”Aiz bērna gultiņas bija pamatīgas pelējuma pūkas!” Divistabu dzīvokli Mežciemā pārņem pelējuma sēnīte

Pelējums dzīvoklī parādījies vietā, kur līdz šim gulējusi pusotru gadu vecā Intas meita, taču, ieraugot pelējuma patiesos apmērus, bērna gultiņas atrašanās vieta tika nekavējoties mainīta. “Rīgas namu pārvaldnieks” nesteidzas uzsākt darbus.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • NuNu

  NuNu

  Par ko tad tur pārvaldnieks vainīgs? Paši droši vien plastmasas logus salikuši, ventilācija kā jau padomju mājās tuva nullei, jo paredzēts ka pietiekami gar nehermētiskajiem logiem vilks... + drēbes arī žāvē tur pat dzīvoklī... Būtu vismaz mitruma mērītāju nopirkuši un tad nobildējuši, ka dzīvoklī 90% mitrums...
 • .

  .

  Vājš sižets, bez atbildēm, kā jau beztabu. Diez vai cēlonis ir šuve. To mitruma savācēju izmest. Biežāk vēdināt.
 • iks

  iks

  bieži vien pelējums parādās tādēļ,ka telpās žāvē drēbes ,it sevišķi,ja ģimenē ir mazi bērni .Drēbes nākas mazgāt daudz un tāpat žāvēt.Vasarā ,kad logi bieži ir atvērti ,telpas izžūst ,bet ziemā mitrums paliek .
 • Ansis

  Ansis

  Visdrīzākais, pašā dzīvoklī ir paaugstināts mitrums un siltums. Tas tad arī patīk pelējumam. Ar pliku ūdeni diemžēl to sēni nenomazgāsi. Ja bērna gultiņa ir bijusi ar pelējumu, tad ieteiktu matraci mest ārā, jo pelējuma sporas var būt arī tajā. Teiksiet, ka tas nekas? Diemžēl pelējuma sēne var izraidīt diezgan nopietnas veselības problēmas, zinu no pieredzes. Ievācāmies jaunceltnē, kur izrādījās ventilācija tik pat kā nestrādāja. Pēc laika visi sākām slimot, bērnam izrakstīja antibiotikas, bet tās nepalīdzēja, līdz vienreiz, uzkopjot māju, atvilku skapi no sienas, aiz kura bija kārtīgs pelējuma perēklis. Tāpat pelējums bija aiz gultas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!