Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

No izklaides līdz nāvei? Patērētāju aizstāvji ziņo – rotaļlieta “Fidget Spinner” var būt dzīvībai bīstama!

No izklaides līdz nāvei? Patērētāju aizstāvji ziņo - rotaļlieta "Fidget Spinner" var būt dzīvībai bīstama! 11

Rotaļlieta “Fidget Spinner” ažiotāžu ap sevi sāka raisīt pirms vairākiem mēnešiem. Tieši tas bija laiks, kad pirmie savdabīgā paskata vilciņi parādījās veikalu plauktos. Tomēr runas par un ap rotaļlietu ir vēl aizvien. Bez Tabu skatītājas Agnetas sešgadīgais bērns ļoti vēlējās pirkstos griežamo mantiņu iegūt savā īpašumā. Tomēr no pirkuma iegādes māmiņu atturējusi kāda baisa informācija.

Ekskluzīvā privātmāju ciematā Burtnieku novadā sācies grūti atrisināms strīds

Ekskluzīvā privātmāju ciematā Burtnieku novadā sācies grūti atrisināms strīds 30

Viola iegādājusies māju un zemi Valmieras pievārtē, privātmāju ciematā. Atšķirībā no dzīvokļu īpašniekiem daudzdzīvokļu namos, kur svarīgus lēmumus pieņem dzīvokļu īpašnieku vairākums, priecājusies, ka še būs pati noteicēja par savu īpašumu. Taču nu izjūt pret sevi vērstu spiedienu, ja nedarīs tā, kā grib citi ciema iedzīvotāji, pareizāk, kā norāda apsaimniekotājs, tad  paliks bez ūdens. Tieši tā arī sanācis.

Prātam neaptverami! Jelgavā grūstošas mājas remonts jāfinansē pensionāriem!

Prātam neaptverami! Jelgavā grūstošas mājas remonts jāfinansē pensionāriem! 34

Būvniekiem darba pilnas rokas! Jaunbūves valsts teritorijā aug kā sēnes pēc lietus. Tās tiek nodotas ne vien ekspertu bruņotajai acij, bet arī pašu mājas iedzīvotāju vērtējumam. Jelgavnieki uzskata, ka viņu māja ir būvniecības kļūda. Iedzīvotāji ir nobažījušies par savu pajumti, jo pastāv risks, ka drīz jauna mājvieta būs jāmeklē veselam daudzdzīvokļu namam!

Bēdu stāsts. Invalīdu izmet no dzīvokļa, sasedzies eksistē uz soliņa Dobeles centrā

Bēdu stāsts. Invalīdu izmet no dzīvokļa, sasedzies eksistē uz soliņa Dobeles centrā 29

Pašā Dobeles centrā nama pagalmā zem klajas debess jau teju mēnesi eksistē vīrietis. Iedzīvotāji satraukušies, ka pašvaldība kungam nepalīdz, tā vietā, iemūžināts iedzīvotāju video, kā pašvaldības policists diskusijā vīrietim piedēvē alkoholiķa īpašības. Tomēr apkaimē dzīvojošie stāsta, ka kungs, kamēr dzīvo pagalmā, nav redzēts alkohola reibumā, ir kluss un pieklājīgs.