Absurds Ogres novadā! Pašvaldības policija spiesta vērsties pret savu darba devēju

7 komentāri

Suntažu pagasta pārvalde neievēro novada pieņemtos noteikumus, līdz ar to tai draud naudas sods līdz pat 350 eiro.

Ogres novada saistošie noteikumi paredz, ka zāles garums pilsētas teritorijā nedrīkst pārsniegt 8-12 cm, turpretī pārējā novada teritorijā – 20 cm.

Nepilnu 100 metru attālumā no Suntažu pagasta pārvaldes, kur kabinets ir arī pašvaldības policistam, redzams, ka zāles garums pārsniedz ne tikai pieļaujamos 20 cm, bet stiepjas pat pāri 30 cm.

Pašvaldības policijas kārtībnieks A. Brīvulis nolēmis vērsties pret zemes īpašnieku un izsūtījis uzaicinājumu ierasties policijā paskaidrojumu sniegšanai. Kā zemes nomniece norādīta 66 gadus veca kundze, kura no pašvaldības nomā blakus zemesgabalu.

Foto

Tajā iekārtots mazdārziņš, kas nemitīgi tiek kopts un uzturēts kārtībā. Liels bija kundzes pārsteigums par policista sūtītās vēstules saņemšanu, jo īpaši tādēļ, ka tajā tiek draudēts pat ar 350 eiro lielu naudas sodu.

Rezultātā atklājies, ka policists vērsies pret savu darba devēju – pašvaldību, kura neievēro noteikumus, kā arī nerāda novada iedzīvotājiem priekšzīmi.

Suntažu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Ronis sola zāli tuvākajā laikā nopļaut un nomierina blakus teritorijas nomnieci – sods jāmaksā nebūs.