”Abas divas beigtas. Nosita!” Pie Turaidas pils atkal notriec pīles un aizbrauc no notikuma vietas

Divu dienu laikā pie Turaidas pils notriektas jau trīs pīles. Viena no dzīves atvadījās, zemi lidojot pāri ceļam, pārējās šķērsoja ielu brīdī, kad tuvojās automašīna. Neviens no vadītājiem notikuma vietā neapstājās, lai pārbaudītu, kādā stāvoklī ir notriektie putni.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Jānis.

  Jānis.

  Mūsdienās jau daži pieraduši drāzties,kā uz ugunsgrēku,nepievēršot uzmanību daudz sīkumiem-tādus sīkumus viņuprāt,kā meža dzīvniekus,putnus,ezīšus jau nav,ko ņemt galvā pargalvīgi braucot tiem virsū.Tie skrējēji un tie kuri vienaldzīgi pabrauc notikušajag garām...labu galu neņems agri vai vēlu.
 • Vietējais

  Vietējais

  Bez Tabu drīzāk vajadzētu uztaisīt reportāžu par šo video autori - Mētras kundzi. Būtu labs video par pīļu piebarošanu, zāliena piecūkošanu, nelaipnu attieksmi pret apkārtējiem u. c.
 • Jēkabpils mežaparkā

  Jēkabpils mežaparkā

  Arī matkas ar saviem ražojumiem visus baro. Un tik pārbaro ar batonu pīles un priecādamies taisa selfijus. Priecājas kamēr pīle lēnā nāvē mirst.
 • Arvis

  Arvis

  2 augšā Komentāros slimi, ļoti tumsonīgi cilvēki, acīmredzami ar izteiktu PSRS domāšanu. Pretīgi dzīvot Latvijā zinot, kādi kropļi uzturas sabiedrībā.
 • AGedroics

  AGedroics

  Netrūkst idiotu, kuri raud arī par notriektiem odiem un mušiņām, Bez Tabu gan būtu jāpadomā ar galvu, vai tādas sūdzības vērts uzklausīt !!! Nesaprotu arī tās patvaļīgi uzstādītās, nelikumīgās zīmes jēgu, pēc loģikas sanāk, ka tā AIZLIEDZ uz ielas atrasties pīlēm! :))))
 • Juris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!