Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops vērsim

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops dvīņiem

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.

Horoskops vēzim

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops lauvai

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops jaunavai

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops svariem

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops skorpionam

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops strēlniekam

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops mežāzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops zivīm

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

"Tas ir drausmīgi!" Traģēdijā sadega visa ģimene, sagrautos tuviniekus šokē policijas attieksme

"Tas ir drausmīgi!" Traģēdijā sadega visa ģimene, sagrautos tuviniekus šokē policijas attieksme

Pēc dažām dienām apritēs tieši gads kopš traģēdijas Garkalnes novada Sužu ciemā, kur ugunsgrēkā privātmājā gāja bojā visi vienas ģimenes locekļi – vīrs un sieva, divi bērni. Noslēgusies policijas izmeklēšana, par kuras rezultātu ir sašutuši bojāgājušo tuvinieki. Likumsargi atsakās informēt tuvākos radiniekus par izmeklēšanas gaitu, jo viņi neesot tiesīgi saņemt šādu informāciju.

"Jābrauc "pa dārgo"!" Rīdziniekus nokaitinājis e-talonu automāts, kas nedarbojas

"Jābrauc "pa dārgo"!" Rīdziniekus nokaitinājis e-talonu automāts, kas nedarbojas

“Tev nebūs e-talona,” virsraksts vēstulei, kuru raidījums “Bez Tabu” saņēma no skatītājas Sintijas, viņu acīmredzot nokaitinājis kāds braukšanas biļešu automāts pilsētas centrā, kas jau vairāk nekā mēnesi nedarbojas. “Jau kādu laiku pašā Rīgas centrā, pretī Latvijas Nacionālajai operai un baletam, nedarbojas e-talonu aparāts… Ja nav iespējams to salabot, varbūt noņemt to monstru,” jautā Sintija. 

"Vairāki džemperi, jakas un veste." Valmieras lielveikala "Valleta" pārdevējām jāstrādā aukstumā

"Vairāki džemperi, jakas un veste." Valmieras lielveikala "Valleta" pārdevējām jāstrādā aukstumā 6

“Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas atrodas pašā Valmieras sirdī,” rakstīts lielveikala “Valleta” mājaslapā, vēl norādīts, ka katru dienu tirdzniecības centrā ienāk 6000–7000 apmeklētāju, par kuru labsajūtu gādā vairāk nekā 300 darbinieku. Raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka aizmirstas rūpes par pašiem darbiniekiem, jo pirmā stāva telpās šoziem saimniekojot caurvējš un aukstums. 

Māmiņa Latvijā nespējot saņemt alimentus par dēlu, kurš piedzimis Nīderlandē

Māmiņa Latvijā nespējot saņemt alimentus par dēlu, kurš piedzimis Nīderlandē 4

Pirms deviņiem gadiem Holandē Sindija laidusi pasaulē dēlu Kristiānu Kristeru. Pēc māmiņas sacītā, Holandes normatīvie akti paredzot, ka bērna tēva piereģistrēšana notiek pirms dzemdībām. Šo faktu uzzinājusi vien pēc dēla piedzimšanas. Pēc atgriešanās Latvijā nolēmusi papīrus savest kārtībā un tēvu piereģistrēt, taču izrādījies, ka tas neesot iespējams.

"Atliek vien Dievu lūgt, lai nesalstam." Alojas katlu mājā regulāri notiek avārijas situācijas

"Atliek vien Dievu lūgt, lai nesalstam." Alojas katlu mājā regulāri notiek avārijas situācijas

Īsā laika posmā raidījums “Bez Tabu” saņēma divas sūdzības no Alojas. Vietējie ziņo, ka šajā apkures sezonā vairākas reizes piedzīvotas avārijas situācijas Alojas katlu mājā. “Rezultātā cilvēkiem jāsamierinās ar aukstumu dzīvokļos, un atliek vien Dievu lūgt, lai veselības stāvoklis nepasliktinās gan pašiem, gan bērniem,” rakstīja alojieši. 

"Vairākus gadus neesmu viņu klients." 50 eiro liels "pārsteiguma" rēķins no "Latvenergo"

"Vairākus gadus neesmu viņu klients." 50 eiro liels "pārsteiguma" rēķins no "Latvenergo" 2

Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja rīdzinieks Jānis, kurš saņēmis “pārsteiguma” rēķinu no elektroenerģijas tirgotāja “Latvenergo”. Par “pārsteiguma” rēķinu tas nodēvēts, jo Jānis jau vairākus gadus nav uzņēmuma klients, un nesaprot, par ko viņam jāmaksā 50 eiro? Turklāt Jānis jau kādu laiku dzīvo citā mājoklī un ir noslēdzis līgumu ar citu elektrības piegādātāju. 

Juglas iedzīvotāju pārvietošanos apgrūtina jaunuzsliets žogs ap Juglas mūzikas skolu

Juglas iedzīvotāju pārvietošanos apgrūtina jaunuzsliets žogs ap Juglas mūzikas skolu 2

Vasaras vidū ap Juglas mūzikas skolu tika uzstādīts žogs, kas apgrūtina vietējo iedzīvotāju pārvietošanos. Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja Inese, kura uzskata, ka ar steigu vajadzētu rast kādu risinājumu, jo pavasarī kājāmgājējiem nebūs, kur likties. Sniegā iemītās taciņas vietā būs dubļi, un nekas cits neatliks, kā izmantot šauro gājēju ietvi, kurai pa vidu atrodas vairāki apgaismojuma stabi.