300 eiro vējā! Automašīnu nomas kliente jūtas apkrāpta – iznomātājs neatdod samaksāto drošības naudu

Vēloties braucienam uz Baltkrieviju izīrēt automašīnu, rīdziniece Olga apskatījusi sludinājuma portālā esošos piedāvājumus, izvēloties iznomāt “Mercedes” markas automašīnu. Ņemot vērā to, ka nepieciešams izbraukt ārpus valsts robežām, uzņēmumam “Stark auto” samaksājusi dubultu drošības naudu 300 eiro apmērā. Pagājuši jau divi mēneši, kad automašīnu atgriezusies uzņēmumam, taču depozītu vēl aizvien nav atgriezts.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Pl

  Pl

  Vajag nomāt no normālām kompānijām kā Avis vai Sixt. Nemaz nav stipri dārgāk.
 • Sandra

  Sandra

  Ljoti zhel ka ta notiek, bet cinieties!
  Es no sirds iesaku iret mashinu no VikartAuto, superiga attieksme,jauki puishi un nekad nekadu problemu.
 • Sdff

  Sdff

  Kāda starpība, no kurienes atgriežas, ja uzņēmumam nav zaudējumi un sodi? Man nevienam nav jāatskaitās pie kura krūma es č*****.
 • Osiks

  Osiks

  Mana pieredze tada- palasiju atsauksmes par auto nomam, kuras neprasa kreditkarti un sapratu, ka saja sfera zaglu ir pa pilnam. Tapec samekleju firmu pec citu ieteikumiem (ml auto) un neesmu lidz sim vilies.
 • Asaris

  Asaris

  Ja dodas ārpus Latvijas ir jābrīdina par katru valsti uz kuru dodas, tam arī vajadzētu būt līgumā. Bet te jau vairāk izskatās pēc klienta apkrāpšanas, paturot drošības naudu par katru iespējamo iemeslu
 • Nezinu
 • Māris

  Māris

  Es arī tāda veidā apkrāpts, tikai ar citu auto nomu. Iemaksāju drošības naudu 200 EUR, un naudu tika solīts pārskaitīt 20 darbu dienu, laikā. Kad pagāja noteiktais termiņš sākas visāda veida atrunas. Rakstīju pat iesniegumu policijā, par apkrāpšanu, bet nu, kā parasti nekā.
  Ļoti ceru, ka beidzot, šī blēžu darbība tiks saukta pie atbildības, par cik, jau portālā lasu, ka tas nav pirmais gadījums. Cilvēki esat uzmanīgi, un neuzķeraties uz šo blēžu izaicinājumu, un neīrējiet auto no ss.com mājas lapas, jo bloķējot viņus mājās lapā ar sūdzību ss.com, tie izveido jaunus citus sludinājumus ar citiem telefona numuriem, bet pa lielam tā ir viena un tā pati seja, ar tām pašām krāpšanas metodēm. Ceru, ka VID vairāk sāks pievērst uzmanību šie tā saucamiem uzņēmumiem, kuriem, par pakalpojumu maksā skaidrā uz rokas, bez bankas starpniecības, ar kuras palīdzību vismaz varētu apstrīdēt elektronisko maksājumu un mēģināt vismaz to atgriezt.
 • Kapec?
 • S

  S

  Firmám ir juristi, kas prot ligumus samezglot tá, lai velns var kreiso káju nolauzt,lasot un gribot saprast, bet klientam jábút 'uzmanigam un jáseko lidz',tá máca visi, arí 'patérétáju áizstávji' .Ká lai izseko, ja jebkuru teikumu var traktét gan tá, gan tá.
 • viktorija

  viktorija

  Mūsu valstī labāk neko neīrēt,un neizmantot, jo PTAC un pārējie aizstāv naudas maisus,bet ne parastos cilvēkus.Savulaik esmu sūdzējusies par bites negodīgu līgumu, tad pēc garām atrakstīšanām man darbiniece sarunā pateica,ka lūk bite ir bite,bet es esmu parasts cilvēciņš.Tā ka vajag būt ļoti uzmanīgiem ar visām firmām u.t.t

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!