Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Jūrmalas iedzīvotāji izmisumā! Vien pārsimt metru no pilsētas domes gadiem atrodas pēc sūdiem smakojoša sūkņu stacija

Jūrmalas iedzīvotāji izmisumā! Vien pārsimt metru no pilsētas domes gadiem atrodas pēc sūdiem smakojoša sūkņu stacija

Jomas iela Jūrmalā ir viena no tūristu apmeklētākajām vietām, bet retais pilsētas viesis nojauš, ka vietā, kur iela sākas, jau gadu desmitiem atrodas kanalizācijas sūkņu stacija, no kuras regulāri izplūst smaka, kura rauj ciet elpu. Kamēr kūrorta pilsētas vadība tur pamatīgu rūpi par tūristiem, tad par savas pilsētas iedzīvotāju labklājību viņiem, šķiet, viss vienalga.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Mēnesis kopš restorānu "Vairāk saules" kratīšanas – īpašnieks Endijs Bērziņš: Sajūta, ka lietu grib pabāzt zem paklāja!

Mēnesis kopš restorānu "Vairāk saules" kratīšanas – īpašnieks Endijs Bērziņš: Sajūta, ka lietu grib pabāzt zem paklāja! 6

Aprit mēnesis kopš kriminālpolicijas kratīšanas restorānu tīklā “Vairāk saules”. Par notikušo vienaldzīgo nav – katram ir savs viedoklis un komentārs par notikušo. Lai gan varētu šķist, ka 30 dienu laikā situācija noklususi, raidījums “Bez Tabu” uzrunā restorāna dibinātāju un vadītāju Endiju Bērziņu, lai saprastu, kādi secinājumi aizvadītajā laikā gūti.

Lauztas ribas, zābaku nospiedums uz sejas! Vai vardarbībā vainotie prāmja apsargi sodīti? 

Lauztas ribas, zābaku nospiedums uz sejas! Vai vardarbībā vainotie prāmja apsargi sodīti?  22

Jaunietis, kurš vaino ”Tallink” prāmja apsargus vardarbībā, nepamatotā, pārmērīgā spēka lietošanā pret sevi, neizpratnē, kāpēc policijas izmeklēšana ievilkusies jau vairāk nekā pusotru gadu, nav nekādu ziņu par tās gaitu. Tāpat sašutis par atpūtas kruīzu rīkotājuzņēmumu, jo neinformējot, vai veikta iekšējā izmeklēšana un vai konkrētie apsargi aizvien strādā uz klāja.

"Uztaisīja bērnu, pameta, alimentus nemaksā! Tagad grib atņemt bērnus!" Nežēlīga cīņa par bērniem Latgalē

"Uztaisīja bērnu, pameta, alimentus nemaksā! Tagad grib atņemt bērnus!" Nežēlīga cīņa par bērniem Latgalē 18

Triju bērnu mamma ziņo par bijušo dzīvesbiedru, kurš nav piedalījies bērnu audzināšanā, pēc kopdzīves izjukšanas nav maksājis uzturlīdzekļus un gadiem ilgi nav oficiāli noformējis sevi kā miesīga bērna apgādnieku, bet nu vēlas līdzvērtīgas saskarsmes tiesības ar bērniem. Māte ir izmisumā, jo uzskata, ka tiesas ceļā bērnus viņai grib atņemt.

“Tā ir klaja ņirgāšanās par cilvēku!” Sievietei ar amputētām kājām ārsts atņem invaliditātes pirmo grupu

“Tā ir klaja ņirgāšanās par cilvēku!” Sievietei ar amputētām kājām ārsts atņem invaliditātes pirmo grupu 106

Pārvietošanās ar kruķu, spieķa vai pavadoņa palīdzību. Lai tiktu uz pilsētu, vajadzīgs līdzbraucējs vai speciāli ratiņi. Ikdienas situācija sievietei, kurai 2012. gadā amputē kājas. Kopš tā laika viņai ir piešķirta pirmās grupas invaliditāte, un tas nozīmē, ka viņa var izmantot pavadoņa pakalpojumus, bet šajā vasarā ārstu konsīlijs lemj, ka viņai pirmās grupas invaliditāte atņemama.

"B*eģ! Za*bal! Kur lai to mašīnu liek?" Iedzīvotāji dusmīgi par satiksmes organizāciju svētku laikā – rīdzinieku automašīnas evakuē un šoferus soda

"B*eģ! Za*bal! Kur lai to mašīnu liek?" Iedzīvotāji dusmīgi par satiksmes organizāciju svētku laikā – rīdzinieku automašīnas evakuē un šoferus soda 6

Dziesmu un deju svētki rit pilnā sparā – strauji tuvojas noslēguma koncerti, kas pulcēs lielas ļaužu masas. Pirms svētkiem plaši tika izziņots par dažādiem satiksmes ierobežojumiem, taču neviens nebrīdināja, ka cilvēkiem, kuri dzīvo ap mēģinājumu un koncertu norises vietām, nebūs vietas, kur novietot automašīnas.

"Bērnam pienākas pabalsts! Kāpēc to nemaksā?" Tēvs mirst Anglijā, ģimene "sitas" par pabalstu

"Bērnam pienākas pabalsts! Kāpēc to nemaksā?" Tēvs mirst Anglijā, ģimene "sitas" par pabalstu 11

Ģimene Rēzeknē zaudē bērna apgādnieku Lielbritānijā, kurš tur bija devies darba gaitās. Vairāk nekā pusgadu nesekmīgi cīnās ar mūsmāju un Apvienotās Karalistes institūcijām, lai beidzot saņemtu pabalstu apgādnieka zaudējuma gadījumā. Tā kā oficiālu apstiprinājumu gaida ilgstoši, pabalstu nesaņem. ”Sitos sienā, bet nevaru panākt taisnību! Ja manam bērnam pienākas šī nauda, kāpēc nevaru panākt, lai valsts to maksā?!” neizpratnē ir bērna māte.

"Bijām spiesti pārcelties ārpus lentēm," atpūtniekus padzen no kafejnīcas teritorijas Dzintaros

"Bijām spiesti pārcelties ārpus lentēm," atpūtniekus padzen no kafejnīcas teritorijas Dzintaros 2

“Atpūta ar rūgtuma piegaršu,” tā pavadīto dienu Jūrmalā, Dzintaru pludmalē, raksturo Tatjana. 27. jūnijā ar ģimeni devušies uz iecienīto pludmali, Tatjana uzreiz novērtējusi, ka krietni audzis pludmales kafejnīcu skaits. Izvēlējušies vietu netālu no kafejnīcas, un pēc pāris stundām tās darbinieks, neko nepaskaidrojot, sācis ierobežot kafejnīcas teritoriju.

Kafejnīcas Jūrmalā "izēd" volejbola laukumus? Bulduros būvniecība notiek laukuma teritorijā!

Kafejnīcas Jūrmalā "izēd" volejbola laukumus? Bulduros būvniecība notiek laukuma teritorijā! 1

Jūrmalā ir 24 kilometru gara jūras pludmale un 11 oficiālās peldvietas, vairākās vietās atpūtniekiem ir iespēja spēlēt pludmales volejbolu. Kāds garāmgājējs Bulduru pludmalē novērojis interesantu skatu, pludmales volejbola laukumā tiek būvēta kafejnīca. Volejbola stabu pāri tā vienkārši nevar pārvietot, un izskatās, ka arī kafejnīca ir uz palikšanu, tātad Jūrmalā nu ir par vienu volejbola laukumu mazāk.

"Traumas ļoti smagas! Gribēja nogalināt!" Ziņo par zvērīgu apsargu vardarbību Rīgā

"Traumas ļoti smagas! Gribēja nogalināt!" Ziņo par zvērīgu apsargu vardarbību Rīgā 41

Lauzts galvaskauss, ribas, no sitieniem pa galvu viena auss kurla, traumēti iekšējie orgāni – šādas un vēl citas traumas diviem jauniešiem Rīgā ”sagādājuši” firmas ”Evors” apsargi. Dažas gūtās traumas var atstāt sekas uz atlikušo dzīvi. Pēc tā, kas noticis, gan jaunieši, gan ārsts ir pārliecināti, ka apsargu piemērotais spēks bijis nesamērīgs nodarītajam. ”Es uzskatu, ka gribēja nosist!” viedokli pauž ārsts, kurš nu gādā par viena jaunieša veselības stāvokli.

"Tai sievietei ir problēmas ar galvu!" Skaistumkopšanas salona vadītāja "noliek" klienti, kura ir neapmierināta ar uzacu korekciju

"Tai sievietei ir problēmas ar galvu!" Skaistumkopšanas salona vadītāja "noliek" klienti, kura ir neapmierināta ar uzacu korekciju 13

“Bez Tabu” skatītāja portālā facebook.com pamanījusi vilinošu piedāvājumu – uzacu korekcija un skropstu ilgviļņi par 15 eiro. Ilgi nedomājusi un pieteikusies, jau nākamajā dienā devusies uz skaistumkopšanas salonu veikt procedūras, taču šobrīd prieks itin nekāds – pēc klientes teiktā, uzacis padarītas briesmīgas, taču skropstu ilgviļņi izrādījies reklāmas triks – procedūra atteikta.