Aglonā par miljonu būvē radošo industriju centru! Iedzīvotāji neizpratnē, kas dārgās telpas apdzīvos

Aglonas iedzīvotāji ziņo par jaunbūvi, kas top teju pašā pilsētas centrā – miljonu vērts radošo industriju centrs. Iedzīvotāji ir priecīgi, ka pilsēta attīstās, tomēr radies jautājums, kas īsti telpas apdzīvos.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Adrija

  Adrija

  Labi ja par ES naudu, nevis no pašvaldību izlīdzināšanas fonda maksājumiem.
 • @_St_John_

  @_St_John_

  Lai tak apgūst fondus. Gan jau pielietojumu atradīs. Latgale attīstas.
 • karlis

  karlis

  P.S. Un to, ka pagasta vecis neko negrib komentet, tauta varat nebrinities , taa kundzite visai novada vadibai jau gadiem tik nierees, kaa zhultsakmenji, tapec , tada reakcija. Beztabu uztaisija kaa zhurnalisti, lai kaa sensacija gandriz, pat kaukadu apaugushi viiru atrada, brinos, kaa zirga ratos guloshu dzeraju neatrada. Neko neviens aglonietis ne uztraucas, ne debatee , tipisks pasutijums zhurnalistam.
 • karlis

  karlis

  Tiesaam, ne jau kads brinums ko sabuve pa projektiem. Neviens agloniesus neaplaupija. Skaists objekts, pielietojumu atradis. Bus ka apskates objekts, smukka vieta, kuru skatot varees padomat, ka Aglonaa kaukas notiek, nevajag kasities pretigie skaudulji , jums mazak vai vairak no taa nav. Bet tai pretigajai iebraucejai, kura jau vairakus gadus Aglona smirdina gaisu un visus censhas sanaidot , vienkarsha un banala komercinterese, nekas taisnibas meklesanas nav, vinas viira vaardaa nosauktajam virietim ir nomas ligums ar pastu, kuru vinji pazaudes noteikti, jo pasts atrodas nenormali talu no centra, pat neieskaidrot nevienam, bet bus gaishaa , civilizeetaa vietaa ar idealu parkingu. Taa ka mutes ciet un priecajamies, ka ko uzbuuvee ne uzspridzina. Bez tabu, nu galigi nav teemu ? Aktivistei novelu iet pie prata vai dzert zales pret hiperaktivitati.
 • Sarmīte

  Sarmīte

  Ooo, izrādās, ka Aglona jau ir par pilsētu pārtapusi, nu forši 😁👌
 • Legāla izzagšana

  Legāla izzagšana

  Tak "tupa" ES projektu apgūšana... Ne jau vienīgā vieta, kurā sacelti miljonu vērti infrastruktūras objekti bez nākotnes pielietojuma. Vienīgie ieguvēji deputāti un būvfirmu īpašnieki, parastajam cilvēkam dzīve no tā labāka nepaliek.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!