Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 27. maijs

Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Horoskops aunam

Šodien piestrādā pie savām diplomāta prasmēm. Ja kaut kas šķitīs galīgi bezjēdzīgs, centies nenogalināt ar saviem ironiski sarkastiskajiem jautājumiem un piezīmēm.

Horoskops vērsim

Draudzības, radniecības un mīlestības attiecībās viss zels un plauks. Raksturu atšķirības šodien kompensēsiet ar citām vērtībām – lielo mīlestību, kopīgām radošām aktivitātēm un bērnu priekiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien nežēlo līdzekļus un laiku savas dzīvesvietas komforta vairošanai. Ar mājiniekiem šodien jāizlīgst miers, esi pirmais, kas paceļ balto karogu. Centies uz visu skatīties pats emocionāli tajā neiesaistoties.

Horoskops vēzim

Nebaidies pieņemt lēmumus intuīcijas un instinktu līmenī. Tava tālredzība un iedzimtās psihologa dotības palīdzēs atteikties no vēlmes kādu pārveidot, pāraudzināt vai salauzt. Neatsakies no izpalīdzēšanas arī pilnīgi svešiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien nebaidies atvērties apkārtējiem un viņi tev atbildēs ar mīlestību un sapratni. Vari realizēt kādus no saviem neskaitāmajiem mazajiem sapnīšiem tikai ar noteikumu, ka rīkosies atklāti un godīgi.

Horoskops jaunavai

Ja gribi izlobīt kādu maskētu nozīmi tajā, kas notiek ar tevi vai tev dārgiem cilvēkiem, vienkārši esi jūtīgāks un uzmanīgāks. Šodien prātīgi ar alkoholu un citām apreibinošām vielām.

Horoskops svariem

Šodienas mazo pārpratumu virtene galu galā vainagosies ar kādu sirdij vai prātam tīkamu ieguvumu. Šis ieguvums var nebūt tik vērtīgs tūlītējai lietošanai, bet nākotnes perspektīvā neatsverams.

Horoskops skorpionam

Ja šodien būsi uzmanīgs un asredzīgs, atradīsi kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku. To varētu nosaukt par praktiskās psiholoģijas mācībstundu. Pievērs uzmanību šķietami mazsvarīgām lietām un situācijām.

Horoskops strēlniekam

Tev neklāsies grūti pielāgojoties apstākļiem un apstākļi savukārt spēlēs tavā labā. Spēsi rast kopīgu valodu ar citkārt spurainajiem mājiniekiem. Ieteicams nezaudēt savu autoritāti un uzsvērt savu informētību.

Horoskops mežāzim

Izcila naudas tērēšanas diena. Lietas, kurās ieguldīsi savus uzkrājumus padarīs tavu dzīvi vieglāku un uzlabos izskatu un dāvās prieku. Īpašu uzmanību pievērs jauna apģērba un trendīgu apavu ieguvei.

Horoskops ūdensvīram

Izbaudi padotā un izrīkotā statusu un arī nebūs jāuzņemas atbildība, ja kas noies greizi. Ja esi romantiski noskaņots, būs jāsamierinās ar to, ka partnerim nebūs laika un negribēsies ar to nodarboties.

Horoskops zivīm

Nepatīkamās nianses komunikācijā ar mīļotajiem lēnām izgaisīs un jutīsiet dziļu emocionālu radniecību. Šodien iztērētā naudiņa ir tēriņu vērta. Iegādātais kalpos ilgi un priecēs visu ģimeni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Salauzti krēsli, putekļu kalni un durvis, kas neturas ciet. Jelgavas novadā pasažierus pārvadā ar “sagrabējušiem” autobusiem

Salauzti krēsli, putekļu kalni un durvis, kas neturas ciet. Jelgavas novadā pasažierus pārvadā ar “sagrabējušiem” autobusiem 2

Pagājušais gads bija laiks, kad Jelgavas pusē pasažierus pārvadājošajam uzņēmumam SIA”Migar” mainījās īpašnieki. Kopš tā brīža palielinās sūdzību skaits par to, ar kādu transportu pārvadā cilvēkus. Lai arī uzņēmumu cītīgi uzmana Latvijas autotransporta direkcija, izskatās, ka nekas uz labo pusi nemainīsies.

"Bezmaksas" bērnu zobārsts: ciet sāpes, gaidot rindā gadu, vai liec galdā 600 eiro

"Bezmaksas" bērnu zobārsts: ciet sāpes, gaidot rindā gadu, vai liec galdā 600 eiro 124

Pēc bērna sūdzībām par zobu sāpēm vecāki ar atvasi ieradušies vizītē pie zobārsta RSU Stomatoloģijas institūtā. Kā stāsta bērna tēvs, dēla zobu stāvokli ārsts raksturojis kā nopietnu, zobu ārstēšanas procedūrai nepieciešama pat vispārējā narkoze. Vecāki paļāvušies uz valsts apmaksātu procedūru, jo zobārsta pakalpojumi bērniem līdz 18 gadiem pieejami bez maksas. Tomēr vecāki bijuši šokēti, uzzinot, ka rindā uz valsts apmaksātu pakalpojumu jāgaida gads. Arī ārsta piedāvāto risinājumu – negaidīt rindā, bet ārstēt bērna zobus par vairākiem simtiem eiro – vecāki uzskata par absurdu.

