Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 18. maijs

Inese, Inesis, Ēriks

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Nejēdzības” aktualitātes

Nesagaidot ārsta atbildi, sieviete izdara pašnāvību

Nesagaidot ārsta atbildi, sieviete izdara pašnāvību 13

Ulda un Ivetas ģimenē martā notika traģēdija. Mamma 71 gadu vecumā, izlecot no balkona, izdarīja pašnāvību. Mamma dzīvoja kopā ar vīru un nevienam piederīgajam neradās aizdomas, ka sieviete varētu spert šādu soli.

"Nav normāli 10 dzīvokļiem atslēgt ūdeni!" Applūdinot kaimiņus, iespējams, slims vīrietis nelaiž dzīvoklī; apsaimniekotājs bezspēcīgs

"Nav normāli 10 dzīvokļiem atslēgt ūdeni!" Applūdinot kaimiņus, iespējams, slims vīrietis nelaiž dzīvoklī; apsaimniekotājs bezspēcīgs

Rīdzinieki, dzīvojoši daudzdzīvokļu namā Sarkandaugavas mikrorajonā, ziņo par kaimiņu, kurš pēc tam, kad applūdināja dzīvokli stāvu zemāk, ignorē kaimiņu un dienestu pieprasījumu atvērt durvis, kā rezultātā, lai neturpinātos noplūde, nācies atslēgt auksto ūdeni daudziem dzīvokļiem. Nama iedzīvotāji ziņo par iespējamām garīgās veselības kaitēm, kas nomoka kaimiņu. Viņa dzīvesveids jau iepriekš satraucis pārējos nama iedzīvotājus.

Copmaņi pikti. Netiek pie kārotās vimbas, jo Kuldīgā makšķerēšanas licenču deficīts

Copmaņi pikti. Netiek pie kārotās vimbas, jo Kuldīgā makšķerēšanas licenču deficīts 15

Kuldīdznieki neapmierināti, jo sezonas makšķerēšanas licences ķertin izķertas un netiek pie kārotās vimbas. Arī kuldīdznieks Andris ir pikts, kālab viņam, vietējam iedzīvotājam, nav iespējams iegādāties sezonas makšķerēšanas licenci?! Ja vēlas copēt vimbas pie Ventas rumbas, nekas cits neatliek, kā pirkt dārgo dienas licenci. Arī to ne vienmēr pagūst iegādāties, jo zibenīgi izpērk.

Kaimiņš Inčukalna pusē bloķē piekļuvi pensionāru īpašumam

Kaimiņš Inčukalna pusē bloķē piekļuvi pensionāru īpašumam 31

”Baižkalnu” mājas Inčukalna novadā atrodas A2 šosejas Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža tiešā tuvumā. Tieši no šosejas visērtāk var nokļūt īpašumā, kur dzīvo trīs paaudžu ģimene. Saspīlējums attiecībās ar kaimiņiem novedis pie tā, ka nu viņu īpašumam bloķēta piebrauktuve no minētās šosejas.