“56 eiro! Par ko?” Ātrās palīdzības rēķins sanikno trūcīgu ģimeni

Pēc tam, kad bērns gūst traumu, ģimene izsauc neatliekamo medicīnisko palīdzību. Kā zibens no skaidrām debesīm ir vēlāk atsūtītais rēķins par izsaukumu, jo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta piesaistīšanu traktē kā nepamatotu. Tā kā ģimenei trūcīgās statuss, rēķina apmaksa radīs būtisku robu budžetā.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • Erno

  Erno

  Super sieviete redzams ka ne mātei ne dēlam nav visi mājās! Pie pirksta traumas ātros sauc! Kas NMPD taksis kaut kāds. Plus iedomājas ka trūcīgo zīme viss pa velti. mani kaitina tādi parazīti kas dzīvo uz nodokļu maksātāju rēķina
 • Lana

  Lana

  Saprotu, ka ģimene ir trūcīga, bet vai tiešām lauzta pirksta dēļ ir jāsauc ātrā palīdzība???? Ja kādam tajā brīdī ir tiešām neatliekams stāvoklis.. Esmu neizpratnē..
  Cilvēki neizprot neatliekāmās palīdzības nozīmi..
  Ja nav transporta, Tev nav dzīvībai bīstamu simptomu, tad jāmeklē kā tikt līdz tai slimnīcai..
  Es varbūt esmu skarba, un lai šai ģimenei ir viss kārtībā, bet neatliekamo palīdzību ir jāizmanto tad, kad tā ir neatliekama..
 • Santa

  Santa

  Par ko māte ir sašutusi? Sauc par Huiņ””u un gaida kad viņai izritinās sarkano paklāju. Par savu rīcību ir jāatbild, trūcīgā statuss no tā neatbrīvo.
 • EB

  EB

  Palasiet mazturīgā vai maznodrošinata statusa piešķiramajām atlaidēm un kas pienākas par baltu velti. Ziniet mīlīši, kādreiz arī ir par kautko jāmaksā. Ja reiz izglītības līmenis no 1 līdz 10 ballēm ir mīnus pieci, tad piedodiet jo NMPD nevar jums atvest gabaliņu smadzeņu. Internetā blogot un čatot varat, bet ieguglēt kā rīkoties pie temperatūras vai iesnām jums prātiņš pa īsu.
 • lilli

  lilli

  Ja dzivo pilseta ,tad lidz arstam noklut nav problemas.Bet laukos gan japasam nav transporta.Un lauzts pirksts tiesam nav ta problema lai sauktu atro palidzibu.Nu nevajag taisit histeriju.Ja un es ari esmu gan mamma,gan vecmamina.
 • Piekrītu

  Piekrītu

  Uzskatu vecāku nolaidība tiešām kāds sakars ātrajiem aiziet var līdz slimnīcai. Pats esmu lauzis kājas pirkstus tā jau nav ka mirst nost paiet var
 • Lillija

  Lillija

  Bet tiem kuriem nav medicīniskā izglītība un naudas makā arī svilpo vējš, kā lai tie zina kad kaulainā pie durvīm klauvē?
 • Mazā

  Mazā

  Varbūt varētu publicēt sarakstu , cik pie kuras traumas pacientam būs jāmaksā par izsaukumu! Tad katrs varētu izvērtēt, vai to var atļauties, vai labāk mocīties sāpēs līdz tikd ( ja tiks) pie ģimenes ārsta.
  Un varbūt varētu pasludināt publiski , ka Latvijā, sakarā ar darbinieku trūkumu, neatliekamā palīdzība ir maksas!
  • Ilona
  • Inta

   Inta

   Nevajag fantazēt. Pilnīgi pareiza dienestu rīcība, par lauztu pirkstu nav jāsauc neatliekamā palīdzība.
 • 🤕🤕🤕

  🤕🤕🤕

  Un kad temperatūra virs 40 nakts laikā tā apdraud dzīvību vai nē ???ātrie vienkārši pasaka ej pie ģimenes ārsta un vienkārši neatbrauc!
 • Yogi

  Yogi

  Situācija iz dzīves- esot stāvoklī ap 32 nedēļu parādījās sāpes krūtīs, likās ka mazais spiez,aug tomēr, kādu vakaru kad biju mājās viena sāpes kļuva nežēlīgas,turklāt sāku svīst,lai gan agrs pavasaris,mājās pavess...domā bij' saukt ātros, bet baidijos ka var būt nepamatots izsaukums, nokļūt līdz slimnīcai baidijos nepietiks spēka, pēc nedēļas konsultācija uzrādīja sliktas analīzes, nosūtīja uz slimnīcu- preeklampsija...pēc ķeizargrieziena uzzināju ka viss varēja beigties ar sirdstrieku... šodien viss ir labi,bet beigties varēja ļoti bēdīgi...jo bija bail saukt ātros.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!