Ministru algas augs par tūkstoš eiro mēnesī! Turpmāk ministri saņems 3,6 tūkstošus eiro!

78 komentāri

Vēl janvārī ministru atalgojums bija aptuveni 2,6 tūkstoši eiro, bet, jau sākot ar februāri, viņu atalgojums krietni pieaugs un sasniegs apmēram 3,6 tūkstošus eiro mēnesī. 

Ministru alga tiek aprēķināta, vidējai algai valstī piemērojot koeficientu. 2015. gadā koeficients bija 3,684, bet 2016. gadā – 4,68. Savukārt vidējā alga 2015. gadā bija 715 eiro, bet 2016. gadā – 765 eiro. Līdz ar to, ministru algām ir krietns kāpums – no 2612 eiro mēnesī 2015. gadā līdz 3581 eiro mēnesī 2016. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savukārt Ministru prezidenta atalgojuma koeficients palielināts no 4,05 līdz 4,93. Līdz ar to premjers šogad piedzīvo algas kāpumu no 2,9 tūkstošiem eiro mēnesī līdz 3772 eiro mēnesī.

Tikmēr daži Latvijas ministri, piemēram, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, saka, ka neko par šo algas kāpumu neko nezina. Viņš gan norāda, – salīdzinot ar pārējiem Baltijas valstu ministriem, viņam ir viszemākais atalgojums.

Skaties video!

TOP komentāri

 • grautiņš
  +25 +25 0

  grautiņš

  Tautieši vai tiešām mēs to tā atstāsim??!!
  Kaut kas ir jādara!
  Vēl janvārī ministru atalgojums bija aptuveni 2,6 tūkstoši eiro, bet, jau sākot ar februāri, viņu atalgojums krietni pieaugs un sasniegs apmēram 3,6 tūkstošus eiro mēnesī.
  Ministru alga tiek aprēķināta, vidējai algai valstī piemērojot koeficientu. 2015. gadā koeficients bija 3,684, bet 2016. gadā – 4,68. Savukārt vidējā alga 2015. gadā bija 715 eiro, bet 2016. gadā – 765 eiro. Līdz ar to, ministru algām ir krietns kāpums – no 2612 eiro mēnesī 2015. gadā līdz 3581 eiro mēnesī 2016. gadā.
  Beigsim slēpties , un riet aiz datoru ekrāniem , zinu , arī es tā daru. BET VIŅI NELASA MŪSU ATZIŅAS ,SKATĪJUMUS, VĒRTĒJUMUS UN VIEDOKĻUS. Viņiem tas ir pie vienas vietas, visu laiku tiek smiets par mums, TAM JĀDARA GALS!!!!! Lūdzu appelējiet katrs pie sevis , pie savas sirdsapziņas, un ejam cīņā! Es ticu , ka ir jaunie ,kas ir izglītoti, zinoši , un spējīgi strādāt , es ticu vēl ,kaut nedaudz ,katrā ir aizķērusies kāda dzirkst no mūsu senčiem , arī no ne tik veciem- kuri karoja ,lai mēs dzīvotu! Mums ir jāpierāda, ka Krištopāna ņirdzīgais komentārs -JA es te tagad dzīvotu , tad būtu miljardieris, ne miljonārs ir lieks un sekla cilvēka teikts, Mums vajag iet un darīt , un parādīt, ja viņš te tagad dzīvotu ,tad būtu bezdarbnieks ar zilu aci! Tauta mosties, meklējam Lāčplēsi , tikai no tautas nevis no kangaru bara! Vēl nav rimušas tiesas tiesas no 13 janvāra grautiņiem , mums arī viņi jāaizstāv . Kas būtu domājis ka Pumpura vārdi ir šodienai veltīti- Celies sastingusī miesa!!!!! Mēs esam aizsēdējušies!!!!!!!!! Visatļautībai jādara gals! Mēs nedrīkstam rādīt savu vājumu un kūtrumu, zināmu iemeslu dēļ , mums jābūt stipriem!!!!!!!! Lielajā Amerikā iztiek un labi iztiek ar 50 gudrajām galvām , kāpēc mums jābaro 100 alkatīgas, nenovīdīgas un nedomājošas galvas , mūsu vidū ir , esmu pārliecināts, valodu zinoši , un jaunu plānu attīstības līmeņa virzītājspēki , tikai LŪDZU MOSTAMIES , visi reizē, ejam ielās , tikai neslēpjamies!
 • Kristaps Garsneks
  +21 +21 0

  Kristaps Garsneks

  Japartrauc nodoklus maksat, un jabrauc no valsts prom, nebus no ka zagt.
 • Konstantins
  +21 +21 0

  Konstantins

  Graboshas cukas vell ir par maz kaut kaut no begliem nolidzinatu saemu lidz ar pamatiem interesanti par ko viniem tads kapums pareddzets paceltu latvija tadu minimalo algu un shitiem siveniem nolaistu uz 360eiro paskatitos ka tiktu ar reikiniem galaa un izdzivotu lidz nakamajai algai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl