Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Nejēdzības

Nejēdzības

Sadzīviskas un neizprotamas situācijas. Bez Tabu uzdevums - atrast risinājumu un īstās atbildes!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Rīgas realitāte! Krāsns izgāzusies cauri grīdai, pati saimniece – malkas šķūnī

Rīgas realitāte! Krāsns izgāzusies cauri grīdai, pati saimniece - malkas šķūnī 27

Pārbūvējot krāsni, sirmgalves dzīvoklī iebrūk grīda, krāsns iekrīt pagrabā. Tagad namā bīstami dzīvot ne vien konkrētā dzīvokļa īpašniecei, bet arī pārējiem mājas iedzīvotājiem. Apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” notikušajā vaino kundzi, kura neesot pārliecinājusies, vai konstrukcijas izturēs jaunās krāsns radīto slodzi. Tikmēr sirmgalve uzskata, ka apsaimniekotājs nav rūpējies par iedzīvotāju drošību namā.

“Es jūs nah*j nositīšu, bļ*ģ!” priekšnieks “uzmet” celtniekus; viņi atriebjas, atklājot šefa negodprātības

"Es jūs nah*j nositīšu, bļ*ģ!" priekšnieks "uzmet" celtniekus; viņi atriebjas, atklājot šefa negodprātības 70

Būvnieki vaino darba devēju ilgstošā algu nemaksāšanā. Kad strādnieki boikotē darbu, priekšnieks draud viņus nosist. Pēc rūgtās pieredzes ar darba devēju strādnieki Bez Tabu rīcībā nodod sarunu ar priekšnieku ierakstus, kuros dzirdami ne vien daudzkārtēji solījumi samaksāt naudu, kuri tā arī nav pildīti, bet arī vienošanās par savstarpēji izdevīgiem noteikumiem, kā apzagt valsti, nemaksājot nodokļus.

Šis vienkārši “gāž no kājām”! “Latvenergo” apzināti izsūtījis vēstuli mirušai sievietei ar “vērtīgu” ziņojumu

Šis vienkārši "gāž no kājām"! "Latvenergo" apzināti izsūtījis vēstuli mirušai sievietei ar "vērtīgu" ziņojumu 8

Ir ierasts, ka pie Bez Tabu pēc palīdzības lielākoties vēršas tie skatītāji, kuri ir no tautas parastās. Problēmas ar krāpniekiem, nebūšanas ar valsts vai pašvaldību iestādēm utt. Nupat savu bēdu stāstu raidījumam ir uzticējis kāds Saeimas deputāts, kuram reālajā dzīve ir nācies sastapties un “pašam uz savas ādas” izbaudīt paša vadītas valsts iestādes darbu.

Internetā tirgo brīnumlīdzekli, ko esot iecienījuši pat maluzvejnieki!

Internetā tirgo brīnumlīdzekli, ko esot iecienījuši pat maluzvejnieki! 1

”Gadsimta ķēriens! Maluzvejnieki no Siguldas zivis ķēruši, izmantojot aizliegtu ēsmu! Pēc tiesībsargājošo iestāžu datiem Siguldas rajonā aizturēti četri vīrieši, kuri tiek turēti aizdomās par maluzvejniecību. Aizturēšanas brīdī pie vīriešiem atradās 318 kilogrami zivju.”