemaksā, bet paši savās kabatās bāž
  • Edgars

   Edgars

   Nav ko medus maizi solit! Tie, kas stradaja,jau sen pamukushi. Algas nav laicigi, tikai solijumi ar ritdienu, piektdienu, nakamo nedelju utt! Apsolito maksatu un laicigi, problemas nebutu ar darbiniekiem, bet, ja interese tikai sava kabata,tad ko gribat?
 • Ga Tis

  Ga Tis

  Jā,pazīstama lieta,savulaik,ar gribējās sapelnīt,bet atgriezos ar parādiem,kopš tā laika vairs necenšas kāpt,uz tā paša grābekļa, un palieku tepat!
 • Ivo

  Ivo

  Guntars Tiltiņš no SIA "Tivo" arī ir darbinieku čakarētājs, solītājs un nemaksātājs. Lai slava tam, lai slava tam!!!
 • Andis Petrovics

  Andis Petrovics

  Janoker un jānodauza šitie biznesmeņi,brauka krutām tačkām un blato ar citu sūri pelnītu naudu,šitadi stasti ir daudz😠😠😠😠
 • Aivis

  Aivis

  Vajag aizrakstīt tam Zviedru pasūtītājam par šādām lietām, tas būs baigais robs reputācijā šai firmai un iespējams viņi vairs nedabūs objektus no šī pasūtītāja. Brīnos, kā var būt tik skopi, ka nemaksāt tā jau mazo naudu, jo no Zviedriem jau viņi saņem ļoti labi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!