Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 4. augusts

Romāns, Romualds, Romualda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Nejēdzības” aktualitātes

"Tie nav pabeigti remontdarbi!" Cilvēkiem ar kustību traucējumiem grūtības tikt uz Atgāzenes stacijas perona

"Tie nav pabeigti remontdarbi!" Cilvēkiem ar kustību traucējumiem grūtības tikt uz Atgāzenes stacijas perona

“Bez Tabu” 2020. gada februārī apsekoja Atgāzenes staciju, Torņakalnā. Iedzīvotāji ziņoja par kritiskā stāvoklī esošo uzbrauktuvi uz perona, kas itin nemaz nav draudzīga cilvēkiem ratiņkrēslos un māmiņām ar bērnu ratiņiem. Lasi šeit! Pagājuši pieci mēneši, tāpēc rubrikā “Toreiz un Tagad” atkārtoti pārbaudām, vai situācija ir uzlabojusies.

"Nākamajā dienā viss atrisinājās!" Pēc "Bez Tabu" sižeta ģimene no Siguldas atgūst naudu par brāķēto siltumnīcu

"Nākamajā dienā viss atrisinājās!" Pēc "Bez Tabu" sižeta ģimene no Siguldas atgūst naudu par brāķēto siltumnīcu 2

Jūnija sākumā “Bez Tabu” skatītāja Baiba dalījās rūgtajā pieredzē, iegādājoties jaunu siltumnīcu internetveikalā. Ģimenei preci piegādāja brāķētu, arī ar naudas atmaksu uzņēmums kavējās, tāpēc sieviete izlēma stāties kameru priekšā un dalīties savā pieredzē publiski. Lasi šeit! “Bez Tabu” rubrikā “Toreiz un tagad” atskatāmies uz neseniem un senākiem stāstiem, lai noskaidrotu, vai situāciju izdevies atrisināt.

"Bērniem tā ir vilšanās!" Barona ielas bērnu laukumā vairākas no konstrukcijām mēnešiem ilgi izmantot aizliegts

"Bērniem tā ir vilšanās!" Barona ielas bērnu laukumā vairākas no konstrukcijām mēnešiem ilgi izmantot aizliegts

Barona ielas bērnu laukums ir jauniešu iecienīts – plašais atrakciju piedāvājums ir liels vilinājums, tāpēc bērni, īpaši vasaras periodā, kuplā skaitā viesojas galvaspilsētas lielākajā atpūtas laukumā. Tomēr dažas no konstrukcijām jau vairākus mēnešus izmantot ir aizliegts. Vecāki un jaunieši uzdod jautājumu: “Kad tās beidzot salabos?”

Arhitekte Zaiga Gaile: "Vēsturiskajā centrā mazgās auto?" Automazgātava Kārsavas sirdī "noliek uz pauzes"

Arhitekte Zaiga Gaile: "Vēsturiskajā centrā mazgās auto?" Automazgātava Kārsavas sirdī "noliek uz pauzes" 5

Kārsavas novada domnieku tuvredzība pret vēsturisko mantojumu novedusi pie pilsētas vēsturiskā centra ainavas iedragāšanas. Līdzās bijušajam linu pieņemšanas punktam, vienai no senākajām mūra ēkām novadā, kā arī netālu no citām vēsturiski nozīmīgām celtnēm pilsētas pašā centrā ļauts būvēt automazgātavu. “Ja nav par parūpējušies par vēsturisko centru, ja tas nav svarīgi, nezinu, ar ko viņi vispār nodarbojas,” kritiska ir Zaiga Gaile, arhitekte, eksperte arhitektūras mantojuma atjaunošanā.

Ludza - Latgales "Lasvegasa"? Izcilā kultūras piemineklī azartspēļu zāle, iedzīvotāji "uz pauzes", dome iebildes nesadzird

Ludza - Latgales "Lasvegasa"? Izcilā kultūras piemineklī azartspēļu zāle, iedzīvotāji "uz pauzes", dome iebildes nesadzird 15

Spītējot iedzīvotāju iebildumiem pret vēl vienas azartspēļu zāles atvēršanu Ludzā, dome devusi zaļo gaismu “spēļu ellei”. Iedzīvotājus un kultūras mantojuma sargus mulsina, ka šāda veida atkarību izraisošas izklaides atļautas valsts aizsargājamā kultūras piemineklī, vienā no skaistākajām ēkām Ludzā – pirmās Latvijas Republikas laikā celtajā cēlajā pasta ēkā.