Aizmālē acis ar mototrasi, “uzbliež” gigantisku šaušanas poligonu! Paslepus izbūvē 13 hektāru šautuvi, nesagaidot iedzīvotāju akceptu

Iecavas novada iedzīvotāji izmisīgi pretojas milzu šaušanas poligona izveidei Iecavas pievārtē. Lai gan šautuve 13 hektāru platībā formāli ir vien ieceres stadijā un nodota publiskai apspriešanai, šautuves idejas virzītāji infrastruktūru ar milzu aizsargvaļņiem jau uzcēluši. Sākotnēji būvējuši aizsargvaļņus, neatklājot patiesos nodomus: slēpuši šautuves ieceri, prasot atļaujas cita veida objekta būvniecībai. Iedzīvotāji uzskata, ka notikusi nelikumīga būvniecība. Tāpat satraucas, ka šautuves izbūve un plānotā tās izmantošana ir kaitējums videi un būtiski iedragās iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Iecavas novada iedzīvotāji uzskata, ka poligona idejas virzītāji sabiedriskajā apspriešanā melo sabiedrībai.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • zane

  zane

  Bet tas taču ir valsts drošības jautājums. interfronte taisa Wagner grupai poligonu
 • Latviešu burti

  Latviešu burti

  Būvprojektā taču skaidri un gaiši rakstīts dokumentācijas nosaukums un funkcija - mototrase, vai šautuve. Tur ir pamatīgas atšķirības.
  Tā jau projektētā veikalā arī drīz sāks šaut. Kā jau Latvijā....
 • Latviešu burti

  Latviešu burti

  Lasu un brīnos: kā tur vispār var kaut kas uzbūvēties ne tā, ne kā būvprojektā, būvvalde būvuzraudzību vispār nepiemin - liekas - vietējā būvvalde dzīvo uz citas planētas!!!
  Kur tad skatījās būvuzraudzība, kad objektā sākās patvaļīgas būvniecības izmaiņas??!!
 • Jhgfv

  Jhgfv

  Jūsu stulbā mājas lapa nestrādā. Nevienu video nevaru noskatīties
 • MILFHUNTER

  MILFHUNTER

  Simpātiska dāma, bet hobiju gan būtu labāk nomainījusi :/
 • Jānis Balodis

  Jānis Balodis

  Esmu Iecavnieks, strādāju zemnieku saimniecībā, kā daudzi Iecavā. Un personīgi pazīstu daudzus nodokļu nemaksātājus, bet šie izskatās īpaši nekaunīgi, ciniski, melīgi un smirdīgi.
  Grib cilvēkiem dzīvi sabojāt uz savas izklaides rēķina. Pretīgi.
  Iedzīvotāji iesaistieties - nepieļaujiet šo murgu, rakstiet iesniegumus domei, protestējiet!!! Izglābsim Iecavu!
 • Andris V

  Andris V

  Personīgi pazīstu R. ŅEPLOHO , Dieniejam kopā Zemessardze, no 1994 gada: Studentu bataljons, SUV VANAGS
 • Edvīns Bražonis

  Edvīns Bražonis

  Krievi atkal taisa vietu,kur trenēties zaļajiem cilvēkiem!!! Satrenēsies un krievijas iebrukuma gadījumā šaus mugurā! To krieveni vajadzētu uzsēdināt ar vienu vietu uz stobra,šāvēja dolbannā!!! Kur skatās vietējā vara??? Atkal acis ar eiriķiem aizmālētas,kā vienmēr!!! Bļēdj,kad tas vienreiz beigsies???!!!
 • Roberts

  Roberts

  te kāds kaut ko muld par ražošanu komentāros. kāda ražošana? šie krievi šaus savam priekam. ko viņi atstās nodokļos? rakstā tas redzams - nodokļu parādus! ko iegūs vietējie iedzīvotāji? nepanesamu troksni un krītošas īpašuma vērtības par to, ka bruņoti pajoliņi izklaidējas. dievs nedod, ka vēl neiet uz pilsētu “pašaut gaisā!”, zinot kā tiem šāvējiem patīk iekost.
 • Aldo

  Aldo

  Es tikai nespēju saprast vienu. Kāpēc vienmēr latvieši ir pret visu ko citi vēlas izveidot. Pret ražošanu, pret transportu, pret enerģētiku.? Un vienmēr atradīsies kāda neapmierināta vecene, kurai nekas nepatīk un kurā prot skaļi bļaut un viesim paust savu neapmierinātību, kas tikai ir gatavs klausīties.
  Šī zeme grib labi dzīvot, bet neko nevēlas attīstīt.
  Jeb tas ir kāds sindroms no padomju laikiem, kad būvēja un nevienam neprasīja. Tagad visi parāda savu varenumu un visu aizliedz.
  Tikai pēc tam paši raud cik nabagi un nelaimīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!