Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops vērsim

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

Horoskops vēzim

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops lauvai

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops jaunavai

Šodienas priecīgā vēsts ir tāda, ka enerģija un dzīvības spēki pieaug, tāpēc nebūs pamatojuma attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu skrejamo apskriet. Meklē ticamus argumentus savai nekā nedarīšanas sajūtai.

Horoskops svariem

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops skorpionam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops strēlniekam

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops mežāzim

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops ūdensvīram

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops zivīm

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Ar nekaunību pret nekaunību jeb kā Juglas kontrabandisti bēga no "Bez Tabu"

Ar nekaunību pret nekaunību jeb kā Juglas kontrabandisti bēga no "Bez Tabu" 2

Pirms gada “Bez Tabu” pēc vairāku dienu cītīgas novērošanas aci pret aci tiekas ar Rīgā, Juglas pusē, strādājošo kontrabanda cigarešu tirgotāju vārdā Koļa. Saprotot, ka ir pieķerts, viltīgais tirgonis raidījumam sola, ka rūpalam metīs mieru, uz ielas aizliegto preci vairāk netirgos. Iestājas klusums, bet, kā ziņo skatītāji, daba nemīl tukšumu.

“Nu maisam gals ir vaļā!” Iespējams, ka sešpadsmit gadus vecais zēns, kuram Ogres deju skolotājs rakstīja seksuālus piedāvājumus, nav vienīgais

“Nu maisam gals ir vaļā!” Iespējams, ka sešpadsmit gadus vecais zēns, kuram Ogres deju skolotājs rakstīja seksuālus piedāvājumus, nav vienīgais 2

Pirms vairākām nedēļām “Bez Tabu” vēstīja par kādu deju skolotāju no Ogres, par kuru, tiekoties ar raidījumu, pastāsta nepilngadīga zēna māte. Tas notiek pēc tam, kad atklājas, ka pasniedzējs viņas dēlam rakstveidā ir izteicis seksuālus piedāvājumus. Pēc sižeta tiek saņemtas ziņas, ka skolotājs, iespējams, šādus piedāvājumus izteicis arī citiem pusaudžiem.

Kuldīdznieki norāda uz bezpajumtnieku mitekli pašā pilsētas centrā un pašvaldībai pārmet neizdarību

Kuldīdznieki norāda uz bezpajumtnieku mitekli pašā pilsētas centrā un pašvaldībai pārmet neizdarību

“Bez Tabu” saņēma vēstuli no kāda kuldīdznieka, kurš norāda, ka pilsētā esot ļoti daudz bezpajumtnieku, bet nevienas patversmes vai vietas, kur patverties ziemas aukstajā laikā. “Viņi sēž, pārsaluši ielās un parkos, naktis pavada pamestajā slimnīcas ēkā. Lai nestāsta par sociālo dienestu, kur viņi var lūgt palīdzību, neviens viņiem nepalīdz,” apgalvots vēstulē.

Talsu domes deputāti līksmo oficiālā vizītē Gruzijā, kāds ir talsinieku ieguvums? 

Talsu domes deputāti līksmo oficiālā vizītē Gruzijā, kāds ir talsinieku ieguvums?  33

Novembra sākumā četri Talsu novada domes deputāti devās oficiālā vizītē uz Gruziju, Talsu novada sadraudzības pilsētu Telavi. Domes priekšsēdētājs Dainis Karols un viņa pirmais vietnieks Ģirts Kalnbirze komandējumā devās par pašvaldības līdzekļiem. Raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka pēc brauciena vietvaras pārstāvji nav centušies informēt talsiniekus par to, kāds bijis komandējuma mērķis un cik īsti tas izmaksājis. 

“Cik ilgi mēs to pacietīsim? Vai tiešām atbildīgie dienesti neko nevar iesākt?” Biķernieku ielas daudzstāvu nama iedzīvotāji izmisumā

“Cik ilgi mēs to pacietīsim? Vai tiešām atbildīgie dienesti neko nevar iesākt?” Biķernieku ielas daudzstāvu nama iedzīvotāji izmisumā

Sākoties aukstajam laikam, kā jau ierasts, sāk līst laukā dažādas nebūšanas ar apkurēm, sūdzības no iedzīvotājiem par to, kā kāds, kurinot savu apsildes ierīci, kūpina nost blakus esošos kaimiņus. Daudzi iedzīvotāji pat neapzinās, ka, bāžot krāsnī visu kas pa rokai, ilgtermiņā tiek pamatīgi apdraudēta ij sava, ij citu cilvēku dzīvība.

Latvijas Onkoloģijas centra poliklīnikas tualetē notiek avārija. Darbinieki vadību vaino bezatbildībā

Latvijas Onkoloģijas centra poliklīnikas tualetē notiek avārija. Darbinieki vadību vaino bezatbildībā 3

Kanalizācijas smaka pa visu poliklīniku un sajūta, ka ārstējošajam personālam darba dienas nākas pavadīt, sēžot fekālijās līdz ausīm. Aptuveni tāda ainiņa paveras iztēlei, kad lasām anonīma “Bez Tabu” skatītāja sūtītu e-pastu. Reģistratūra, kartotēka, garderobe viss pludo! Pēc skatītāja teiktā secināms, ka slimnīcas valde neko nedara un to vien atbild, ka naudas remontam nav.

Autoostā stundu gaida autobusu, bet tā arī nesagaida. Kurš par to atbildīgs? 

Autoostā stundu gaida autobusu, bet tā arī nesagaida. Kurš par to atbildīgs? 

24. novembrī Valda ar vīru laikus iegādājās biļetes Rīgas starptautiskajā autoostā, lai ar autobusu Rīga-Saulkrasti-Limbaži dotos uz mājām Zvejniekciemā. Taču autobusu tā arī nesagaidīja, jo pēc stundu ilgas stāvēšanas aukstumā iekāpa citā autobusā. “Vai nevarēja precizēt, cik ilga būs kavēšanās, tad vismaz gaidītu siltumā,” jautā Valda. 

"Dzērājšoferis policists nav atlaists! Kāpēc?" "Bez Tabu" redzeslokā atkal nonāk bēdīgi slavens ceļu policists

"Dzērājšoferis policists nav atlaists! Kāpēc?" "Bez Tabu" redzeslokā atkal nonāk bēdīgi slavens ceļu policists 4

“Bez Tabu” redzeslokā atkal nonāk Valsts policijas ceļu policists, par kuru raidījums stāstīja pavasarī. Tolaik vairāki aculiecinieki viņu redzējuši braucam dzērumā, avarējam grāvī, bet citi policisti, kuri ieradās avārijas vietā, pat neveica alkohola pārbaudes, un kolēģis izspruka sveikā. Pēc “Bez Tabu” pavasarī demonstrētā sižeta Valsts policijas Iekšējās kontroles birojs uzsāka pārbaudi, bet nu zināms, ka šī persona aizvien turpina darbu likumsargu rindās.

Aizkraukles tiesnese pamatīgā dzērumā pieķerta pie stūres! No barga soda glābj tiesneša imunitāte

Aizkraukles tiesnese pamatīgā dzērumā pieķerta pie stūres! No barga soda glābj tiesneša imunitāte 121

Zemgales rajona tiesas Aizkraukles nodaļas tiesnese Iveta Silicka Pierīgā pieķerta, braucot ar automašīnu teju triju promiļu reibumā. Kamēr ”parastais mirstīgais” iedzīvotājs par šādu pārkāpumu atvadītos no autovadītāja apliecības uz vairākiem gadiem, šķirtos no milzu naudas summas un pārdomātu dzīvi izolatorā, tiesnesi sargā imunitāte. Par šādu pārkāpumu Temīdas kalpam draud disciplinārsods, tomēr ir aizdomas, ka arī no tā tiesnese centusies izbēgt.