Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

"Tas ir ļoti bīstami!" Aizdegoties sadales skapim, dzīvokļos nosvilst ierīces; vecie māju elektrotīkli jāmaina ar steigu

"Tas ir ļoti bīstami!" Aizdegoties sadales skapim, dzīvokļos nosvilst ierīces; vecie māju elektrotīkli jāmaina ar steigu 3

Daudzdzīvokļu namā Rīgā notiek īssavienojums kāpņutelpas elektrības sadales skapī, kā rezultātā aizdegas vadi un vairākos dzīvokļos ”sadeg” vērtīga elektrotehnika. Dzīvokļu iemītnieki baidās arī par savu drošību. Eksperts brīdina, ka šādi novecojuši un nekārtīgi mājas elektrotīkli var likt par sevi manīt vēl un vēl, sekas tam var būt ļoti nopietnas. Tāpēc aicina apsaimniekotājus, šajā gadījumā ”Rīgas namu pārvaldnieku”, parūpēties par iedzīvotāji drošību. Konkrētā nama pārvaldnieks vēl domā, vai kompensēt iedzīvotājiem skādi.

"Koki jau nolemti?" Nekaunīgi atzīmē kokus ciršanai svešā mežā

"Koki jau nolemti?" Nekaunīgi atzīmē kokus ciršanai svešā mežā

Rīgā, Imantas apkaimē, ap elektrolīnijām zāģē kokus. Ja ar to rīdzinieki var sadzīvot, tad koku atzīmēšana nozāģēšanai mežā, kur koki netraucē elektrolīnijām, ir neizprotama. “Bez Tabu” noskaidro, ka kāds pacenties nelikumīgi atzīmēt kokus ciršanai svešā mežā.

"Vai tas ir pieņemami?" Imantas iedzīvotāji ziņo, ka sulu laikā nozāģēts bērza zars un izveidojusies peļķe!

"Vai tas ir pieņemami?" Imantas iedzīvotāji ziņo, ka sulu laikā nozāģēts bērza zars un izveidojusies peļķe! 1

“Šobrīd ļoti aktīvi Rīgā notiek koku zaru zāģēšana! Manā mājas pagalmā lielajam bērzam nozāģēts lielais zars, pa kuru tek bērzu sula, un izveidojusies liela peļķe. Vai tas ir pieņemami? Dabai draudzīgi?! Aprīlis ir sulu mēnesis, vai tā nav nolaidība?” Vēstule, kuru raidījumam “Bez Tabu” atsūtījusi kāda Imantas iedzīvotāja.

"Šeit mierīgi var kļūt par narkomānu!" Ko "Origo bērni" dara, mūkot no mājām un skolas?

"Šeit mierīgi var kļūt par narkomānu!" Ko "Origo bērni" dara, mūkot no mājām un skolas? 12

“Bez Tabu” izdodas uzklausīt tā dēvēto ”Origo bērnu” stāstus Rīgas centrā. Šie pusaudži, aizbēguši no mājām un skolas, dienas un naktis pavada, klīstot ielās, smēķējot, lietojot alkoholu un citādi degradējoties. Raidījums jau iepriekš uzklausīja 13 gadus vecas pusaudzes mātes satraucošo stāstu par meitas iesaistīšanos ”Origo bērnu” kompānijā, kas varēja beigties letāli.

"Izlēca no trešā stāva! Tagad viņai var atteikt kājas!" "Origo bērnu" kompānijā māte gandrīz zaudē meitu

"Izlēca no trešā stāva! Tagad viņai var atteikt kājas!" "Origo bērnu" kompānijā māte gandrīz zaudē meitu 37

13 gadus veca meitene mēneša laikā kļūst atkarīga no tā dēvēto ”Origo bērnu” sabiedrības. Ar citiem pusaudžiem pazūd no mājām uz vairākām dienām, smēķē, lieto alkoholu, neapmeklē skolu. Kad māte nosaka mājas arestu, meitene izlec no trešā stāva, gūst nopietnas traumas. Pēc lēciena, kas varēja beigties letāli, ar veselībai bīstamām traumām atkal nozūd nelikumīgos bērnu “tusiņos”.

Latvija var! Mūsu valstī smēķē katrs sestais tīnis

Latvija var! Mūsu valstī smēķē katrs sestais tīnis 1

Šī gada pirmajos trīs mēnešos Rīgas pašvaldības policija uzsākusi rekordlielu administratīvo lietu skaitu pret nepilngadīgajiem smēķētājiem. Pieķertajiem pārkāpējiem var nākties regulāri apmeklēt narkologu.

"Raudāju un lamājos!" Vientuļai māmiņai Latgalē 1600 eiro elektrības rēķins. Kā tas iespējams?

"Raudāju un lamājos!" Vientuļai māmiņai Latgalē 1600 eiro elektrības rēķins. Kā tas iespējams? 13

Vientuļa divu bērnu māte, dzīvojoša Latgalē, saņēmusi ļoti nepatīkamu pārsteigumu – 1600 eiro parāda aprēķinu par elektrību. Vairāki eksperti norāda, ka pie vainas ir nepareizi uzstādīts un no ierindas izgājis ūdens boilers, kas ilgstoši bez mitas sildījis ūdeni, arī citiem mājas iedzīvotājiem. Boileru savulaik uzstādīja pašvaldības namu apsaimniekotājs, kad sievietei ierādīja pašvaldības dzīvoklis.

Raud, mūk no mājām, pat nakšņo citur! 10 gadus vecs bērns noraugās mātes žūpībā Jēkabpilī

Raud, mūk no mājām, pat nakšņo citur! 10 gadus vecs bērns noraugās mātes žūpībā Jēkabpilī 9

Radinieki satraukti par bērnu, kuram Jēkabpilī jāuzaug neapskaužamā vidē, noraugoties uz māti reibumā. Tiek ziņots, ka bērns dzīvo antisanitārā vidē, kur pie mātes viesojoties pudeles brāļi. Tuva radiniece apņemas bērnam nodrošināt labus dzīves apstākļus, bet māte draud ar Interpola uzrīdīšanu, ja viņa uzdrošināsies izvest bērnu ārpus Latvijas.