12 reizes vilkti dārgi zābaki saplīst, ”Sky&More” atsaka garantiju

Natālija 2019. gada 11. februārī veikalā ”Sky&More” iegādājās jaunus apavus. Zābaki bija nocenoti par 50%, un tie Natālijai izmaksāja 164 eiro. Kā norāda pircēja, viņa šos zābakus vilkusi vien pāris reizes, taču tie jau esot nolietojušies.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Diga

  Diga

  Pirms laika biju Zwollē ..nopirku auto magnetofonu ,bet pēc dažām nedēļām ,kad atkal biju Nīderlandē ,aiznesu to uz veikalu un vienkārši savācu atpakaļ par to naudu...
  Biju izdomājis citu akustiku >>Bet es par to ,ka Nīderlandē ar preču atdošanu ,apmaiņu ,vai ,nedo Dievs --brāķis!! nav nekādu problēmu un laika stiepšanu
  faktiski ,ja man tā gadītos kāda Latvijas teritorijā esošajā veikalā ,kad negribētu ne mainīt ,ne atdot naudu--es darītu vienkārši--rakstītu valsts policijai iesniegumu par krāpšanu.Un tad ar to papīru un ekspertu papīriem ,un patērētāju biedr ,dokumentu iesniegtu prasību tiesā par morālo ,par zaudējumiem (kopā ņemtiem )) un visu ko citu.pluss tam vēl aizsūtītu visus materiālus uz tā saucamās firmas (brenda) pašu augšu apvainojot TOS brāķa izplatīšanā..Nu un tad ,zinot latviešu kalpa dabu ,iespējams ,ka šī --nu jau oficiālā firma ,pieprasīs no šīs vietējās plaģiātfirmas pamatīgu summu par neslavas celšanu.Teiksiet --baigā ķēpa??Nea...dažu dienu laikā to var mierīgi izdarīt..
  Ja tev čurā uz galvas un 'ņirgājoties saka ,lietus līst--tad sit atpakaļ no visa spēka.
  Bet nevajag jaukt pa vidu ""juristus"" .
 • Kindzadza

  Kindzadza

  Tak visi tiecsudi ir no turcijas vai ķīnas. Reizēm paskaties nopirkto produktu p/n, modeļus, stilus, un mēģini atrast attiecīgā ražotāja mājas lapās. Neatradīsi. Vajag pārbaudīt esošo kolekciju, jauno kolekciju un veco (dažiem bērniem ir tāda iespēja,citiem nav,tad ir jagoogle). Vēl vajag pārbaudīt visos tirgos, USA, APAC un Eiropā. Liels būs tavs pārsteigums, ka neatradīsi tādus.
 • Svetlana

  Svetlana

  Tas ir brāķis, pati stradaju apavu veikala. Neticu, ka tā ir āda, jo āda neplaisas, ja vien ražošanas procesā nebūs plānā kārtā. Klientei taisniba.
 • Aij
 • Esari
 • bubis

  bubis

  Lielākā daļā šo spīdīgo zīmolu apavu ir nožēlojamas kvalitātes. Dizaineri tos pasūta pie kaut kādiem hlapuškām par zemāko cenu un tad balstoties uz sava vārda, tirgo par neadekvāti lielu naudu, normālās valstīs tos vnk apmaina, a Latvijā, kur preci tur spekulantu pārpircēju noliktavas, neko nemaina. Ja grib kvalitatīvu preci, ir vienkārši jāpērk tāds zīmols, kas ražo apavus, nevis visādu bling-bling drazu.
 • Pircējs

  Pircējs

  loti laba atbilde/ komentars no veikala puses, nevis dirsaa lisana klientam. Ne jau veikals izdomaa, ka tas nebus garantijas gadijums, bet preces razotajs. Ja razotajs atsakas samainit preci vai veikalam tas ir jadara par savu naudu?
  P.S ar agresiju daudz nepanaksi
 • Es

  Es

  Diemžèl, laikam jau daudzi tà negodpràtīgi uz šodienu tirgojas! Arī man ir negatīva pieredze ar iegàdàtiem Tommy Hilfiger àdas zàbakiem modelis Modern suide longboot DenimDream internetveikalà. Zàbaki bija arī ar akciju, to cena 99,95 eur no 199,90 eur. Šī gada janàra mènesī sanèmu zabakus, protams, skaisti un labi, bet prieks àtri vien beidzàs. Es savus zàbacinus uzvilku vien 4 reizes un ievèroju, ka abiem zàbàku papèžiem ir atlobījusies maliña ( dīvainà kàrtà virs papèža zolītes) un skats bija tàds, ka ja kàdu reizi vel tos uzvilkšu nokritīs pati papèža zole. Protams, sazinàjos ar DenimDream internetveikalu, nosūtīju bildes, taču bez jebkáda rezultàta😔 Pèrkot dàrgàkus apavus tagad esmu łoti piesardzīga un protams denimdream internetveikalà vairs neiepèrkos.
 • Inga

  Inga

  Pēdējā laikā neiesaku pirkt apavus Sportlandā. Bērnam basketbola kedām atnāca vaļā pa sānu vīli un otriem apaviem sietiņš izdila. Identisks atteikums, ka mazgāts veļas mašīnā. ( lieki piebilst, ka es to nekad neesmu darījusi)
 • Zhancis

  Zhancis

  Tas ir brāķis. Pati esmu strādājusi apavu veikalā. Man ir zābako, kas ir ādas imitācija, zema daudz zemāka, jo mav zīmola, bet zābakiem 7 gadi, staigāts ar viņiem visādos laika apstākļos un tādaa plaisas nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!