3 komentāri

Visai absurda situācija izveidojusies Stopiņu novadā jo kāda suņa īpašniece, kuras mīlulis nav piereģistrēts vietājā pašvaldībā tagad ir spiesta saskarties ar nepatīkamu attieksmi.

Lea ir labi audzināta suņu meitene, ar riešanu apkārtējos netraucē, nevienam nekož, ir draudzīga pat ar svešiniekiem. Pastaigās dodas tikai saimnieces Santas pavadā, kura par viņu rūpējās pēc labākās sirdsapziņas. Taču neraugoties uz to, Stopiņu novada dome ierosinājusi administratīvo lietvedību par dzīvnieka slēpšanu un un izvairīšanos no uzskaites pašvaldībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašvaldības policisti secinājuši, ka sunim neesot Stopiņu novada žetona, kas liecinātu ka samaksāta nodeva. Santa savu suni jau ir reģistrējusi Rīgā, savā deklarētajā adresē, bieži ar mājdzīvnieku uzturas citā pašvaldībā, kur ir viņas brīvdienu māja un ņem suni uz darbu, ka ir vēl  citā pašvaldībā.

Foto

Video

TOP komentāri

 • visvaldis
  +1 +1 0

  visvaldis

  Ludzu pasakiet , vai mūsu valdibai , pašvaldibām un ierēdņiem nebutu laiks griesties pie psihiātra . Marezmātiķi taču nevar vadit vālsti , a varbut es maldos ?
 • vērotājs
  0 0 0

  vērotājs

  Sen bija laiks šos mazpagastus likvidēt, šis ir tikai piemērs tam, ka nelielo Latviju ir iespējams administrēt lielākās vienībās.
 • Mamma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl