Miera ielas iedzīvotājus satrauc Allāha pielūdzēji. Aculiecinieka video!

3 komentāri

Viena no šarmantākajām apkaimēm Rīgā – Miera iela – nemaz nav tik mierīga. Vietējie pamanījuši, ka pēdējā laikā tur sarosījušies personāži, kas pielūdz Allāhu, un dažādi “andelmaņi”.

Kāds iedzīvotājs, kurš pievērsis uzmanību šajā ielā notiekošajam, atzīst, ka pirms kāda laika tas vēl nebija tik aktuāli, taču tagad bēgļu uzņemšanas, kā arī Parīzes teroraktu kontekstā Miera ielā notiekošais licis aizdomāties. Tur redzams, kā cilvēki acīmredzot pielūdz Allāhu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas vēl nebūtu nekas, ja iedzīvotāju uzmanību pirms kāda laika nepiesaistītu arī citas kaimiņu izpausmes – no kāda sētas šķūnīša apkaimes nākušas skaņas, kas pieder sāpes pārdzīvojušam dzīvniekam. Tuvējās mājās iemītnieks norāda, ka pamanījis vīrus, kuri nesuši aunu, lai to acīmredzot turpat piebeigtu. Tajā pašā laikā viens no pagalmā sastaptajiem vīriem taisnojas, ka dzīvnieks vienkārši ieslēgts šķūnītī un sācis blēt.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl