4 komentāri

Pirmā reakcija, ienākot kāda Lokomotīves ielas nama kāpņutelpā, – smirdoņa tāda, ka, maigi izsakoties, elpu rauj ciet. Kaimiņi stāsta – šajā miteklī pat īstas tualetes nav, mēslus lejot pa logu ārā, tāpat tur tiek turēti suņi, kas tiek mērdēti badā un galu galā kāds arī nosprāgst. Taču absurdākais tajā visā ir tas, ka nekas nemainās jau vairākus gadus, lai arī sūdzības iesniegtas vairākās instancēs.

Raidījums Bez Tabu sparīgi klauvē pie minētā dzīvokļa durvīm – pretī skan suņu rejas, bet neviens durvis vaļā never.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas iedzīvotāji jau nonākuši izmisumā. Jau 2011. gadā šā mitekļa īpašniekam tika konfiscēti vairāki suņi, jo konstatēts, ka tie ir izkāmējuši un tiek turēti neatbilstošos apstākļos. Toreiz dzīvoklis bijis tik pilns ar atkritumiem, ka pārvietoties varēja vien pa šaurām taciņām.

Foto

Kaimiņi stāsta vēl citus šausmu stāstus – minētā dzīvokļa kaimiņš ir tik nešpetns, ka divas reizes mēģinājis burtiskā nozīmē nodedzināt savu vecmāmuļu. Kad viņa izgājusi no dzīvokļa, negantais vīrietis aplējis viņu ar degmaisījumu un tad piešķīlis liesmu. ”Pati divas reizes dzēsu,” stāsta kaimiņiene.

Satrauktie kaimiņi stāsta, ka šajā dzīvoklī neesot pat tualetes, un viņi mēslus lejot turpat – pa logu laukā. ”Visu laiku viņi tur no ielas nes uz dzīvokli klaiņojošus suņus, tad tie tur kādu laiku dzīvo, tad laikam nomirst, un sākas smirdoņa. Viņi aizstiepj suņa līķi un nes atkal citu suni no ielas mājās,” stāsta kaimiņi, kas policijai jau uzrakstījuši vairākus iesniegumus.

”Es pats esmu gājis uz policiju, bet man jau ir apriebies,” stāsta kāds cits kaimiņš, kurš saka, ka likumsargi neko nespēj darīt, lai tiktu ar smirdīgo un nežēlīgo kaimiņu galā. ”Saprotiet – viņi nekā nedara! Viņiem it kā neesot tiesību,” saka kaimiņš, kurš saka, ka dzīvnieku aizstāvji izdarījuši vairāk – izņēmuši dzīvniekus no dzīvokļa. Taču tagad atkal – viss sācies no jauna.

Ne Pašvaldības policijai, ne Valsts policijai neesot tiesību iekļūt smirdīgajā dzīvoklī – tam neesot likumiska pamata.

Rezumējums – situācija izskatās tā, ka valstī ir likumdošana, kas neļauj ātri palīdzēt šīs mājas iedzīvotājiem – minētajā namā ir bijuši gan likumsargi, gan Pārtikas un veterinārais dienests, taču nevienam nav tiesību atvērt durvis un pārliecināties par to, kas notiek iekšā.

Video!

TOP komentāri

  • No Vacijas
    +3 +3 0

    No Vacijas

    Tad kaa tad sanaak?Njemam pilnu maaju dzivniekiem,sitam un spidzinam,pa barinjam kaadu beigto iznesam no maajas,aprokam(labakaa gadijumaa),un atkal kaadu panjemam,visa maaja smird peec liikjiem,kaiminji raksta sudzibas,bet POLICIJA redz nedriikst iejaukties!!!Tas nekas,ka tur gariigi slims psihopaats dziivo un spidzina dzivniekus,neesot iemesla iejaukties un to psihopaatu aptureet???Kas mums par likumiem Valstii,dritvai kocinj,gaidisim kaameer kaadu cilveeku nositiis,savu vecmaaminju jau tas psihais gribeeja sadedzinaat,nu ko pagaidiisim,policija?Tas nav pretiigi,tas ir NOZHELOJAMI ka muusu Valstii dzivnieku spidzinashana ir normaala lieta,jo policija "tur neko nevar izdariit"Brinos par Bez Tabu-tik vien spejiigi,kaa iisu filmas kadrinju uzfilmeet?:(patieshaam NOZHELOJAMI!!!
  • Zita
  • omg

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl