16 komentāri

Āgenskalna Valsts ģimnāzijas mājaslapā pie sadaļas, kurā rakstīts par bērnu uzņemšanu 7. klasē, noteikta kāda īpatnēja prasība – iegādāties īso sporta tērpu, kas maksā 19 eiro, vai arī garo sporta tērpu par 43 eiro, vai arī pilnu komplektu par 55 eiro. Sporta tērps jāpsaūta, maksājot skaidrā naudā.

Ko darīt, ja bērnam jau ir sporta tērps? Sazinoties pa tālruni, raidījums Bez Tabu noskaidro – nav jāiegādājas pilnībā viss tērps – obligāts ir krekliņš, bet īsas vai garas bikses varot izvēlēties. Turpat arī paskaidro, ka iestāšanās dokumentu iesniegšanas brīdī klāt esot arī cilvēks no firmas un uz vietas varot izvēlēties sporta tērpa sastāvdaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viennozīmīgi var saprast, lai iestātos 7. klasē, obligāti jāpērk sporta tērps. Taču Izglītības kvalitātes valsts dienestā saka, ka šāda prasība nekādā gadījumā nedrīkst tikt izvirzīta. Pēc Bez Tabu intereses dienests sazinājies ar skolu un mājaslapā veiktas izmaiņas. Proti, sporta tērpa iegāde nevar būt par pamatu atteikumam uzņemt bērnu 7. klasē.

Skolas pārstāvji tomēr akcentē, ka vienots sporta tērps ir drošības jautājums – bērni vairāk padomās par savu uzvedību Uzvaras parkā, kur notiek sporta stundas siltajā laikā, un arī sporta skolotājam būs vieglāk bērnus pārskatīt. Tāpat skolas pārstāve saka, ka līdz šim nekad nav bijuši gadījumi, ka bērnam, kuram nav šāda sporta tērpa, tiktu liegts piedalīties sporta stundā.

Video!

TOP komentāri

 • skolniece
  +3 +2 -1

  skolniece

  Cilvēkiem tiešām laikam nav par ko satraukties.. Jā, sporta tērps ir obligāts, vismaz krekls, bet neviens neuzspiež to vilkt uz katru stundu. Es tiešām nesaprotu, kādēļ ir jāceļ kaut kāda brēka! Kaut kas nepatīk - ir vēl citas skolas, kurā mācīties. Tad jau varam sākt diskutēt par formām, kuras ir citās skolās un kuras nav par brīvu! Tak padomājiet, ko jūs rakstiet!
 • Province
  +3 +2 -1

  Province

  Tā tas ir ,un tas nav slikti -Āgenskalna ģimnāzija ir īpaša labā nozīmē ,un tās vārds ir brends jau daudzus gadus .Skolnieki lepojas ar savu skolu.Arī mana meita pirms gada absolvēja ģimnāziju ,un joprojām ir pateicīga skolai ,un vēl joprojām lepojas ar to ,ka viņa ir bijusi tai piederīga .Tie vecāki ,kuri sūdzas ''Bez Tabu'',lai vispirms aizsūta savus lolojumus uz kādu kompleksainu lauku vidusskolu,un tad viņi rikšiem aizskries uz labu ģimnāziju ,un nokaunēsies par savām muļķīgajām pretenzijām.
 • Absolvents
  +2 +2 0

  Absolvents

  iepriekš ar šo nebija nekādu problēmu, tomēr ir labi, ka ejot sporta stundā uz Uzvaras parku, klase ir pārredzama un vienota! Un vienota piederība skolai vienmēr ir disciplinējusi skolēnus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl