7 komentāri

Suntažu pagasta pārvalde neievēro novada pieņemtos noteikumus, līdz ar to tai draud naudas sods līdz pat 350 eiro.

Ogres novada saistošie noteikumi paredz, ka zāles garums pilsētas teritorijā nedrīkst pārsniegt 8-12 cm, turpretī pārējā novada teritorijā – 20 cm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nepilnu 100 metru attālumā no Suntažu pagasta pārvaldes, kur kabinets ir arī pašvaldības policistam, redzams, ka zāles garums pārsniedz ne tikai pieļaujamos 20 cm, bet stiepjas pat pāri 30 cm.

Pašvaldības policijas kārtībnieks A. Brīvulis nolēmis vērsties pret zemes īpašnieku un izsūtījis uzaicinājumu ierasties policijā paskaidrojumu sniegšanai. Kā zemes nomniece norādīta 66 gadus veca kundze, kura no pašvaldības nomā blakus zemesgabalu.

Foto

Tajā iekārtots mazdārziņš, kas nemitīgi tiek kopts un uzturēts kārtībā. Liels bija kundzes pārsteigums par policista sūtītās vēstules saņemšanu, jo īpaši tādēļ, ka tajā tiek draudēts pat ar 350 eiro lielu naudas sodu.

Rezultātā atklājies, ka policists vērsies pret savu darba devēju – pašvaldību, kura neievēro noteikumus, kā arī nerāda novada iedzīvotājiem priekšzīmi.

Suntažu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Ronis sola zāli tuvākajā laikā nopļaut un nomierina blakus teritorijas nomnieci – sods jāmaksā nebūs.

TOP komentāri

 • Niina
  +3 +3 0

  Niina

  Nu ja mūsu valstī soda tikai iedzīvotājus, bet tas ka pašvaldība nekopj savas zemes tas nekas! Kādi ir mazdārziņi - ne tikai nepļaut, bet ar mežu aizauguš! Par to kāds ir bērnu rotaļu laukumiņš...kauns skatīties, izpļauts kā ērms. Un tā kanalizācijas akas bedre, kur kaklu var aplauzt... Kāpēc tērēt naudu un sakopt, ja var appļaut rinķī un bedrē lai aug zāle...ejiet bērniņi spēlējaties rotaļaukumā...
 • jogi
 • SO.
  +2 +2 0

  SO.

  Policists jau savā pārcentībā gribēja sodit pensionāri, ne pašvaldību.Bardaks, kad labā roka nezina, ko kreisā dara.Ari lasit jāmācās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl