Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops vērsim

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops dvīņiem

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops vēzim

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops lauvai

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Sveicini tos, kas tālumā un piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām.

Horoskops jaunavai

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops svariem

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

Horoskops skorpionam

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

Horoskops strēlniekam

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops mežāzim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops ūdensvīram

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops zivīm

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Nepaspējot 5 minūšu laikā piereģistrēt automašīnu bezmaksas stāvvietā, māmiņa saņem 30 eiro lielu sodu

Nepaspējot 5 minūšu laikā piereģistrēt automašīnu bezmaksas stāvvietā, māmiņa saņem 30 eiro lielu sodu 44

Māmiņa ar diviem bērniem ieradusies T/C “Minska”, lai iepirktos. Noteikumi paredz, ka automašīna bezmaksas stāvvietai jāreģistrē piecu minūšu laikā. Māmiņa sākusi ģērbt atvases, lai dotos ieejas durvju virzienā un meklētu reģistrācijas automātu. Piecu minūšu laikā viņai neizdevās to atrast, tāpēc pie automašīnas sagaidījis “Cityparks” darbinieks, kurš izrakstījis 30 eiro lielu sodu.

"Skramba, aiz kuras aizķērās pirksts!" Siguldietis pēc garantijas remonta saņem telefonu ar vizuāliem defektiem

"Skramba, aiz kuras aizķērās pirksts!" Siguldietis pēc garantijas remonta saņem telefonu ar vizuāliem defektiem

Siguldas iedzīvotājs Gunārs jau sen domājis par “Samsung” telefona iegādi. Pamanot, ka kārotais modelis pieejams par izdevīgāku cenu, nekā iepriekš – nolēmis to iegādāties. Pēc trīspadsmit dienu lietošanas konstatējis, ka telefons vairs nedarbojas. To nevarēja ieslēgt, izslēgt, nestrādāja arī skārienjutīgais ekrāns. Ierīci nodevis “Bites” garantijas remontā. Kad telefonu saņēmis atpakaļ, telefonam parādījušies vizuāli defekti.

"Apdraudēta veselība un drošība!" Kāpēc rīdzinieki Pārdaugavā dzīvo graustos?

"Apdraudēta veselība un drošība!" Kāpēc rīdzinieki Pārdaugavā dzīvo graustos? 4

Pie trauksmes zvana sit rīdzinieki, dzīvojoši Altanovas ielas 17. un 19. namā, kur dzīves apstākļi ir briesmīgi: drūpošas sienas, griestu pamati un antisanitāra vide dara bažīgus iedzīvotājus. Viens no namiem pirms vairākiem gadiem atzīts par avārijas stāvoklī esošu graustu, tomēr tajā aizvien turpina eksistēt rīdzinieki.

“Ej, sūdzies visur! Man poh*j!" Tracis smalkā SPA: nelegāla nepilngadīgās nodarbināšana, cīņa par nopelnītajiem grašiem

“Ej, sūdzies visur! Man poh*j!" Tracis smalkā SPA: nelegāla nepilngadīgās nodarbināšana, cīņa par nopelnītajiem grašiem 43

Interneta vidi pāršalcis konflikts starp iecienītas un dārgas atpūtas iestādes – ”Jonathan SPA Estate” – direktori un bijušo trauku mazgātāju, kura priekšniecībai pārmetusi viņas kā nepilngadīgas personas nelegālu nodarbināšanu. Konflikts izcēlies pēc tam, kad, pārtraucot nelegālās darba gaitas, darbiniece pieprasījusi priekšniecībai nopelnīto naudu. Uz pieprasījumu iestādes direktore reaģējusi ar rupjībām un izlikšanos, ka jaunā meitene nemaz nav strādājusi uzņēmumā, liecina bijušās darbinieces uzrādītās sarakstes ar ”Jonathan SPA Estate”. “Bez Tabu” ticies ar abām konfliktā iesaistītajām pusēm.

T/c "Mols" plaisas: pārsegums bojājumu zonā neapmierinošā stāvoklī, bet konstrukciju pagaidu balsti ir droši, secina eksperti

T/c "Mols" plaisas: pārsegums bojājumu zonā neapmierinošā stāvoklī, bet konstrukciju pagaidu balsti ir droši, secina eksperti

Tirdzniecības centra (t/c) ”Mols” saplaisājušo konstrukciju balstījumi ir droši, lietojot izvēlēto risinājumu bīstamības ēkā šobrīd nav, atsaucoties būvekspertu sagatavoto t/c ”Mols” tehniskā apsekojuma un padziļinātas tehniskās izpētes starpziņojumu, informē Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB). Tai pat laikā BVKB informē, ka plaisu zonā pārsegums ir neapmierinošā tehniskā stāvoklī, un pašreiz izmantotā konstrukciju balstīšana ir vien pagaidu risinājums, līdz ar to t/c īpašniekiem būs jāiesniedz jauna būvniecības iecere pastāvīgai un drošai konstrukciju pastiprināšanai.

"Sāp sirds par tādu, atvainojos, cūcību." Babītes novadā izcērt liepu aleju, lai blakus būvētu degvielas uzpildes staciju

"Sāp sirds par tādu, atvainojos, cūcību." Babītes novadā izcērt liepu aleju, lai blakus būvētu degvielas uzpildes staciju 3

“Bez Tabu” saņem vēstules no Babītes novada iedzīvotājiem un arī vienkārši caurbraucējiem. Ziņotāji vērš uzmanību, ka Spilves ciema teritorijā tiek izcirsta liepu aleja, lai uzbūvētu degvielas uzpildes staciju. “Slokas ielā bija viena no skaistākajām koku alejām Latvijā. Šodien vīra tēvs atsūtījis ziņu, ka pilnīgi veseli koki tiek izcirsti. Sāp sirds par tādu, atvainojos, cūcību, jo koki bija lieli, tiešām skaisti, bija prieks tur braukt. Un tuvumā ir daudz citu degvielas uzpildes staciju. Pienācīga iedzīvotāju informēšana un apspriešana par koku izciršanu arī nav notikusi,” rakstīts vienā no vēstulēm.

T/C "Mols" griestos gara plaisa, ko slēpj no apmeklētājiem! Publisko ēku uzraugi neizslēdz darbības apturēšanu pēc izpētes

T/C "Mols" griestos gara plaisa, ko slēpj no apmeklētājiem! Publisko ēku uzraugi neizslēdz darbības apturēšanu pēc izpētes 1

Rīgas tirdzniecības centrā ”Mols” saplaisājuši pirmā stāva griesti, kādēļ uz laiku slēgti vairāki veikali. Nu griestus divos gaiteņos balsta pagaidu metāla balsti, kas no apmeklētāju acīm paslēpti aiz rīģipša karkasa. Būvniecības valsts kontroles birojs, kas uzrauga publisko ēku stāvokli, neizslēdz, ka pēc konstrukciju detalizētas tehniskās izpētes var nākties pilnībā vai daļēji slēgt tirdzniecības centru.

"Suns peldēja pagalmā!" Talsos iztērē milzu naudu ielas pārbūvei, bet nolaiž greizi ar ūdens novadīšanu

"Suns peldēja pagalmā!" Talsos iztērē milzu naudu ielas pārbūvei, bet nolaiž greizi ar ūdens novadīšanu 3

Talsos veikti vērienīgi ielu remontdarbi, kas izmaksājuši teju 2,5 miljonus eiro. Šī Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta ietvaros pārbūvēta arī maģistrālā Raiņa iela. Tieši Raiņa ielas remontdarbi izmaksājuši visvairāk. Lai gan iztērēta liela nauda, projektēšanas stadijā aizmirsts par efektīvu lietus ūdens novadīšanas sistēmu, kā rezultātā pēc lietavām talsinieka pagalms pārvērties baseinā.

"Kļūda, kas citiem maksā naudu!" Rīdzinieks brīdina par stundas biļeti sabiedriskajā transportā

"Kļūda, kas citiem maksā naudu!" Rīdzinieks brīdina par stundas biļeti sabiedriskajā transportā 10

Kasparam ikdienā noder “Rīdzinieka kartes” priekšrocība: stundas biļete sabiedriskajā transportā. No dzīvesvietas Imantā līdz centram brauciens aizņem līdz pusstundai, savukārt no centra līdz darbavietai nepieciešamas vēl divas pieturas. Tādā veidā Kaspars un vēl citi rīdzinieki stundas laikā var pārvietoties ar diviem transportlīdzekļiem par viena brauciena maksu.

"Kā trauma var nebūt trauma?" Apdrošinātājs atsaka izmaksāt atlīdzību klientam, kurš guvis smagu rokas traumu

"Kā trauma var nebūt trauma?" Apdrošinātājs atsaka izmaksāt atlīdzību klientam, kurš guvis smagu rokas traumu 9

Armands ir apdrošinātāju kompānijas “Seesam” klients – jau vairākus gadus katru mēnesi maksā līgumā noteikto summu par nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Pirms dažām nedēļām, ceļot ābolu maisus, guvis rokas traumu. Ārsts konstatējis cīpslas plīsumu un noteicis mājas režīmu. Visus dokumentus nosūtījis apdrošinātājam, bet kompānija atlīdzības izmaksu atteikusi.