Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

Skandalozie krāpnieki no finanšu piramīdas MMM Latvijas pilsonei izkrāpj 8000 eiro

Skandalozie krāpnieki no finanšu piramīdas MMM Latvijas pilsonei izkrāpj 8000 eiro 11

Pasaules vēsturē ir bijušas daudz un dažādas finanšu piramīdas, kuras dibinājuši apķērīgi cilvēki, kuriem prātā ir viena doma. No citiem izkrāpt naudu. Visiespaidīgākā no tām ir Krievijā dibinātais MMM, kuri ir paspējuši apkrāpt cilvēkus vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Latvijā par šo krāpnieku pēdējo reizi dzirdēts 2012. gadā, kad iestājās nosacīts klusums. Nosacīts, jo krāpnieki nekur nav pazuduši.

Topošie policisti un karavīri riskē ar dzīvību pa ceļam uz studijām! Jānotiek nelaimei, lai kāds rīkotos?

Topošie policisti un karavīri riskē ar dzīvību pa ceļam uz studijām! Jānotiek nelaimei, lai kāds rīkotos? 19

Valsts policijas koledžas, Latvijas Nacionālās akadēmijas studenti un mācībspēks ikdienu riskē ar dzīvību: dodoties uz un no studijām, darbavietām, šķērso Ezermalas ielas brauktuvi, kad tur brauc liela automašīnu plūsma. Rīgas domes Satiksmes departamentam gadiem ilgi lūdz iekārtot vismaz gājēju pāreju, bet lūgumi tiek ignorēti. “Kam jānotiek, lai parūpētos par drošību šeit?” vaicā Valsts policijas koledžā.

“Ēda, krāca pie manis līdz ārprātam, bet iesūdzēja!” Rūjienā sirmgalvis iesūdz tiesā brūti

"Ēda, krāca pie manis līdz ārprātam, bet iesūdzēja!" Rūjienā sirmgalvis iesūdz tiesā brūti 51

Sirmgalve ar sludinājuma palīdzību atradusi koku izcirtēju – 80 gadus vecu kungu –, kurš apņēmies nozāģēt piecus satrūdējušus kokus viņas īpašumā. Pat ļaunākajos murgos kundze nevarēja nosapņot, kā izvērtīsies sadarbība: kungs sirmgalvei esot ”uzsēdies uz kakla”, vēlējies kļūt par brūtgānu un iegūt kontroli pār sirmgalves īpašumiem. Ciešot neveiksmi, sievieti publiski apvaino un iesūdz tiesā.

Pēc auto ceļa pārbūves Skaistkalnē valda plūdi! Latvijas Valsts ceļi savu vainu nesaskata

Pēc auto ceļa pārbūves Skaistkalnē valda plūdi! Latvijas Valsts ceļi savu vainu nesaskata 8

Tas bija pirms vairākiem gadiem, kad Vecumnieku novadā, pie pašas Lietuvas robežas esošās Skaistkalnes, iedzīvotāji atviegloti nopūtās. Latvijas Valsts ceļi beidzot sāka pārbūvēt katastrofālā stāvoklī esošo ceļa posmu Bārbele–Skaistkalne. Bet, kad darbi sāk ritēt uz nobeigumu, cilvēki sāk aptvert, ka remonta darbiem ir arī kāda nepatīkama blakusparādība.