Rīdziniecēm ir aizdomas, ka vietējā internetveikalā iegādājušās viltotas smaržas 

Rīdziniecēm ir aizdomas, ka vietējā internetveikalā iegādājušās viltotas smaržas  13

Mājās apskatījās, ka internetveikalā tās ir nopērkamas pa divreiz mazāku cenu. Daudz neprātojot, nopirkušas. Kad kārotā smaržīgā prece saņemta, gan Paulas mamma, gan pati jauniete bija vīlusies. Kosmētikas veikalā smaržām bijis pavisam cits aromāts. Tā paraugu abas salīdzinājušas ar internetveikala preci. Abas domā vienādi: aromāti ir atšķirīgi, un radušās aizdomas, ka tikušas pie pakaļdarinājuma.

Nemiers Vangažos. Koplietošanas zemes dēļ kaimiņi viens ar otru pat nesarunājas

Nemiers Vangažos. Koplietošanas zemes dēļ kaimiņi viens ar otru pat nesarunājas 7

Vangažu iedzīvotāja Zoja un viņas ģimene ir nepatīkami pārsteigta, uzzinot, ka trīs no četriem dzīvokļu īpašniekiem kopsapulcē nosprieduši, ka viņas ģimenei jāatbrīvo saimniecības ēka un tai piegulošā teritorija. Tagad tā būšot jaunajam kaimiņam, un koplietošanas zemes robežas starp Zojas un jaunā kaimiņa īpašumu ir pārdalītas.

"Tirdzniecība šosejas tuvumā apdraud drošību"; tracis ap krāmu tirdziņu Ādažos!  

"Tirdzniecība šosejas tuvumā apdraud drošību"; tracis ap krāmu tirdziņu Ādažos!   21

Sestdienās Tallinas šosejas malā pie tilta pār Gauju, Ādažu novadā, notiek krāmu tirgus, tā nosaukums “Lietu tirgotava”. Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja autovadītājs, kurš uzskata, ka tirdziņš apdraud satiksmes drošību. “Labajā ceļa malā izveidots tirgus, kurš dezorganizē autovadītājus. Ceļš nav piemērots šāda veida pasākumiem. Pirmo ceļu satiksmes negadījumu jau sagaidījām, tagad gaidīsim nākamo,” raksta autovadītājs.

Tiesnese no apcietinājuma atbrīvo divu cilvēku slepkavībā apsūdzētu vīrieti. Upuru radinieki un prokuratūra šokā

Tiesnese no apcietinājuma atbrīvo divu cilvēku slepkavībā apsūdzētu vīrieti. Upuru radinieki un prokuratūra šokā 15

Pirmo slepkavībā apsūdzētā vīrieša upuri policija atrada uz kāda Imantas daudzstāvu nama balkona, kura tas bija gulējis vismaz nedēļu, kamēr slepkava visu to laiku mierīgi saimniekoja dzīvoklī. Otra upura noslepkavošanā varmāka atzinās, jau esot apcietināts. Otra cilvēka līķi policija atrada pēc slepkavas norādēm, apraktu mežā, kur tas atradās kopš 2013. gada.

Ja nesaproti valodu, tiec ierauts netīrā biznesā!" Venecuēlietis atklāti par Liepājas ostu

Ja nesaproti valodu, tiec ierauts netīrā biznesā!" Venecuēlietis atklāti par Liepājas ostu 2

Pirms pusotra gada Venecuēlas kompānija Liepājas ostā iegādājās kuģi. Cerēja uzreiz doties jūrā, bet rezultātā spiesti joprojām atrasties ostā un kuģa liktenis vēl neesot izlemts. Venecuēlas kuģa īpašnieka pilnvarotā persona Abels Gutjerrezs par notikušo ir sašutis: “Es jūtos vīlies dažos cilvēkos, bet es tā nedomāju par ikvienu Latvijas cilvēku. Ja tu nesaproti valodu, tu tiec iesaistīts netīrā biznesā. Bieži vien darījumi ir steidzami. Tev jānokārto dažas formalitātes, bet tu nevari vienmēr un katrā momentā būt jurists. Šā iemesla dēļ tev ir jāuzticas cilvēkiem. “

"Attieksme zem katras kritikas!" Dzimtsarakstu nodaļa atsaka iespēju jaunajam pārim pēc ceremonijas baudīt glāzi šampanieša

"Attieksme zem katras kritikas!" Dzimtsarakstu nodaļa atsaka iespēju jaunajam pārim pēc ceremonijas baudīt glāzi šampanieša 4

Riharda un Samantas laiks šobrīd ir ļoti aizņemts – notiek aktīva gatavošanās abu kāzām. Šķitis, ka viss ir kārtībā un atlicis vien gaidīt lielo dienu, taču uzskats mainījies, kad pāris devies uz izvēlēto dzimtsarakstu nodaļu Pārdaugavā, lai vienotos par šampanieša zāles izmantošanu. Viņi saņēmuši aizliegumu to izmantot, tāpēc ir sarūgtināti, ka būšot bez glāzes dzirkstošā dzēriena jāiztiek.

"Nevienam to nenovēlu!" Tūroperatora rīcība aizskar ceļotāju – prasa maksāt vairāk nekā prasīts un ved ar saplīsušu autobusu 

"Nevienam to nenovēlu!" Tūroperatora rīcība aizskar ceļotāju – prasa maksāt vairāk nekā prasīts un ved ar saplīsušu autobusu  53

Rīdziniece Zigrīda spontāni izvēlējusies doties ceļojumā – tūroperatora izvēle par labu kritusi aģentūrai “Nacional Travel”. Sieviete atzīst, ka ceļojums izvēlēts “uz ātru roku”. Iespējams, ka tieši tas bijis iemesls rūgtai pēcgaršai par piedzīvoto – autobuss bijis sliktā tehniskā stāvoklī un par ieejas biļetēm apskates objektos kompānija iekasējusi lielāku summu nekā reāli biļete maksā.