Aizdomās par korupciju turētais Brandavs kāpu aizsargjoslā būvē lepnu privātmāju

Rojas novada Kaltenē nepilnu 100 metru attālumā no jūras krasta aizdomās par korupciju turētais Aleksandrs Brandavs būvē lepnu privātmāju. Pusotra hektāra lielo īpašumu Brandavs iegādājies par 30 000 eiro.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Skaidrīte

  Skaidrīte

  Jauki tādi ''bagāti'' lautiņi iekārtojušies?! Visur viņiem ceļš vaļā!? Likumi!!? Tie uz viņiem neattiecas! Nekaunība augstākā pakāpē! Viņi tiek godāti?! Vai GODĪGU cilvēku DRĪKST turēt apcietinājumā!? NU NĒ, TAČU!
 • Sandra

  Sandra

  Tas ir tāpat kā Melnsils kempingā mučeles saliktas kāpu aizsargzonā... Pirms pāris gadiem nevarējām teltis celt kad pašvaldības policija brauca aizrādīt. Bet tagad mučeles stāv.. Dīvaini bet tas ir Rojas novads. Samaksāja laikam lielu naudu
 • Vietējā

  Vietējā

  Mana māte Kaltenē dzīvo jau 87 gadus, viņa arī TV skatījās sižetu. Viņa saka, ka tajā vietā pat divas mājas viņas bērnībā bijušas. Izskatās, ka te ir princips- ja jau pieķer, tad pa pilno.
 • vajag padomaat

  vajag padomaat

  Teikšu kā ir- ja arī man būtu tāda iespēja es tik tuvu jūai māju nebūvētu- pirmkārt Pirmkārt vienmēr troksnis, otrkārt gadiem ejot viss var mainīties un čau- vienu rītu čibas aizpeldējušas !!!
 • Pils top dabas liegumā

  Pils top dabas liegumā

  Ha, paskatiet īstu pili, kas top gatava dabas liegumā, arī apmēram tuvāk kā 100 metrus jūrai. Aiz Vērgales, pabraucot garām ceļa norādei, kur viesu nams "Laikas," vēl apm kādi 150 līdz 200 m. Tad ieejiet pa kreisi mežā pa celiņu līdz jūrai un tur parādās daudzu stāvu pils! Pie kam jāiet ar kājām, jo dabas liegums, iebraukt aizliegts! Bet pils grandioza!
 • S

  S

  Atkal vienas mājas-kuģa variants, kam visi "papiri v porjadke", un neviens ne redzēja, ne dzirdēja, ja neskaita pēcalu laikmeta pamatus.
 • Sarmīte
  +10 +10 0

  Sarmīte

  Pie mums Latvijā zagļi var dzīvot un zagt viņiem viss atļauts kamēr nabaga ļautiņi grimst nabadzībā !
 • Vajag

  Vajag

  atlaut uzbuvet un tad uguns pukeliti klat,lai sasildas kartigi par nodoklu maksataju naudinu siltumu!Ha,ha,hhhaahahahahaha….
 • Andris Vilde

  Andris Vilde

  Ja man būtu nauda arī visu darītu likumīgi. Jāmaina likumi, bet tur vainīgi tie, kas tos likumis pieņem un atstāj trūkumus. Likuma trūkumu izmantošana savā labā logiska parādība.
  • to Andris Vilde

   to Andris Vilde

   Es te likuma trūkumu neredzu. Redzu tikai likuma klaju pārkāpšanu; likuma piemērošanas neattiecināmību. Izdomājuši kaut kādus vecos pamatus, kur to nekad nav bijis. Šeit saskatāma vienkārša, klaja un bezkaunīga korupcija. Gan no korumpanta un Rīgas naudas zagļa Brandava puses, gan no pagasta veču puses. Tur, uz to pagastu, derētu kādu KNABja ekspedīciju aizsūtīt...... kaut gan, KNABis vairāk par 70 eiro soda naudas pagasta shēmotājiem neuzliks. Tā, pie mums, ir standarta cena (neliela nodeva), ja ierēdnis pieķerts tūkstošu shēmošanā.
 • Ha !
  +12 +12 0

  Ha !

  Vai tad nav vēl skaidrs ? Nu, bet, ja Brandavam, atpirkties no cietuma, 200 000 ir sīcene, tad jau apbūves atļaujai - pagasta večiem un būvuzraugiem viņš vēl sīceni atradīs, vienmēr.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!