A/S ”Dzintars” ilggadējie darbinieki spiesti izvākties no dzīvokļiem

Pagājušā gadsimta nogalē vien aptuveni 400 metru attālumā no A/S ”Dzintars” rūpnīcas tika uzcelti divi daudzdzīvokļu nami, kuros uzņēmums dzīvokļus piešķīra saviem ilggadējiem darbiniekiem. Daudzi no viņiem uzņēmumā nostrādājuši vairākus desmitus gadu, taču nu viņiem sava dzīvesvieta ir jāpamet.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Evija

  Evija

  Vietējais, Dzintars sertifikātus neņēma pretī, bija vien naudā jāmaksā. Bet cena bija salīdzinoši tiešām simboliska. Sižetā redzamā galvenā organizatore nekad nelaiž garām iespēju pasūdzēties, cik viss slikti un dzīve dara pāri ... Citi iedzīvotāji laikam galīgi lohi, kam naudu nav kur likt, ka izdeva to par dzīvokļa privatizāciju.
 • bauris
 • Vietējais

  Vietējais

  Mums gan nebija iespēja neko privatizēt, jo dzīvojām denacionalizētā mājā, bet citi palaiduši garām tādu iespēju - un sertifikāti maksāja kapeikas...
 • Zane

  Zane

  Loģiski, ka jaunajiem mājas īpašniekiem nav jāpatur vecie īrnieki, tikai tāpēc, ka viņi ir tā iedomājušies. Un tas, ka beztabū sāk risināt loģiskus, ar ekonomiku saistītus jautājumus, kā noziegumu sāk palikt smieklīgi. Protams ir žēl, ka tā ir noticis, bet bija iespēja privatizēt dzīvokli, kad to neizdarija, tad tagad bļauj ka visi citi ir slikti. Jebkurā citā pasaules valstī šī ir normāla prakse. Pedējā laikā sižeti paliek apsurdi.
 • Māris

  Māris

  Kur tie cilvēki var būt tik stūlbi , bija iespēja privatizēt dzīvoklus , sertifikātus pārdeva lai var nedaudz šiki padzīvot , bet par dzivokli nemaz nedomaja a tagad raud ka javacas ara
 • aivars

  aivars

  teica, ka mēs varam palikt un dzīvot, cik ilgi gribam.smiekli nak!aitu bars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!