1 komentārs

Nav iespējams piekļūt piemineklim “Vienoti Latvijai” jeb Latgales Mārai, sašutuši Rēzeknes iedzīvotāji.

“Ar lepnumu un prieku vēlējos parādīt pieminekli “Vienoti Latvijai” jeb Latgales Māru radiniecei no Vidzemes. Bet man kā gājējam, nepārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, to izdarīt nav iespējams. Tā kā šeit nereti intensīva satiksme, jālavierē starp automašīnām. Apskatījām no tālienes, papriecājāmies un viss,” sašutusi rēzekniete Māra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latgales Māras pieminekli ieskauj iela jeb Atbrīvošanas aleja. Drošai nokļūšanai ielai otrā pusē iekrāsotas gājēju pārejas abās pieminekļa pusēs, bet nav pāreju, kas vestu līdz piemineklim ielas viducī.

Par to neizpratnē ir daudzi uzrunātie rēzeknieši, bet pilsētas domē informē, ka risinājums drošai piekļūšanai nav paredzēts. Iesaka šķērsot brauktuvi, sagaidot, kad automašīnas neapdraud, jo papildu pāreju izvietošana neesot saprātīga.

Ar to gan nav mierā pilsētas iedzīvotāji, jo īpaši vecāka gadagājuma, jo viņi šķērsot brauktuvi nespēj tik veikli.

Foto

TOP komentāri

  • aa
    +1 +1 0

    aa

    Instrukcija priekš TV 3 un citiem, Tur var pāriet bez jebkādām problēmām, no abām pusēm ir gājēju pārejas ar saliņām uz kurām ir izvietotas lukjsaforu pogas, kad deg zaļais gājējiem automašīnas nebrauc, lidz ar to : 1.apstājies uz salas 2. nospied pogu 3. ej pari braucamai daļai līdz piemneklim, jo automašinām braukt aizliegts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl