Nama īpašnieks grib sakopt īpašumu, taču Rīgas Būvvalde “velk gumiju”

1 komentārs

Rīgā pieteikta cīņa bīstamiem un nesakoptiem īpašumiem, un galvaspilsētā var atrast īpašniekus, kuri gatavi savus paplukušos īpašumus sakārtot. Tomēr Rīgas Būvvalde liedz to darīt!

“Kopš tā brīža, kad iesniedzām Būvvaldē lūgumu akceptēt šo mūri nojaukt, ir pagājis vairāk nekā pusgads,” saka Ilmārs Ozoliņš, pilnvarots nama īpašnieces pārstāvis. Satraukumu rada fakts, – pa šo laiku mūris ir jau par diviem centimetriem nosvēries uz vienu pusi, kļūstot arvien bīstamāks tiem, kas iet garām šim graustam. Ikviens var redzēt, – tā sabrukšana ir laika jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stabu ielā 59 kopš pagājušā gadsimta sākuma slejas nams, kas tagad pieder uz pusēm divām īpašniecēm. Katra īpašniece citādāk izprot nama apsaimniekošanu, un saspīlējums starp īpašniecēm aug augumā.

Rīgas Būvvaldes pārstāve skaidro, ka minētais bīstamais žogs ir kopīpašums, un šajā gadījumā, ierosinot būves demontāžu, tiek samazināts abu īpašnieku īpašums, tādēļ ir nepieciešama abu īpašnieku piekrišana. “Ja viņas savstarpēji nav spējušas vienoties, tad Būvvalde uzliks par pienākumu panākt vienošanos,” pēc raidījuma Bez Tabu arī Būvvalde ir sarosījusies risināt šo jautājumu.

Foto

Video!

TOP komentāri

  • Viktors
    0 0 0

    Viktors

    Vienkārši paņemt un nodauzīt ar āmuru! Jopcik, es vairs savā sētā nevaru sūda mūrīti nojaukt bez birokrātu ziņas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl