Nepieciešamība samainīt naudu uz pusēm ir pavisam ikdienišķa darbība. Kāds izvēlas maiņu veikt veikalā, citi izmanto bankomāta priekšrocības vai dodas uz banku. Rīdzinieks Kaspars ar savu desmit eiro banknoti un cerību to samainīt uz pusēm vērsās bankā. Tomēr noteikti pirmo un pēdējo reizi…

Atpakaļ uz rakstu

42 komentāri

 • Andris Nikolaja D. Cukanovs

  Andris Nikolaja D. Cukanovs

  Kapec jamaina? Beztabu pabarot ar kartejo beztemu?
 • Anna

  Anna

  Nožēlojami. Par nieka 10€ samainīšanu kaut kāda komisijas maksa. Kāpēc vispār ir jāmaksā par naudas samainīšanu? Tik pat labi vari ieiet Rimi un pajautāt vai var samainīt naudu un tad jau viņi tur arī var prasīt kaut kādus procentus par to. Smieklīgi, kādā valstī dzīvojam un tad brīnās, ka tauta aizbrauc un daudziem algu maksā aploksnēs.
 • Ojārs Deksnis

  Ojārs Deksnis

  Nopērc sērkociņus kioskā. Kārtējā pseido problēma.
  • Ojārs Deksnis

   Ojārs Deksnis

   Biji lieciniece vienam gadījumam no simts. Pseido problēma paliek pseido problēma. Bieži ej bankā mainīt naudu mazākos nominālos?
 • Ingurds Vavilonis
 • Raivis Malnieks

  Raivis Malnieks

  Aizej samainīt 10e un paliec vispār bešā jo 10e jaatdod.
 • Juris Riba
 • Ainis

  Ainis

  nesaprotu kā vispār var lietot citadeli,tur jau no savas bankas bankomāta pat ņem komisiju,nedod dievs ja vēl gribēsi apskatīties konta bilanci!
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Pilnīgu atbalstu banku. Banka tā vispirms ir komerciestāde, kuras galvenais uzdevums ir pelnīt un tas ir normāli normālos tirgus apstākļos. Bez tabu jau nebūtu beztabu ja viņi no mušas nepūstu ziloni. Kāpēc bankai ir jānodarbojas ar sīknaudu utt. maiņu ja viņai nav tas izdevīgs. Ja katrs tagad bankas izmantotu naudas mainīšanai,tad ko darīt tiem bankas klientiem,kuriem vajag atvērt kontus,saņemt kartes jeb noslēgt kādus līgumus utt.stāvēt km.rindās? Šie klienti ir bankai svarīgi, nevis naudas mainītāji! Banka ar augstām komisijas maksām,skaidri pasaka ka banka nav tam domāta un meklējiet citu veidu kā samainīt savu naudu. Galu galā bankai ir jāmaksā darbiniekiem algas, jāuztur telpas un jāpelna sev! Visiem babukiem, dzedukiem utt.ir jāiet uz Latvijas banku,kur bezmaksas samainīt, bet bez tabu "žurnālistiem" celt savu kvalitāti!
 • :)

  :)

  Gandrīz kā anekdotē: Ivans atnāk pie Ābrama un saka:
  - Ābram, aizdod man, lūdzu, 1 latu līdz pavasarim.
  - Labi, Ivan, bet pavasarī atdosi 2 latus. Un kā ķīlu atstāj pie manis savu cirvi.
  Ivans ar mieru. Paņem 1 latu un jau iet prom. Te Ābrams saka:
  - Paklau, Ivan, tev droši vien pavasarī būs grūti uzreiz 2 latus atdot. Labāk tu tagad uzreiz atdod vienu, bet pavasarī otru.
  Un atdod Ivans Ābramam 1 latu.
  Iet Ivans uz mājām un analizē transakcijas rezultātus:
  - Johaidī! Nav ne lata, ne cirvja un vēl parādā 1 latu paliku! BET PĒC NOTEIKUMIEM VISS PAREIZI!!!
 • Dzintars Dzintars

  Dzintars Dzintars

  Banksteriem patīk Kampt, neko pie viņiem nevajag mainīt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!