1 komentārs

Īsākas vasaras brīvdienas neizklausās pārāk iedvesmojoši, un skolēni kameras priekšā ir gatavi atklāti pateikt, ko par to domā patiesībā.

Iespējamā mācību gada pagarināšana ir bijis karsts jautājumus pēdējās nedēļās – skolēni pret to iebilst, taču Izglītības un zinātnes ministrijai ir citi plāni. Tajā pašā laikā uz Bez Tabu jautājumiem ierēdņi nebija gatavi sniegt atbildes, jo acīmredzot baidījās, ka tie varētu nesakrist ar ministra teikto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzrunātie skolēni visi kā viens ir pret mācību gada pagarināšanu, taču, kā izrādās, citās valstīs vasaras brīvlaiki ir vēl īsāki, un sastaptie jaunieši no Austrijas un Vācijas par to šķietami nepārdzīvo. Taisnības labad gan jāpiebilst, ka to zināmā mērā kompensē cita veida brīvdienas visa gada laikā.

Foto

Video

TOP komentāri

  • ir
    0 0 0

    ir

    berni kuriem dazadas nodarbibas,kas saistitas ar sportu ir katru dienu.Tapec uzskatu,ka pagarinat vajag tiem,kas nekur nedarbojas neviena pulcina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl