Neiespējamā misija jeb kā tikt pāri dzelzceļa pārbrauktuves gājēju pārejai?

Komentāri

Vērīgākie raidījuma Bez Tabu skatītāji noteikti jau ir ievērojuši, ka Bez Tabu mājaslapā ir sadaļa Sūdzību dēlis, kurā ir iespēja iesūtīt ziņu, ar kuru būtu nepieciešams padalīties un informēt citus.

Šoreiz raidījums Bez Tabu ir saņēmis ziņu no kādas skatītājas Juglā! Viņa raksta:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labdien! Vēlos ziņot par Juglas staciju! Gājām uz vilcienu ar mazu bērnu, bet pāri sliedēm netikām, jo uz gājēju pārejas atkal stāvēja preču vilciens. Gājām apkārt lielu gabalu līdz pārbrauktuvei, bet arī tur tālāk uz staciju netikām, jo ar ratiņiem pa sliedēm un akmeņiem pabraukt nav iespējams. Pēc tam bezpalīdzīgi noskatījāmies, kā mums garām aizbrauca vilciens! Kur mums ar zīdainīti likties, gaidīt nākamo uz ielas? Diemžēl ratus nevar izstumt pa vilciena apakšu, vai arī, tos nav nemaz tik viegli pārcelt!

Jau februārī raidījuma Bez Tabu korespondents Roberts Blass par šo situāciju veidoja stāstu! Toreiz no vietējiem iedzīvotājiem tika noskaidrots, ka parasti gājēju pāreja tiek aizšķērsota uz vairākām stundām un pāri sliedēm tikt gribētājiem jāpieveic vairāki simti metru līdz nākamai gājēju pārejai!

Toreiz Latvijas dzelzceļa pārstāvji skaidroja, ka ar laiku mēģinās rast šai problēmai risinājumu, bet uz to brīdi situācija nemainīšoties!

Divi mēneši ir pagājuši, un raidījums Bez Tabu sazinājās ar Latvijas dzelzceļa pārstāvi atkārtoti, lai saprastu, vai kaut kas mainīsies?

Skaties video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl