Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena atvērta flirtam un interesantu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

Horoskops vērsim

Saskaņa ar pasauli un tajā mītošajiem cilvēkiem būs uzmundrinoša un uz varoņdarbiem mudinoša. Sajutīsi sevī pārliecību izrādīt savas domas, jūtas, nostāju un attieksmi.

Horoskops dvīņiem

Būsi pārņemts ar jauniegūto paziņu izpēti un novērtēšanu. Intuīcija tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, došanu un ņemšanu.

Horoskops vēzim

Būsi vinnētājs visās situācijās, kurās iesaistīsies. Tevi atbalstīs augstākie spēki gan aizbildņu, gan pielūdzēju veidolā. Vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu spēju apburt.

Horoskops lauvai

Cenšoties nobaudīt dažādas dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Beigās visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, izvērtīsies pietiekoši veiksmīgi.

Horoskops jaunavai

Šodien var atklāties dažu cilvēku ne pārāk lojālā rīcība. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Dienas noslēgumā vari veiksmīgi patērēties. Galvenais, ka iegādātais sola garu un priekpilnu lietošanas mūžu.

Horoskops svariem

Atveries cilvēkiem, pārkāp paša uzliktos mūrus. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs – sirdsmieru, dzīvesprieku un komfortu.

Horoskops skorpionam

Šodien objektīvi sadali savus enerģijas resursus un nepāršauj pār strīpu ar baudām un tēriņiem. Atvēli sev nelielu vientulības brīdi, lai pārdomātu savas sajūtas.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti noderēs tavas spējas saprasties ar miera traucētājiem vai skandalētājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Neizrādīsi nosodījumu vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Horoskops mežāzim

Nesavaldība tev nepalīdzēs, bet spēja harmoniski just un arī adekvāti izrādīt to, ko tava sirsniņa ir sajutusi un prāts aptvēris – gan. Gaisā būs jūtams solījums, ka galu galā viss nokārtosies bez asins izliešanas.

Horoskops ūdensvīram

Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu vēlmju kambarus. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo taustāmāki būs rezultāti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus, arī iepērkoties. Pirkšanas prieku dubultosi, ja šajā procesā iesaistīsi arī savus dārgos un mīļotos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

"Vai tādiem cilvēkiem jāstrādā policijā?" Pēc stūrēšanas alkohola reibumā Carnikavas pašvaldības policijas darbiniekam izdodas saglabāt darbu

"Vai tādiem cilvēkiem jāstrādā policijā?" Pēc stūrēšanas alkohola reibumā Carnikavas pašvaldības policijas darbiniekam izdodas saglabāt darbu 8

Ceļu policija pieķērusi Carnikavas pašvaldības policijas darbinieku Aivaru Grīnberbu, vadot automašīnu alkohola reibumā. Inspektoram liegts gadu sēsties pie automašīnas stūres, tāpēc viņš vairs nevar pildīt darba pienākumus, kuros ietilpst operatīvā transporta vadīšana. “Bez Tabu” redakcija saņēmusi vēstuli, kurā teikts, ka vadība Aivaru Grīnbergu iekārtojusi citā amatā, lai viņš nezaudētu darbu.

"Tās ir šausmas!" Ziepniekkalna iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar bezpajumtniekiem, kuri kuplā sastāvā dzīvo pie daudzdzīvokļu mājas

"Tās ir šausmas!" Ziepniekkalna iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar bezpajumtniekiem, kuri kuplā sastāvā dzīvo pie daudzdzīvokļu mājas 1

Tadaiķu ielas nama iedzīvotāji jūtas bezspēcīgi, jo neskaitāmie lūgumi apsaimniekotājam palīdzēt cīnīties ar atkritumu tvertņu pārvietošanu nav vainagojušies panākumiem. Rīdzinieki vēlas, lai konteineri tiktu pārvietoti citur, jo šobrīd sešu māju atkritumu tvertnes atrodas vienā vietā – tās diemžēl izmanto arī citi iedzīvotāji, tāpēc apkārt ir netīrība un nekārtība, pie kuras arvien biežāk uzturas bezpajumtnieku kompānija.

"Gribēju ar beisboleni viņus piekaut!" Bērns samaksā 100 eiro par austiņām, atsūta tukšu smēķu paku

"Gribēju ar beisboleni viņus piekaut!" Bērns samaksā 100 eiro par austiņām, atsūta tukšu smēķu paku 3

Pusaudze interneta vietnē samaksā teju 100 eiro par ”Apple” ražotajām ”AirPods” bezvadu austiņām. Paciņa pienāk ar būtisku kavēšanos, un tajā nav atsūtīts, par ko samaksāts. ”Omniva” pakomātā piegādātajā sūtījumā vērtīgo austiņu vietā atrod tukšu cigarešu paciņu. Tirgotājs, ko reklamē arī pašmāju tā dēvētie influenceri, iespējams, ir krāpnieks, norāda eksperti.

"Vai tas ir likumīgi?" Taksometru pasažiere novēro, ka katru reizi no viņas konta ieturēta papildu naudas summa

"Vai tas ir likumīgi?" Taksometru pasažiere novēro, ka katru reizi no viņas konta ieturēta papildu naudas summa 5

Raidījumu “Bez Tabu” uzrunā skatītāja Līga, kura ir arī taksometru izsaukšanas platformas “Yandex.Taxi” lietotāja. Viņa novērojusi, ka pēc braucieniem no viņas konta tiek ieturēta vēl papildu naudas summa. “Piemēram, šorīt aizbraucu līdz darbam par 3,10 eiro. Ieeju sava konta pārskatā, un tur pēc pāris minūtēm atvilkti vēl 0,47 eiro. Aplūkoju senāku konta vēsturi un pamanīju, ka katru reizi papildus vēl novilkti centi. Vai tas vispār ir likumīgi? Nekur nav atrunāts, ka papildus taksometra samaksai man tiks novilkta papildu nauda,” neizpratnē “Bez Tabu” skatītāja.

"56 eiro! Par ko?" Ātrās palīdzības rēķins sanikno trūcīgu ģimeni

"56 eiro! Par ko?" Ātrās palīdzības rēķins sanikno trūcīgu ģimeni 41

Pēc tam, kad bērns gūst traumu, ģimene izsauc neatliekamo medicīnisko palīdzību. Kā zibens no skaidrām debesīm ir vēlāk atsūtītais rēķins par izsaukumu, jo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta piesaistīšanu traktē kā nepamatotu. Tā kā ģimenei trūcīgās statuss, rēķina apmaksa radīs būtisku robu budžetā.

Ušakovs pamet izmantotos kaķus Muri un Kuzju

Ušakovs pamet izmantotos kaķus Muri un Kuzju 12

Bijušais Rīgas mērs Muri un Kuzju uz Rīgas domi pārveda pēc diviem amatā pavadītiem gadiem. Līdz šim mēra kabinetā dzīvojošie kaķi aktīvi izmantoti Ušakova reklamēšanā un Rīgas domes galva labprāt ar tiem kopā pozējis. Kopš Ušakovs atstādināts no priekšsēdētāja amata, viņš rūpes par kaķiem aizmirsis.

"Jums priekšā būs skaista māja?! Ņirgāšanās!" Ulbrokā iedzīvotājus biedē jauna daudzstāvu nama projekts

"Jums priekšā būs skaista māja?! Ņirgāšanās!" Ulbrokā iedzīvotājus biedē jauna daudzstāvu nama projekts 3

Iedzīvotāji Ulbrokā laikus skandina trauksmes zvanu pirms zaļās zonas zaudēšanas. Te iesaistītas vairākas puses, un katra no tām vēlas savu. Pļaviņā pie piecstāvu nama grasās būvēt jaunu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju. Jaunbūves teritorijai piešķirta adrese Peldu iela 2a. Kategoriski pret šo projektu ir potenciālie kaimiņi no Peldu ielas ceturtā nama. Savu viedokli iedzīvotāji pauž arī sabiedriskās apspriešanas laikā.