Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 16. decembris

Alvīne

Horoskops aunam

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops vērsim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Esi reālists, pēdējā pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops lauvai

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops jaunavai

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops svariem

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops zivīm

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

”Nevarēšu pateikt savam bērnam – malacis!” Bērnu izrāde pārtop privātā pasākumā, vecāki zālē sēdēt nedrīkst!

“Nevarēšu pateikt savam bērnam – malacis!” Bērnu izrāde pārtop privātā pasākumā, vecāki zālē sēdēt nedrīkst! 40

Jaunatklātajā VEF Kultūras pilī 10. decembrī bija paredzēta mūzikla “Mazais ganiņš” pirmizrāde, kurai aktieri bērni esot gatavojušies jau no pavasara. Vecāki ziņo, ka biļetes tirdzniecībā tā arī nenonāca, jo visu izrādi iegādājies LMT (Latvijas Mobilais Telefons). “Pirmizrāde pārvērsta par korporatīvo pasākumu LMT darbinieku bērniem,” ziņo pašdarbības kolektīva dalībnieka vecāki.

“Man ar to skatu būs jādzīvo visu mūžu!” Užavas katlu mājā noslīkstot vīrietim, ģimene zaudē tēvu!

"Man ar to skatu būs jādzīvo visu mūžu!" Užavas katlu mājā noslīkstot vīrietim, ģimene zaudē tēvu! 9

Katlu mājā Užavā vīrietis gūst galvas traumu, zaudē samaņu un noslīkst. Ģimene zaudē tēvu un vīru. Nelaiķa tuvinieki ir satriekti, stāsta, ka katlu telpa applūst regulāri, mēdzot būt pat vairāku desmitu centimetru dziļums. Lai gan māja, kurā iekārtota kurināšanas telpa, ir pašvaldības pārraudzībā, amatpersonas rausta plecus, sakot, ka nav atbildīgas par notikušo.

“Medpersonāla dēļ nomira omīte!” Bezdarbība pansionātā: ielaista gangrēna un sāpes nogalina sirmgalvi

"Medpersonāla dēļ nomira omīte!" Bezdarbība pansionātā: ielaista gangrēna un sāpes nogalina sirmgalvi 101

Ozolnieku novada pašvaldības sociālā centra (turpmāk – pansionāta) “Zemgale” personāls ilgstoši adekvāti nereaģē uz sirmgalves sūdzībām par sāpēm kājā pēc kritiena. Ekstremitāte strauji iekrāsojas draudīgā krāsā. Kā vēlāk noskaidrojas slimnīcā, kur pansionāta iemītniece nogādāta novēloti, sievieti plosa gangrēna, kuras dēļ kāja jau sapuvusi un jāamputē. Tomēr operāciju nav iespējams veikt, jo gangrēnas dēļ veselības stāvoklis ir ļoti slikts. Rezultātā sieviete nomirst.

“Tiešām mirušie spējīgi samaksāt?” Rūjienas kapos atzīmētas kopiņas, par kurām nav samaksāta gada nodeva

"Tiešām mirušie spējīgi samaksāt?" Rūjienas kapos atzīmētas kopiņas, par kurām nav samaksāta gada nodeva 51

Sievieti pārsteidzis redzētais Rūjienas kapsētā – vairākās kapu kopiņās saspraustas “parādzīmes”. No sākuma sieviete nodomājusi, ka tās ir kapuvietas, kuras netiek koptas, bet necilās kartona plāksnes rotā arī skaisti koptas kapuvietas. Viņa noskaidrojusi, ka atzīmētas tās kopiņas, par kurām piederīgie nav samaksājuši gada nodevu.

“Čupu arī nolika, tā smirdēja!” Valmierieši cīnās ar bezpajumtnieku, kas dzīvo savas mīļotās kāpņu telpā

"Čupu arī nolika, tā smirdēja!" Valmierieši cīnās ar bezpajumtnieku, kas dzīvo savas mīļotās kāpņu telpā 23

Kādā daudzdzīvokļu mājā Valmierā, Georga Apiņa ielā, regulāri viesojas bezpajumtnieks. Viņš nakšņo kāpņu telpā, lieto alkoholu, arī nokārto dabiskās vajadzības. Kaimiņi regulāri ziņo gan Valmieras pilsētas pašvaldības policijai, gan Valsts policijas Valmieras iecirknim, taču bezpajumtnieks, gluži kā bumerangs, vienmēr atrod ceļu atpakaļ.

Kādā universitātē Latvijā pieķer kārtējo lūriķi. Vai studenti jūtas drošībā?

Kādā universitātē Latvijā pieķer kārtējo lūriķi. Vai studenti jūtas drošībā? 4

Lūriķi bija, ir un būs visos laikos. Cilvēki, kuri pretēji vispārpieņemtām normām slepus mēģina aplūkot citus cilvēkus, kamēr tie vai nu mazgājas kaili vai dara ko citu. Nupat viens šāds lūriķis atkal ir pieķerts kādā studentu dienesta viesnīcā. Kāpēc atkal? Jo pēdējo mēnešu laikā tas nav pirmais gadījums. Cik tad viegli ir šādiem tipāžiem īstenot savus neķītros plānus?