Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

28 komentāri

Sociālo portālu “Facebook” satricina stāsts, kurā kāds kungs izklāsta savu piedzīvoto kādā Latvijas kempingā ar nosaukumu ”Leiputrija”. Pašam nenojaušot, viņš izsaucis veselu lavīnu komentāru, no kuriem lielākā daļa ir negatīvu.

 • Es tak teicu, ka tur nav laba vieta, sliktas atsauksmes.
 • Svinējām tur bērnudārza izlaidumu. Saimnieks provocē uz strīdu un skraida apkārt ar kameru.
 • Bērnus nosauca par kverpļiem un dzina prom no laukumiņa. Viņš sāka filmēt un pats kliegt, lai viņu sitot.
 • 100% kaut kāds zonas darbinieks.

Komentāri, atsauksmes, kuras lasāmas zem kunga ieraksta sociālajā portālā. Viņam ar draugiem saskare ar kempingu sanāk, jo tas izvēlēts kā galamērķis laivošanas pasākumam. Viņaprāt, konflikts sākas ar to, ka vīrietis pārāk ātri pārvietojas pa atpūtas vietas teritoriju.

”Vārds pa vārdam, un beigu beigās man pat bija bail atgriezt ūdens krānu, lai nomazgātu kājas. Likās, ka kuru katru mirkli atskries saimnieks un sāks gānīties!”

Izrādās, ka kempings tiek pozicionēts kā klusais. Ko tas nozīmē? Atpūtas vietas saimnieks Valdis Bez Tabu pastāsta, ka te jāievēro stingra disciplīna. Nedrīkst skaļi klausīties mūziku, bļaustīties, bet vakarā, kad pulkstenis rāda 22.00, visiem jābūt savās mājiņās un jāiet gulēt.

”Pie mums ir stingra kārtība. Nepatīk? Tad katram ir iespēja izvēlēties kādu citu atpūtas vietu. Mēs ar varu te nevienu neturam. Tā kompānija bija iereibusi un rupji pārkāpa kempinga iekšējās kārtības noteikumus.”

No saimnieka jūtams, ka neklausīšanas nebūs. Vai nu par visiem 100% pakļaujies prasībām, vai pamet kempingu. Atpūtas vieta ir Latvijas Kempingu asociācijā. Tās vadītāja aizstāv “Leiputrijas” īpašniekus.

Linda Bēķe
Latvijas kempingu asociācijas vadītāja

Ar ārzemju tūristiem nekad nav šādu problēmu, viņi ir daudz saprotošāki. Problēmas ir ar mūsu vietējiem iedzīvotājiem. Parasti tas ir saistīts ar alkohola lietošanu. Jo vairāk cilvēks ir lietojis ugunsdziru, jo kašķīgāks viņš ir.

Daudzās, negatīvās atsauksmes asociācijas vadītāja nekomentē, bet atklāj, ka Latvijas kempingu īpašniekiem ir problēma ar klientu apkalpošanu. Tieši tamdēļ asociācija šobrīd cenšas izstrādāt mācības programmu, lai uzlabotu situāciju. Viņas ieteikums klientiem – pirms tam cītīgi palūkot, kādi noteikumi ir izvēlētajā atpūtas vietā.

TOP komentāri

 • Andris Zandbergs
  +11 +11 0

  Andris Zandbergs

  Neredzu pamatu satraukumam. Daudzi cilvēki brauc baudīt klusumu. Ja nevēlies ievērot noteikumus, brauc citur vai taisi savu kempingu. Ārzemnieki tur to izprot. Mūsu bāleliņi bez izrādīšanās nemāk atpūsties. Tākā nav ko gausties, iespējas ir.
 • Cilvēks
  +14 +10 -4

  Cilvēks

  Piedodiet, lai 22.00 ietu gulēt - par to jāmaksā vēl nauda? Varbūt es vēlos pastaigāties līdz 24,00, palūkoties debesīs ... a man 22.00 jābūt gultiņā. Murgs. Uz kempingiem brauc, lai pabūtu pie dabas, nevis tupētu piesmakušās mājiņās.
 • Kārlis Dambis
  +9 +7 -2

  Kārlis Dambis

  Normāla kārtība, kāda ir viscaur civilizētā pasaulē! Domāta lai cilvēki atpūstos un netraucētu cits citam. Diemžēl Latvijā līdz citu līdzcilvēku respektēšanai un cienīšanai tāls ceļš ejams.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl