Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Horoskops aunam

Šodien dzīvosies enerģiju plūsmā, kas veicinās darba ražību, nekontrolētu emocionalitāti un sakāpinātus instinktus. Pat, ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi nekad nebeigsies, izmanto šo spēku prātīgi un zini, kad apstāties.

Horoskops vērsim

Tev par katru cenu jāmēģina tikt uz darba skatuves un jākļūst par projekta režisoru. Vari piedzīvot sīvu stīvēšanos par šo krēslu. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

Horoskops dvīņiem

Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Bet visādi citādi ļoti produktīva diena.

Horoskops vēzim

Dod priekšroku darbiem, nevis vārdiem. Vari reanimēt kādas darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, vari mēģināt tos iekustināt no jauna.

Horoskops lauvai

Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari droši iesaistīties šajos pasākumos un pieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs. Garlaicīgi nebūs.

Horoskops jaunavai

Īpašu entuziasmu izrādīsi par kāda atlikta vai agrāk nerealizēta darba reanimēšanu. Tā kā pats par izdošanos būsi pārliecināts, arī apstākļi sadarbosies. Mājās nesteidzies, jo tieši ģimenē var izpausties spriedzes novadīšanas mehānisms.

Horoskops svariem

Ja esi nodarbināts kādā no labsajūtas un baudas vairošanas sfērām, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savā darāmajā saglabā zināmu distanci ar iesaistītajiem klientiem.

Horoskops skorpionam

Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties valsts pārvaldes struktūrās. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Horoskops strēlniekam

Nedemonstrē savu pārākumu un neaizraujies ar individuālo spēli, bet labāk domā par veselīgu atmosfēru kolektīvā. Kopā variet uzvarēt kādu biznesa konkurentu vai sagraut pretinieku komandu kādā sporta veidā.

Horoskops mežāzim

Visās attiecību formās meklēsi līdzsvaru. Pragmatiska situācijas uztvere, uzticēšanās un prasme īstajā brīdī izteikties, paklusēt vai apstāties tevi noturēs uz zelta vidusceļa.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev tiek dota radošās pašizpausmes brīvība un, galvenais, neviens tev neuzkundzēsies par virsvadītāju vai uzraugu. Izmanto šo brīvību, jo nevar zināt, kad atkal radīsies tāda iespēja.

Horoskops zivīm

Šodienas dialogi būs izteikti emocionāli un to rezultāts, kā arī iesaistīto psihiskās veselības stāvoklis, būs atkarīgs no tevis personiski. Atļaujies būt piedodošs, saprotošs un izjūti, kad vajag piebremzēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Iespēja laimēt bezmaksas biļetes uz Eda Šīrana koncertu, īstenībā nedēļā maksā 3 eiro!

Iespēja laimēt bezmaksas biļetes uz Eda Šīrana koncertu, īstenībā nedēļā maksā 3 eiro! 9

“Tev ir iespēja iegūt bezmaksas biļetes uz Ed Sheeran koncertu Lucavsalā,” šādu ziņu saņēmuši daudzi mobilās lietotnes “WhatsApp” turētāji. Ziņojumam pievienota saite, kas ved uz mājaslapu, kur, atbildot uz četriem vienkāršiem jautājumiem, var tikt pie biļetēm uz britu popzvaigznes Eda Šīrana koncertu Rīgā, Lucavsalā. Taču pasākuma rīkotājs “L Tips Agency” un Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Cert.lv brīdina, ka tā ir krāpniecība. 

"Izmirkusi, slima, nevaru paiet, guļu lietū, tualete spainī!" Sirmgalve ziemas priekšvakarā eksistē zem klajas debess Jūrmalas privātmājas pagalmā

"Izmirkusi, slima, nevaru paiet, guļu lietū, tualete spainī!" Sirmgalve ziemas priekšvakarā eksistē zem klajas debess Jūrmalas privātmājas pagalmā 76

Prātam neaptverama situācija! Slima sirmgalve jau mēnešiem ilgi dzīvo privātmājas pagalmā zem klajas debess Jūrmalā, Ķemeros. Privātmājā dzīvo cita, sveša ģimene, kura cilvēka izdzīvošanai pagalmā vairs pat nepievērš uzmanību. Artrīts, piepampušas kājas, bailes par gangrēnu, sūkstās sirmgalve, kura regulāri salīst un salst. Viņas dzīvība ir apdraudēta, jo īpaši tuvojoties ziemai. Visu laiku, kamēr sirmgalve eksistē pagalmā, par problēmu informēta arī Jūrmalas pašvaldība.

