Nedienas ar kāpņutelpas jumtu – tas regulāri sagāžas un apdraud iedzīvotājus

2 komentāri

Rīgā, Bišumuižā, pavisam nesen ir uzceltas jaunas un glītas daudzdzīvokļu mājas. It kā viss ir labi, tomēr kāda nama iedzīvotājs Andris norāda, ka jumtiņš, kas atrodas virs ieejas kāpņutelpā, regulāri ir bojāts vai pat nolauzts.

Ēka ekspluatācija nodota salīdzinoši nesen – 2011. gadā. Ja līdz šim uzmanību vajadzējis pievērst dažādiem sīkumiem, taču tagad Andri bažīgu darījis kāpņu telpas jumtiņš. ”Jumts ir galīgi neizturīgs – lūst no sava svara, sniega,” norāda Andris. Pēdējo reizi jumts nolūzis pavisam nesen – janvāra beigās. Tā kā tas lūst regulāri, jautājums ir par nama iedzīvotāju drošību, jo viņiem regulāri nākas uzturēties zem jumtiņa – kaut vai, lai ievadīti paroli kodu atslēgai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Andris atklāj, ka nolēmis pārbaudīt citu blakus esošo māju kāpņutelpas jumtiņu drošību. Viņš norāda, – citi jumtiņi ir pamatīgi nostiprināti ar tērauda trosēm, tāpēc tie ir droši. Ēkas apsaimniekotāji, bijušie būvnieki un starpnieki gan skaidro, kāpēc kāpņu telpas jumts izrādījies tik nedrošs un kad to salabos.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl