Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses dāsni dalot soda kvītis. Bet uz tavu privāto attiecību robežas parādīsies nelabvēļi, kuri var aizdedzināt kūlu.

Horoskops dvīņiem

Dzīvesbiedru rīcība vai piezīmes liks tev sapurināties, saņemties un paveikt ilgi atliktos darbus. Gribēsi paveikt pat vairāk, nekā no tevis prasīs. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos.

Horoskops vēzim

Personīgo attiecību lauciņā sāks spraukties mīlestības ziedu pumpuri. Uzradīsies arī labvēļi vai nelabvēļi un šo jūtu dobīti gribēs parušināt. Pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai.

Horoskops lauvai

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta dārgumu krātuve. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu uz zelta oliņu sadalīšanas pasākumu.

Horoskops jaunavai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi vainot sevi. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus radus un kaimiņus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops svariem

Dzīvesbiedri vai romantiskie partneri tevi mēģinās noņemt no trases, ja būsi pārvērtējis savus spēkus un atļāvies pārkāpt gavēņa uzliktos ierobežojumus. Tāpēc iesaisties tikai tādos pasākumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par uzdzīvi normas robežās.

Horoskops skorpionam

Šodien pirms saules vai pēc saules vakarā jāiet uz upi mazgāties tekošā ūdenī - tad izzudīs visas kaites. Lielās piektdienas spēcinošās enerģijas tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai un pavasara akcentu piešķiršanai savam vizuālajam tēlam.

Horoskops strēlniekam

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops mežāzim

Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops ūdensvīram

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos dzīvesbiedros vai domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentus un visas lietas nostāsies savās vietās. Vajadzētu parūpēties par sava ķermeņa skaistumu un labsajūtu.

Horoskops zivīm

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

"Tas ir ļoti bīstami!" Aizdegoties sadales skapim, dzīvokļos nosvilst ierīces; vecie māju elektrotīkli jāmaina ar steigu

"Tas ir ļoti bīstami!" Aizdegoties sadales skapim, dzīvokļos nosvilst ierīces; vecie māju elektrotīkli jāmaina ar steigu 2

Daudzdzīvokļu namā Rīgā notiek īssavienojums kāpņutelpas elektrības sadales skapī, kā rezultātā aizdegas vadi un vairākos dzīvokļos ”sadeg” vērtīga elektrotehnika. Dzīvokļu iemītnieki baidās arī par savu drošību. Eksperts brīdina, ka šādi novecojuši un nekārtīgi mājas elektrotīkli var likt par sevi manīt vēl un vēl, sekas tam var būt ļoti nopietnas. Tāpēc aicina apsaimniekotājus, šajā gadījumā ”Rīgas namu pārvaldnieku”, parūpēties par iedzīvotāji drošību. Konkrētā nama pārvaldnieks vēl domā, vai kompensēt iedzīvotājiem skādi.

"Koki jau nolemti?" Nekaunīgi atzīmē kokus ciršanai svešā mežā

"Koki jau nolemti?" Nekaunīgi atzīmē kokus ciršanai svešā mežā

Rīgā, Imantas apkaimē, ap elektrolīnijām zāģē kokus. Ja ar to rīdzinieki var sadzīvot, tad koku atzīmēšana nozāģēšanai mežā, kur koki netraucē elektrolīnijām, ir neizprotama. “Bez Tabu” noskaidro, ka kāds pacenties nelikumīgi atzīmēt kokus ciršanai svešā mežā.

"Vai tas ir pieņemami?" Imantas iedzīvotāji ziņo, ka sulu laikā nozāģēts bērza zars un izveidojusies peļķe!

"Vai tas ir pieņemami?" Imantas iedzīvotāji ziņo, ka sulu laikā nozāģēts bērza zars un izveidojusies peļķe! 1

“Šobrīd ļoti aktīvi Rīgā notiek koku zaru zāģēšana! Manā mājas pagalmā lielajam bērzam nozāģēts lielais zars, pa kuru tek bērzu sula, un izveidojusies liela peļķe. Vai tas ir pieņemami? Dabai draudzīgi?! Aprīlis ir sulu mēnesis, vai tā nav nolaidība?” Vēstule, kuru raidījumam “Bez Tabu” atsūtījusi kāda Imantas iedzīvotāja.

"Šeit mierīgi var kļūt par narkomānu!" Ko "Origo bērni" dara, mūkot no mājām un skolas?

"Šeit mierīgi var kļūt par narkomānu!" Ko "Origo bērni" dara, mūkot no mājām un skolas? 12

“Bez Tabu” izdodas uzklausīt tā dēvēto ”Origo bērnu” stāstus Rīgas centrā. Šie pusaudži, aizbēguši no mājām un skolas, dienas un naktis pavada, klīstot ielās, smēķējot, lietojot alkoholu un citādi degradējoties. Raidījums jau iepriekš uzklausīja 13 gadus vecas pusaudzes mātes satraucošo stāstu par meitas iesaistīšanos ”Origo bērnu” kompānijā, kas varēja beigties letāli.

"Izlēca no trešā stāva! Tagad viņai var atteikt kājas!" "Origo bērnu" kompānijā māte gandrīz zaudē meitu

"Izlēca no trešā stāva! Tagad viņai var atteikt kājas!" "Origo bērnu" kompānijā māte gandrīz zaudē meitu 37

13 gadus veca meitene mēneša laikā kļūst atkarīga no tā dēvēto ”Origo bērnu” sabiedrības. Ar citiem pusaudžiem pazūd no mājām uz vairākām dienām, smēķē, lieto alkoholu, neapmeklē skolu. Kad māte nosaka mājas arestu, meitene izlec no trešā stāva, gūst nopietnas traumas. Pēc lēciena, kas varēja beigties letāli, ar veselībai bīstamām traumām atkal nozūd nelikumīgos bērnu “tusiņos”.

Latvija var! Mūsu valstī smēķē katrs sestais tīnis

Latvija var! Mūsu valstī smēķē katrs sestais tīnis 1

Šī gada pirmajos trīs mēnešos Rīgas pašvaldības policija uzsākusi rekordlielu administratīvo lietu skaitu pret nepilngadīgajiem smēķētājiem. Pieķertajiem pārkāpējiem var nākties regulāri apmeklēt narkologu.

"Raudāju un lamājos!" Vientuļai māmiņai Latgalē 1600 eiro elektrības rēķins. Kā tas iespējams?

"Raudāju un lamājos!" Vientuļai māmiņai Latgalē 1600 eiro elektrības rēķins. Kā tas iespējams? 13

Vientuļa divu bērnu māte, dzīvojoša Latgalē, saņēmusi ļoti nepatīkamu pārsteigumu – 1600 eiro parāda aprēķinu par elektrību. Vairāki eksperti norāda, ka pie vainas ir nepareizi uzstādīts un no ierindas izgājis ūdens boilers, kas ilgstoši bez mitas sildījis ūdeni, arī citiem mājas iedzīvotājiem. Boileru savulaik uzstādīja pašvaldības namu apsaimniekotājs, kad sievietei ierādīja pašvaldības dzīvoklis.

Raud, mūk no mājām, pat nakšņo citur! 10 gadus vecs bērns noraugās mātes žūpībā Jēkabpilī

Raud, mūk no mājām, pat nakšņo citur! 10 gadus vecs bērns noraugās mātes žūpībā Jēkabpilī 9

Radinieki satraukti par bērnu, kuram Jēkabpilī jāuzaug neapskaužamā vidē, noraugoties uz māti reibumā. Tiek ziņots, ka bērns dzīvo antisanitārā vidē, kur pie mātes viesojoties pudeles brāļi. Tuva radiniece apņemas bērnam nodrošināt labus dzīves apstākļus, bet māte draud ar Interpola uzrīdīšanu, ja viņa uzdrošināsies izvest bērnu ārpus Latvijas.