4 komentāri

Vēl tikai divas dienas līdz pašvaldību vēlēšanām, kad, ņemot līdzi draugus, radus un paziņas, dosimies vēlēt. Apkārt dzirdam nemitīgus saucienus nebūt vienaldzīgiem, nebūt slinkiem un ierasties, taču ir situācijas, kurās, gribot vēlēt, tas vienkārši nav iespējams! Skatītājs Uldis ir nobažījies, ka šogad vēlēšanās nevarēs piedalīties viņa mamma.

“Mana mamma ir nonākusi slimnīcā. Vakar uzzināju faktu, ka uz slimnīcu neviens no vēlēšanām nenāks un balsot nevarēs. Līdz ar to visi cilvēki, kuri ir slimnīcā, nobalsot nevarēs!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai tiešām, cilvēkam nonākot nelaimē, netiek sniegta iespēja balsot? Lai noskaidrotu, vai skatītāja Ulda teiktais atbilst patiesībai, vēršamies pēc atbildes pie Centrālās vēlēšanu komisijas pārstāvjiem.

CVK sekretārs Ritvars Eglājs stāsta, ka vēlēšanu iecirkni bija iespējams mainīt līdz 16. maijam. Cilvēkiem, kuri ilgu laiku pavada slimnīcā, tika sniegta iespēja pieteikt iecirkni, kurš atrodas vistuvāk slimnīcai, lai varētu piedalīties pašvaldību vēlēšanās. Savukārt cilvēkiem, kuri nonākuši slimnīcā pēdējo dienu laikā, piedalīšanās vēlēšanās būs liegta.

“Iecirkņa komisijas pienākumos neietilpst apkalpot vēlētājus, kuri atrodas ārpus vēlēšanu iecirkņa teritorijas.”

Gadījumos, kad slimnīca, kurā cilvēks atrodas, ir teritorijā, kurā ir arī iepriekš noteiktais vēlēšanu iecirknis, Vēlēšanu komisija dosies arī tur pēc balsīm, un cilvēkam tiks sniegta iespēja piedalīties vēlēšanās. Tomēr, ja slimnīca neatrodas noteiktajā vēlēšanu iecirkņa teritorijā, cilvēkam netiek dota iespēja piedalīties vēlēšanās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl