Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Lembergs ar saviem roņu "selfijiem" sadusmo dabas draugus: "Kāds tas ir piemērs iedzīvotājiem?"

Lembergs ar saviem roņu "selfijiem" sadusmo dabas draugus: "Kāds tas ir piemērs iedzīvotājiem?" 10

21. martā Ventspils mēra Aivara Lemberga sociālā tīkla ”Facebook” profilā parādījās dabas aizstāvjus satraucoši attēli. Ventspils priekšnieks, smaidot pozē pie roņu mazuļa, no kura pēc neskaitāmiem atgādinājumiem būtu jāturas 50 metru attālumā. ”Liekas, ka tas ir tik elementāri, bet redz, kāda Ventspils ir draudzīga pilsētā, ja ar mēru priekšgalā netiek ievērota nekāda drošība,” raksta “Bez Tabu” skatītāja Agnese.

Skola Kurzemē savā mājaslapā reklamē intīmpreces

Skola Kurzemē savā mājaslapā reklamē intīmpreces 2

Izglītības ministrijas mājaslapā apkopota informācija par speciālās izglītības attīstības centriem Latvijā. Katrai iestādei norādīts vadītājs, kontakttālrunis, īss apraksts, kā arī mājaslapa. To vidū izceļas kāda mācību iestāde Kuldīgas pusē.

"Stundu pirms darba laika beigām darbiniece atsaka pārdot e-talonu!" Tehniska ķibele jeb vēlme ātrāk pabeigt darbu?

"Stundu pirms darba laika beigām darbiniece atsaka pārdot e-talonu!" Tehniska ķibele jeb vēlme ātrāk pabeigt darbu?

Ir taču pavisam pašsaprotami, ja veikala darba laiks ir līdz desmitiem, pircējs rēķinās, ka līdz noteiktajam laikam varēs iegādāties, ko vien sirds vēlas! “Bez Tabu” skatītājs Guntars novērojis, ka tā nav. Viņš saņēmis atteikumu no veikala “Supernetto” darbiniekiem pārdot sabiedriskā transporta e-talonu. Pirkumu vēlējies veikt plkst. 21.50, veikals strādājis līdz 22.00.

Izvairās no alkometra, dodot pūst "čomam"! Tiesa “atpestī” Ventspils kārtībsargu, kurš izraisījis avāriju

Izvairās no alkometra, dodot pūst "čomam"! Tiesa “atpestī” Ventspils kārtībsargu, kurš izraisījis avāriju 54

Kurzemes rajona tiesa attaisnojusi Ventspils pašvaldības policistu Normundu Rudņiku, kurš ārpus darba laika, braucot ar savu automašīnu, pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus un izraisīja avāriju ar sabiedrisko mikroautobusu, kurā sadursmes dēļ cieta viens cilvēks. Tiesnese Inga Macpane nav ņēmusi vērā vairāku Valsts policistu ziņoto, ka N. Rudņiks pēc sadursmes izvairījās no pūšanas alkometrā, centies pat ierīci pūšanai pasniegt savam avārijas vietā piesaistītajam kolēģim.