"Ēdu pārpalikumus no kafejnīcu galdiem, guļu Rīgas lielveikalā!" Skaudrs pavisam jauna, vēl nesen apzinīga puiša stāsts 

"Ēdu pārpalikumus no kafejnīcu galdiem, guļu Rīgas lielveikalā!" Skaudrs pavisam jauna, vēl nesen apzinīga puiša stāsts  21

Tirdzniecības centrā Vecrīgā ilgstoši uzturas jaunietis, kurš, kā šķiet līdzcilvēkiem, ir nepilngadīgs. Veikala apmeklētāji nobažījušies par viņa veselības stāvokli. Puisis dienas pavada, sēžot uz kāpnēm, dažkārt veikala apmeklētāji viņam nopērk pārtiku. “Bez Tabu” noskaidro, ka jaunietis pametis skolu, pārsvarā pārtiek no ēdiena pārpalikumiem ēstuvēs.

Video: Vīrietis ielauzies svešā mājā, lai pagulētu

Video: Vīrietis ielauzies svešā mājā, lai pagulētu

Trešdien, 10.oktobrī, pēc pulksten 12.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz privātmāju Imantā. Zvanītājs stāstīja, ka redzējis vīrieti, kurš izsitis privātmājai logu un ielīdis iekšā ēkā, ziņo Rīgas pašvaldības policija savā “Facebook” profilā.

“Tie vaļņi nekam neder, tikai rada apdraudējumu!” Vecāki Rīgas domei pieprasa uzlabot drošību pie galvaspilsētas bērnudārza

“Tie vaļņi nekam neder, tikai rada apdraudējumu!” Vecāki Rīgas domei pieprasa uzlabot drošību pie galvaspilsētas bērnudārza 1

Bērnu vecāki ne reizi vien ir situši trauksmes zvanos par to, ka bērnu aizvešana vai paņemšana no kāda galvaspilsētas bērnudārza viņiem sagādā pamatīgas galvassāpes. Runa ir par to, ka pie šīm mācību iestādēm nav vietu, kur vecākam apstāties, nebaidoties iedzīvoties sodos, bet Gaujas ielā problēmu pastiprina arī papildu apstākļi.

Internetu pāršalc "KPV LV" partijas deputāta Ivara Pugas intervija; jaunievēlētā Saeimas deputāta atbildes satrauc vēlētājus

Internetu pāršalc "KPV LV" partijas deputāta Ivara Pugas intervija; jaunievēlētā Saeimas deputāta atbildes satrauc vēlētājus 153

Sociālo tīklu lietotājus pamatīgi sakacinājusi jaunievēlētā deputāta Ivara Pugas (“KPV LV”) intervija kanālā “Rīga TV24”. Raidījumā “Dienas personība” ar  žurnālisti Veltu Puriņu jautājumi jaunievēlēto deputātu tā samulsinājuši, ka Puga atbilžu vietā sniedzis vien garas pauzes un nesakarīgu vārdu virknējumu.

“Daži, kam vājāki nervi, gandrīz zāles dzēra aiz šausmām!” Cilvēki šokā par VID izsūtītajiem paziņojumiem

“Daži, kam vājāki nervi, gandrīz zāles dzēra aiz šausmām!” Cilvēki šokā par VID izsūtītajiem paziņojumiem 16

Ir teiciens, kuru sacīja ezītis – ”Kļūdīties ir cilvēcīgi un …”. Valsts ieņēmumu dienesta ”cilvēcīgā kļūda” ir pamatīgi satracināja lielu daļu Latvijas iedzīvotāju, jo daudzi nakts melnumā no nodokļu iekasētājiem saņēma e-pastus par to, ka viņiem pienācis ziņojums par pašnodarbinātā deklarācijas iesniegšanu.

