Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 15. augusts

Zenta, Dzelde, Zelda

Horoskops aunam

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties atstumti un tavas uzmanības apdalīti.

Horoskops vērsim

Pārrunās un oficiālās iestādēs neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un sarunas būs jāsāk atkal no baltas lapas. Iespējams, pats saskatīsi otro iespēju un dosi to arī cilvēkiem sev līdzās.

Horoskops dvīņiem

Vēlme nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk, it kā spēlējoties, un apzinies, ka tas nav vienīgais, kas dzīvei piešķir vērtību.

Horoskops vēzim

Vai pratīsi uzvilkt pareizās buras, lai noķertu lielo vēju? Iespējams, pats būsi kā virpulis, kurš iekustinās procesus un cilvēku sev līdzās. Saņemies, lai savas sajūtas vai lietu kārtības redzējumu noformulētu un nedaudz piepūloties tev izdosies izcili.

Horoskops lauvai

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops jaunavai

Vislabāk būtu šo dienu veltīt savas dzīves partnerim, ģimenei un visiem tiem jaukumiem, ko sniedz mājās būšana. Ja personīgajā dzīvē vēlies kaut ko nosvinēt, dari to šodien un pasākums izdosies lielisks.

Horoskops svariem

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kolēģi, tāpēc smuki un adekvāti pret viņiem izturies. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās, un varbūt ar kādu no darbabiedriem.

Horoskops skorpionam

Šodien viegli un nepiespiesti pielāgosies citu noteikumiem un uzvedības īpatnībām. Savu noskaņojumu paudīsi dabīgi un brīvi, kas palielina varbūtību, ka tavu pāri plūstošo sentimentu pareizi sapratīs.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļaujies būt vaļīgāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un dabiskajiem instinktiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās iespējas sajūtu.

Horoskops mežāzim

Mēģinot paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tavi izteikumi, iespējams, kādu sāpīgi ievainos, tāpēc centies iejusties citu ādā un emocionālajā kondīcijā.

Horoskops ūdensvīram

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā ģimenes mikroklimatā. No tevis atkarīgs vai kopā dosieties kalnā vai lejā. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu redzējumu.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai ar saprātīgu distanci. Ja jūti kaut mazāko vilinājumu izteikt kādu piezīmi vai adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, centies nolasīt viņu ķermeņu valodu un tev daudz kas taps skaidrs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

"Iesaistīja prostitūcijā arī nepilngadīgās!" Šausminošos noziegumos vainoto Lizuma recidīvistu tiesā arī par sutenerismu

"Iesaistīja prostitūcijā arī nepilngadīgās!" Šausminošos noziegumos vainoto Lizuma recidīvistu tiesā arī par sutenerismu 6

Gaismā nākuši satraucoši fakti par citiem iespējamiem likumpārkāpumiem, ko, iespējams, pastrādājis recidīvista slavu iemantojušais Dainis Mazulis no Lizuma pagasta. Gaidot izmeklēšanas rezultātus par iespējamu dēla slepkavību, cenšoties iegūt apdrošināšanas atlīdzību, policija gūst pierādījumus, ka Mazulis vervējis sievietes prostitūcijai. Viņa māte stāsta, ka arī nepilngadīgas meitenes.

"Ārsts teica, ka šovakar nebrauks!" Bērnam kaklā iesprūst asaka, to izņem tikai nākamajā dienā

"Ārsts teica, ka šovakar nebrauks!" Bērnam kaklā iesprūst asaka, to izņem tikai nākamajā dienā 13

Pašu sarūpēta, vēlāk pagatavota zivtiņa – izklausās laba ideja vakariņām, vai ne? Tā domājis arī Māris, taču vienai no abām 10 gadus vecajām dvīņu meitiņām Annai kaklā iesprūdusi asaka. Izmēģinātas visas internetā atrodamās tautas metodes, bet bez panākumiem. Pazīstama daktere ieteikusi doties uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, tikai Māris pat iedomāties nevarēja, ka bērns no svešķermeņa tiks atbrīvots vien nākamajā dienā. 

Rīgas domnieki privātīpašniekiem pieprasa sakopt īpašumiem piegulošās teritorijas, taču savējās aizaudzējuši ar nezālēm

Rīgas domnieki privātīpašniekiem pieprasa sakopt īpašumiem piegulošās teritorijas, taču savējās aizaudzējuši ar nezālēm 3

Ja reiz Rīgas domes saistošie noteikumi norāda, ka jāsakopj teritorija arī aiz sava privātīpašuma robežas līdz pat brauktuvei jeb īpašumam piegulošā teritorija, privātīpašnieks Valdis tā arī dara, taču ar katru gadu tas kļūst aizvien sarežģītāk, jo ir pensionārs un pēc mauriņa pļaušanas rodas veselības problēmas. 

“Ne tā uz viņu paskatīsies, izlamās par kuci, prostitūtu!” Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta iedzīvotājus gadiem terorizē brutāls vīrietis

“Ne tā uz viņu paskatīsies, izlamās par kuci, prostitūtu!” Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta iedzīvotājus gadiem terorizē brutāls vīrietis 5

Izlamāšana uz līdzenas vietas, lietojot visus iespējamos ”mātes” vārdus, novešana līdz asarām, uzdošanās par amatpersonu jeb Valsts vides dienesta inspektoru un nekaunīga, agresīva auto vadīšana bez autovadītāja apliecības. Jaunsvirlaukas pagasta Īslīcās iedzīvotāji ikdienas dzīvo bailēs no vietējā varmākas.

Ceļu būvnieka dēļ Bauskas novada iedzīvotāji spiesti lauzt savus auto, mērojot desmitiem kilometru pa katastrofālu ceļu

Ceļu būvnieka dēļ Bauskas novada iedzīvotāji spiesti lauzt savus auto, mērojot desmitiem kilometru pa katastrofālu ceļu 1

Bauskas novada Īslīces pagastā esošais ceļš, kas ved pāri Plānītes upei, ir viens no tiem, kur šovasar sākas ceļa remonta darbi, bet atšķirībā no citām vietām apkaimes iedzīvotāji par to nepriecājas. Nu nepilna kilometra vietā līdz apdzīvotai vietai Bērzi jābrauc vairāk par 13 kilometriem, riskējot salauzt savu spēkratu un pašiem iekulties avārijā.

Sirmgalvi izliek no mājas, viņa turpina dzīvot mājas pagalmā, tveicē, bez iespējas mazgāties!

Sirmgalvi izliek no mājas, viņa turpina dzīvot mājas pagalmā, tveicē, bez iespējas mazgāties! 16

“Sirmgalvji ir izlikti uz ielas, viņi guļ pie savas mājas, un es to vienkārši nevaru noskatīties. Es uzskatu, ka tas ir necilvēcīgi, ka cilvēks ir izlikts pie savas mājas, un nevienam nekādas darīšanas nav,” šādu zvanu saņēma raidījums “Bez Tabu”, ziņotājs ir Ķemeru iedzīvotājs, kurš dzīvo netālu no norādītās vietas – Partizānu ielas.