“Tas varēja mainīt manu nākotni!” Vidusskolas absolvents pikts par eksāmena vērtēšanā pieļauto lielo kļūdu

Skolēniem spraigais eksāmenu laiks jau aiz muguras. Tomēr dažiem pārdzīvojumi ar to vien nebeidzas un, tā sacīt, cīņa par galapārbaudījuma atzīmi turpinājās jau ārpus skolas gaiteņiem.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Šķēle
 • Ana

  Ana

  Glupakais, ka var aizbildinaties-datorprogramma vainiga. Lai galvas ripo! Pretiga ta izglitibas sfeera pie mums, visi jaalaiz, stulbenju banda. Matematikas eksamens gan 12.kl., gan 9.kl. nirgasanaas par skolniekiem.
 • Gunta

  Gunta

  Malacis,Emīl!Par taisnību ir jācīnās,tas arī tālāk dzīvē noderēs.
 • S

  S

  IZM darbiniece skaidroja, ka kļūdas atklātas laikam 35 skolas.Nu nevar tik daudzi skokēni reizē neprast ierakstīt burtus vai krustiņus.Tā kā kļūdu pieļāva un uzreiz neieraudzīja sistēma, viss paliks zem formulējuma "sistēmas kļūda, tā gadās". Būtu vainojams kāds skolotājs vai skolēns, tad gan būtu smagas sekas.
 • Vasja

  Vasja

  Eksāmenu var pārkārtot, nav tā ka iespēja mūžā ir dota tikai viena. Nav par ko čīkstēt, mums skolā vienmēr ar lielu akcentu uzsvēra, ka krustiņus jāvelk ļoti precīzi pirmajai daļai, sakarā ar to ka programmatūras algoritms varētu neizprast sniegto atbildi uz papīra - tas nozīmē to ka vai nu viņš pats ir vainīgs - vai pedagogi.
 • Gunta Vaivade
  +13 +13 0

  Gunta Vaivade

  Un kurš par pieļauto kļūdu tiks saukts pie atbildības!?....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!