“Aizdedza sveci un iemiga!” Ogrē liesmas laupa dzīvokļa saimnieces dzīvību

Pievienot komentāru
“Aizdedza sveci un iemiga!” Ogrē liesmas laupa dzīvokļa saimnieces dzīvību

Otrdienas pievakarē Ogrē, Tīnūžu ielā 9 – daudzdzīvokļu nama 8. stāva dzīvoklī, izcēlās ugunsgrēks, kurā dzīvību zaudēja viens cilvēks.

“Bez Tabu” skatītājs redakcijai iesūtījis video, kurā redzams, kā liesmas posta augšējo stāvu mitekli.

Vietējie iedzīvotāji zināja stāstīt, ka mirkli pirms ugunsnelaimes dzīvokļa saimniece aizdegusi sveci, bet pati vēlāk iemigusi. Diemžēl sieviete ugunsgrēkā gājusi bojā.

Kaimiņi arī norāda, ka no liesmām paglābties esot izdevies sievietes mājdzīvniekam – kaķim.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) vien apstiprina, ka 16. aprīlī plkst. 17.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Ogrē, kur daudzstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka no viena no ēkas stāviem nāk liesmas un deg dzīvoklis.

Ugunsdzēsēji glābēji nekavējoties uzsāka cilvēku glābšanas un ugunsgrēka dzēšanas darbus. Izmantojot glābšanas maskas, no piedūmotās ēkas tika izglābti pieci cilvēki. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks.

Plkst. 20.36 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 25m2 platībā dega dzīvoklis.

VUGD atgādina, ka viens no lētākajiem un efektīgākajiem veidiem, lai pasargātu savu dzīvību un īpašumu, ir mājoklī uzstādīts dūmu detektors – tā cena vidēji ir 10 eiro, to iegādāties var jebkurā mājsaimniecības preču veikalā un uzstādīt var gandrīz jebkurš cilvēks, kurš prot izurbt sienā divus caurumus vai, kam ir spēcīga līmlente. VUGD aicina neatlikt rūpes par savu drošību uz vēlāku laiku un jau šodien mājoklī uzstādīt dūmu detektoru!

Lasi vēl: Ugunsgrēkā daudzstāvu mājā Ogrē gājis bojā cilvēks.