“100 cilvēku uz ielas! Ilgāk gaidīt nevaram!” Pēc ugunsgrēka Rīgas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus neapskaust

Rīdzinieki no Bajāru ielas 16. nama nonākuši neapskaužamā situācijā: pēc ugunsgrēka, kas 25. jūlijā plosīja māju, izdegusi autostāvvieta, elektrokomunikācijas, kā rezultātā nav siltā ūdens un elektrības. Iedzīvotāji pieprasa apsaimniekotājam ”Civinity” un mājas apdrošinātājam ”Ergo” rīkoties, jo jau trešo nedēļu teju 50 dzīvokļu iemītnieki, tostarp ģimenes ar maziem bērniem, spiesti mitināties kur nu kurais.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Zinātājs

    Zinātājs

    Der zināt, ka Civinity arī nolaidīgi "apsaimnieko" Liepjās iela 2 un 2 k-1 Āgenskalnā!!! Potenciālos apdrošināšanas gadījumos sistemātiski izvairās sastādīt aktus vai sastāda tos par labu sev, izlaižot būtiskas detaļas.
  • Anonīms

    Anonīms

    Kāda jēga no dūmu detektoriem pazemes stāvvietā kur brauc mašīnas. Pietiek iedarbināt vienu automašīnu un visiem iedzīvotājiem nāksies pamest ēku jo būs nostrādājusi signalizācija. 3 naktī kāds atbrauks mājās brauks iekšā stāvvietā un Nostradams trauksme.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!