Absurds! Latvijas zemniekiem nav vietas Zemnieku nakts tirgū, kur priekšā jau poļi

8 komentāri

Aveņu lauka darbi padarīti, zemeņu dobēs darāmais rit pilnā sparā – zemnieku saimniecība Bērzi jau gatavojas vasaras tirdzniecībai, taču, izrādās, šogad Latvijas zemniekiem nav vietas Zemnieku nakts tirgū, ziņo raidījums Bez Tabu.

Izrādās, tirgū ir daudz poļu pārdevēju, ka vietējiem ražotājiem vairs nav vietas, kur tirgoties. Tirdzniecības vietu abonenti jau pārdoti gada sākumā uz visu gadu, un zemnieku saimniecībām, kas audzē tikai zemenes un aktīvi tirgoties var kādus divus mēnešus, jāpaliek ir bešā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alternatīva – zemnieki var pārdot preci, iegādājoties vienas dienas abonementu. Taču tas esot dārgāks, turklāt katru dienu būtu jāmaina tirdzniecības vieta. Zināms, ka šādi pastāvīgo pircēju nenoturēt, bet daudz ir tādu, kas tieši lūko pēc Latvijā audzētām zemenēm.

“Ja jau Latvijas zemniekam ir tik grūti tikt zemnieku tirgū, varbūt jāliek tam cits nosaukums?” retoriski jautā Dagnija Vībāne, zemnieku saimniecības Bērzi īpašnieka meita.

Video!

TOP komentāri

 • Ina
  +5 +5 0

  Ina

  Parasti citas valstiis vispirms tiek domats par vietejiem iedzivotajiem- darbu dod vispirms savejiem un savu tautiesu prece ir topaa!! Tur zemnieki plaukst,nav jalauza galva kur pardot savu izaudzeto produkciju.LV daudz kas notiek otradaak. Zeel.
 • Nu re
  +4 +4 0

  Nu re

  To utaiņu tirgu jau sen vajadzēja klapēt ciet, bet Latvijas zemniekiem ierīkot atbilstošu, piebraucamu, latvisku tirgu.
  Te ir darbs jaunajam Ministru prezidentam un citiem kungiem, kas Latviju cienī.
 • jāmodina ļeņins
  +3 +3 0

  jāmodina ļeņins

  Viss ir loģiski. Vai tad lustrācija notika pie brīvvalsts atjaunošanas? Joprojām čekas maisi nav izpurināti, {visticamāk tie vispār izgaisīs} tātad korupcijas pamatprincipi darbosies arī turpmāk. Poļi laicīgi ielika kabatā vajadzīgajam cilvēkam un viss notiek. Mūsu naivie zemnieki tikai cer uz korumpēto ierēdņu godīgu atbalstu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl