3 bērnu mamma: No aukstuma bērni naktīs nevar aizmigt. Lai nenosaltu, velkam vilnas zeķes un džemperus

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

6 komentāri

Līdz šim Barona ielas 78. nama pagrabstāvā pārmaiņus darbojās dažādas kafejnīcas, šobrīd pēdējā no tām savu darbību ir izbeigusi. Siltummezgls atrodas pagrabstāvā, kas juku laikos tika privatizēts. Telpu īpašnieks atsakās savā īpašumā ielaist darbiniekus, lai pieslēgtu apkuri daudzdzīvokļu namam.

Grūtības pieslēgt apkuri bijušas arī iepriekšējos gadus. Tāpat arī apkures atslēgšana sagādā problēmas, piemēram, šā gada pavasarī dzīvokļi tika apkurināti līdz pat maija beigām.

Valentīna
Trīs bērnu mamma

Lai būtu siltāk, visi bērni guļ vienā istabā. Vakar nevarēju aizmigt, kaut biju ļoti silti saģērbusies. Man vīrs guļ, ģērbies vilnas džemperī.

Andris namā dzīvo no 1981. gada un atceras, ka kādreiz pagrabstāvā katra dzīvokļa īpašniekam bija sava telpa. Atgūstot neatkarību, tās likuši atbrīvot, jau vēlāk tajās iemitinājās pirmais telpu nomnieks. Tāpat juku laikos izdevies pagrabu privatizēt, līdz ar to privatizēta arī telpa, kurā atrodas siltumtrase.

Lai pieslēgtu un atslēgtu apkuri, santehniķiem nepieciešams piekļūt pie siltumtrases. Šobrīd telpu īpašnieks to nepieļauj un durvis uz pagrabu aizslēdzis ar iespaidīga izmēra slēdzeni.

Santa Vaļuma

Santa Vaļuma
SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāve

Privātīpašums ir pasargāts, nama pārvaldnieks nav tiesīgs uzlauzt durvis, ne iekļūt īpašumā ar spēku. Mēs varam mēģināt atrast kopēju valodu ar telpu īpašnieku. Šajā apkures sezonā vienošanos nav izdevies panākt.

Bez Tabu sludinājumu portālā izdodas atrast piedāvājumu par 86 tūkstošiem eiro pirkt 112 kvadrātmetru lielo pagrabu. Sazinoties ar telpu īpašnieka pārstāvi, viņš norāda, ka pagraba īpašniekam ”jāmaksā gan valstij, gan nama apsaimniekotājam, gan zemes īpašniekam. Neviens par to nav aizdomājies.”

Pēc Bez Tabu zvana telpu īpašnieku pārstāvim, tas pašrocīgi apkuri pieslēdzis, tomēr telpās nav ielaidis santehniķus.

TOP komentāri

 • Edvins Dainis
  +8 +8 0

  Edvins Dainis

  Kadle vel neviens vinam nav vienkarsi normali pizdi izrakstijis, kad sasista seja, tad uz kompromisiem uzreiz saruna aizies.
 • ALENS DELONS
  +4 +4 0

  ALENS DELONS

  JA NELAIŽ IEKŠA TAD IR KO SLĒPT .ŠAJĀ VALsTI VĒRTIBA LIELĀKA PAGRABAM NEKĀ CILVEKIEM . TAS JAU V JAU MANĒJIE.ES VELREIZ PĀRLIECINOS KA DZIVOJU GREIZO SPOGUĻU KARAĻU VALSTI.
 • Ērika Krimska
  +3 +3 0

  Ērika Krimska

  Tas nav saimnieks,bet...SAIMNIEĶELS! un tādu papilnam,kas iedomājas,ka Pasaules naba,bet būtībā....TĪRĀKAIS PARAZĪTS!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl