Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Nejauši atrodot dokumentu, kas apliecina, cik lielu summu no valsts budžeta līdzekļiem ir plānots tērēt tenisa centra Lielupe rekonstrukcijai, rīdzinieks ir vairāk nekā pārsteigts. Par plānotajiem vairāk nekā 11 miljoniem eiro varot ne tikai to atjaunot un ar zelta smiltīm apkaisīt, bet arī uzbūvēt jaunu. Tam piekrīt arī gandrīz visi Bez Tabu aptaujātie nodokļu maksātāji. Turklāt centru apmeklējot šaurs tenisistu loks.

Tenisa centra vadītājs atklāj, ka zelta smiltiņu pēc atjaunošanas nebūšot vis, bet nauda esot vajadzīga kā ēst, jo Lielupes tenisa komplekss, kas būvēts padomju gados, gandrīz vai brūkot kopā.

Faktiski vecais tenisa centrs būšot pilnībā pārbūvēts un pēc rekonstrukcijas atbildīšot starptautiskajām prasībām, kļūstot par modernāko Baltijā. Tajā varēšot rīkot arī starptautiskas sacensības.

Tenisa centrs esot nacionālā sporta bāze un ir valsts īpašums Izglītības un zinātnes ministrijas personā, kuras pārstāvis atzīst, ka nu projekts ir pārstrādāts, finansējums ir samazināts un būšot vien 9 miljoni eiro. Viena iepirkuma procedūra jau noslēgusies un plānots, ka jau vasarā uzsākšot tenisa centra atjaunošanas darbus.

Neesot arī tā, ka kompleksā apgrozās tikai turīgie ļaudis, un ne jau viņu dēļ pārbūve notikšot. Tenisa centru Lielupe jau tagad apmeklējot gan bērni, gan pieaugušie. Būtībā jebkurš, kurš to vēlas. Arī nākotnē tas nemainīšoties.

Gan tenisa centra vadītājs, gan IZM pārstāvis mierina, ka nodokļu maksātājiem nudien neesot ko raizēties – šoreiz nauda velti netiks izšķērdēta un neviens cents neieslīdēšot neīstajā kabatā.

Foto

TOP komentāri

 • hammerhead
  +1 +1 0

  hammerhead

  nespēju noticēt gluži kā emirātos,lv tak ekonomikas ziņā ir pirmā vieta pasaulē-droši vien pa piecdesmit štukām to placi uzcels un pārējo kā vienmēr sadalīs pa kabatām,nekad neesu lepojies ka esu latvietis,bet tagad man ir kauns
 • Mazgadìgais
  +1 +1 0

  Mazgadìgais

  Uz to meslu iet labi ja 50 cilveki regulari kur huijna labot vinu par 9 milijoniem kas neatmaksasies pat lidz ta suda nojauksanai
  l
 • x

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl