Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 25. jūnijs

Milija, Maiga

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Veiksmīgs situācijas līklocis, var novest pie nožēlojamām kļūdām un otrādi. Ja vēlies izdevību noturēt, rīkojies ātri un drosmīgi. Dzīves pieredze tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp pielāgošanos un izaicinājumu.

Horoskops vērsim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja būsi dzīvības pilns un izrādīties gribošs, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops dvīņiem

Tev būs tā laime atrasties uzmanības centrā un darbībā gribēsies un arī vajadzēs paradīt savas personības spilgtākās un krāsainākās šķautnes. Domubiedru lokā tavi prātojumi būs lielā cieņā.

Horoskops vēzim

Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši ja esi ar noslieci uz inertumu un pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms deklarē, ko negribi, apsver visas iespējamās gribēšanas.

Horoskops lauvai

Šodien izpaudīsies emocionalitāte apvienojumā ar vēlmi izcelties un paspīdēt. Sadzīvē gribēsies un arī vajadzēs paradīt savas personības iejūtīgo un samierniecisko pusi.

Horoskops jaunavai

Šodien mazliet sāks atlaist tā lielā kņada un vēlme visur paspēt, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu pagulēt zālē un nekur nesteidzoties pētīt mākoņus.

Horoskops svariem

Vairāk viegluma un spilgto krāsu uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu. Izrādi draudzīgumu, sapratni un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Kopumā nebūs viegli saņemties un iekļauties dienas atslābinātajā rutīnā.

Horoskops skorpionam

Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes vai sākt kaut ko no nulles. Šodien uzsāktajām attiecībām varētu būt daudz sološs turpinājums.

Horoskops strēlniekam

Tavas domas sāk atgūt dzīvīgumu un optimismu. Fiksē un pieraksti savas idejas, jo dažas no tām kļūs par pamatu kādam jaunam sākumam. Centies darīšanas kārtot pēc iespējas neformālā vidē.

Horoskops mežāzim

Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju un atjautību. Pielāgošanās spējas un saprašanās ar līdzcilvēkiem reizēm iegūs nedaudz avangardiski māksliniecisku nokrāsu.

Horoskops ūdensvīram

Jo krāsaināka tava personība, jo vairāk iegūsi. Sadzīvē vajadzēs paradīt savas personības spilgtākās un patīkamākās šķautnes, kas tev neļaus palikt vienam pēcjāņu emocionālajā kritienā.

Horoskops zivīm

Turi vēsu prātu un neļaujies visādiem ātras baudas kārdinājumiem. Kārdinošās spēlītes un mahinācijas galu galā izvērsīsies tukšos solījumos un iztērētā enerģijā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

"Kā devītklasnieks to var atrisināt?" Skolēni ziņo par matemātikas eksāmena grūto uzdevumu

"Kā devītklasnieks to var atrisināt?" Skolēni ziņo par matemātikas eksāmena grūto uzdevumu 47

“Tūrists ar ātrumu 3 km/h kāpa kalnā un tikpat garu ceļu veica, kāpjot lejā ar ātrumu 7 km/h. Tūrista kāpiens kalnā un kāpiens lejup kopā ilga vienu stundu. Aprēķini, cik kilometrus kopā nogāja tūrists, kāpjot kalnā un kāpjot lejup.” 9. klašu matemātikas eksāmena uzdevums, kas vairākiem skolēniem sagādājis grūtības, kā norāda viens no skolēniem, kas ziņojis “Bez Tabu”, neviens no viņa klases šajā uzdevumā neieguva maksimālo punktu skaitu.

Soda autovadītāju, kuras spēkratā ietriecas kravas automašīna

Soda autovadītāju, kuras spēkratā ietriecas kravas automašīna 15

Ceļu satiksmes negadījums notika 18. aprīļa pēcpusdienā. Linda trijos pēcpusdienā, kā ierasts, kopā ar dēlu devās uz mājām. Brīdī, kad bija nepieciešams no Rīgas apvedceļa nogriezties pa kreisi, viņa atpakaļskata spogulī pamanīja strauji tuvojošos kravas automašīnu.

Ņirgāšanās par augiem! Barona ielā bojāejai pakļauti teju 90 podi ar skujeņiem

Ņirgāšanās par augiem! Barona ielā bojāejai pakļauti teju 90 podi ar skujeņiem 17

Pērn pēc trīs gadus ilgas būvniecības noslēdzās Krišjāņa Barona ielas remontdarbi. Tajos ietilpa ne tikai bruģa seguma un ietvju salabošana, bet arī vides iekārtošana – soliņu ierīkošana un puķu podu uzstādīšana. Šobrīd skats, kas paveras, uzlūkojot augu podus ir nepatīkams – lielākā daļa skujeņu ir nokaltuši. Bojāejai pakļauti visi, teju 90, augu podi, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā.

"Visi cilvēki iet, kur vien var!" Jautā, kāpēc Nordeķu parkā uzstādīta tualete, bet visu laiku ir slēgta!

"Visi cilvēki iet, kur vien var!" Jautā, kāpēc Nordeķu parkā uzstādīta tualete, bet visu laiku ir slēgta! 3

“Bez Tabu” saņem zvanu no Iļģuciema iedzīvotājas, kura norāda, ka vietējā Nordeķu muižas parkā beidzot uzbūvēta sabiedriskā tualete, taču tā nestrādā. “Šī tualete ir uzstādīta un visu laiku stāv aizslēgta. Zvanīju uz kaut kādu departamentu, viņi pateica, ka būvvalde nav to pieņēmusi, ar to arī viss ir beidzies. Vasaras sezona turpinās, vietā mazā tualete nav uzstādīta, visi cilvēki iet, kur vien var, lauž durvis vaļā un nesaprot, kāpēc tualete ir ciet,” norāda iedzīvotāja.

"Neadekvāta nomas maksa mazajam uzņēmējam!" Saulgriežu pasākumā Krastmalā tirgošanās pleķis zelta vērtē?

"Neadekvāta nomas maksa mazajam uzņēmējam!" Saulgriežu pasākumā Krastmalā tirgošanās pleķis zelta vērtē? 6

Mājražotājs no Salacgrīvas, kurš saulgriežos vēlējies kā tirgotājs piedalīties lielajā pasākumā ”Līgosim Krastmalā!”, pauž sašutumu par tirdzniecības vietas nomas maksu, ko pieprasa pašvaldība un pasākuma organizators. Pauž viedokli, ka vairāk nekā 900 eiro par vietu esot neadekvāta summa, kas automātiski atgrūžot mazos uzņēmējus; esot pa kabatai tikai turīgākiem komersantiem.

"Pieriebusies miera traucēšana!" Ceļu būvnieki "dzīvo" zem tilta un nokaitina apkaimes rīdziniekus

"Pieriebusies miera traucēšana!" Ceļu būvnieki "dzīvo" zem tilta un nokaitina apkaimes rīdziniekus 2

Rīdzinieki, dzīvojoši namā Kalnciema ielas pārvada pakājē, ziņo par miera traucēšanu. Trokšņošanā un dzīves kvalitātes bojāšanā vaino SIA ”Roadeks”, kas bāzējies zem pārvada. Uzņēmums nodarbojas ar ceļu būvniecību un uzturēšanu, zem pārvada tas novieto tehniku un materiālus. Bieža smagā transporta kursēšana gar iedzīvotāju mitekļu logiem ir neciešama, sūkstas apkaimes iedzīvotāja.

"Ne tur pievilcība pilsētai, ne bērnu drošība!" Jūrmalnieki neizpratnē par izmaiņām bērnu rotaļu laukumos

"Ne tur pievilcība pilsētai, ne bērnu drošība!" Jūrmalnieki neizpratnē par izmaiņām bērnu rotaļu laukumos 4

Raidījums “Bez Tabu” saņēma vēstuli no jaunās māmiņas, kura dzīvo Kauguros. Viņa norāda, ka pagājušajā gadā tika labiekārtoti bērnu rotaļu laukumi, bet šopavasar esot noticis kaut kas neprātīgs. “Atzīstos, ka man nav ne jausmas, kādas soliņu apakšas laukumu malās bija līdz šim, bet tas, kas izdarīts ar tām tagad, ir ilgtermiņa murgs,” iesāk kūrortpilsētas iedzīvotāja.

"Dēļi divreiz uzkrita automašīnai! Kad logā lidos?" Muļķīgs skeitparka plānojums Rīgā dzen izmisumā iedzīvotājus

"Dēļi divreiz uzkrita automašīnai! Kad logā lidos?" Muļķīgs skeitparka plānojums Rīgā dzen izmisumā iedzīvotājus 2

Daudzus Miera dārza apkaimē dzīvojošos rīdziniekus dzen izmisumā aktivitātes skeitparkā pie pašiem māju logiem. Ne logu atvērt, ne normāli izgulēties, troksnis kā būvlaukumā, sūkstās iedzīvotāji. Apkaimē dzīvojošie akcentē, ka nav pret jauniešu sportiskajām aktivitātēm, tomēr norāda uz muļķīgo skeitparka plānojumu. Kā sanācis šāds plānojums? Rīgas domes atbildīgajā departamentā rausta plecus.