Neatkarīgi no iedzīvotāju protestiem Inčukalna novadā “briest” smilšu karjeru izveide

Neatkarīgi no iedzīvotāju protestiem Inčukalna novadā “briest” smilšu karjeru izveide

Pamatīga cīņa ir aizsākusies Inčukalna pusē, kur apdzīvotas vietas ar nosaukumu Krustiņi iedzīvotāji ceļ protestu vētras pret ieceri blakus viņu dzīvesvietai uzsākt smilts ieguvi. Protesti ir tādēļ, ka iedzīvotāji uzskata, ka iecerētā karjera vieta ir pārāk tuvu viņu mājām, kas attiecīgi sagandēs gan viņu ikdienas mieru, gan zemes vērtību.

Vecāki Jelgavā nepatīkami pārsteigti: par zīdaiņu peldētapmācību jāmaksā teju trīsreiz dārgāk

Vecāki Jelgavā nepatīkami pārsteigti: par zīdaiņu peldētapmācību jāmaksā teju trīsreiz dārgāk 3

Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Rotaļa” līdz šim peldbaseina apmeklējums bērniem līdz 3 gadu vecumam maksāja 3 eiro, taču tagad vecāki ievērojuši paziņojumu, ka no 1. novembra jāmaksā būs 8,10 eiro. Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja divu bērnu tēvs, kurš raizējas par to, ka vecāki vairs nevarēs atļauties peldētapmācību saviem bērniem. 

“Neesmu pie Dieva, lai grēkus sūdzētu!” Dagdas domniece par braukšanu dzērumā un žūpošanu darba vietā

“Neesmu pie Dieva, lai grēkus sūdzētu!” Dagdas domniece par braukšanu dzērumā un žūpošanu darba vietā 14

Dagdas novada domnieki darba vietā uzdzīvo, lietojot alkoholiskos dzērienus, pēc kā sēžas pie stūres. Vēlāk divas pašvaldības augstas amatpersonas, dzērumā vadot katra savu auto, pieķer policija, kas atņem tiesības. Balsojumā par atstādināšanu no amata izglābj draudzīgā domes vadība, lai gan uzraugošā ministrija iesaka pat nolikt mandātu. Domes opozīcijas deputātiem un Dagdas iedzīvotājiem šķiet absurdi, ka balsojumā par atbrīvošanu piedalījusies pati amatpersona-likumpārkāpēja un viņas vīrs, arī domes deputāts.

"Automašīna eksplodēja, tā pacēlās virs zemes! Bērns bailēs bļāva!" Norvēģu ģimene šokēta par piedzīvoto Rīgas taksometrā

"Automašīna eksplodēja, tā pacēlās virs zemes! Bērns bailēs bļāva!" Norvēģu ģimene šokēta par piedzīvoto Rīgas taksometrā 28

3. oktobrī ģimene no Norvēģijas ieradusies Rīgas lidostā, lai apciemotu tuviniekus un pavadītu brīvdienas Latvijā. Pirms lidojuma rezervējuši taksometru, kurš ceļotājus nogādās mājās. Viss sācies daudzsološi, tomēr šobrīd pasakās Dievam, ka ir sveiki un veseli, jo tiklīdz ieņēmuši vietas automašīnā, tā aizdegusies.

Iedzīvotāji saņem zvanus par bezmaksas veselības pārbaudi; lētticīgie uzķeras un iekrīt kredītu jūgā!

Iedzīvotāji saņem zvanus par bezmaksas veselības pārbaudi; lētticīgie uzķeras un iekrīt kredītu jūgā! 26

Vienas nedēļas laikā trīs personas ziņoja raidījumam “Bez Tabu” par Latvijas Imūnkorekcijas centra (AS “Nokra”) klientu piesaistīšanas metodēm. Cilvēki tiek aicināti uz bezmaksas veselības pārbaudi, pārdesmit minūšu laikā tiek noteikta kāda diagnoze, un personai piedāvāta ārstniecības programma, kuras izmaksas pārsniedz tūkstoš eiro. Ja cilvēkam tādas naudas nav, tad tiek piedāvāts kredīta līgums.