Ļauj Latvijai lepoties! ”Bez Tabu” meklē jebkura aroda meistaru ar ”zelta rokām”!

6 komentāri
Ļauj Latvijai lepoties! ”Bez Tabu” meklē jebkura aroda meistaru ar ”zelta rokām”!

TV3 raidījums ”Bez Tabu” kopā ar ”CityBee” aicina Tevi pieteikt kāda aroda meistaru par kura darbu sajūsmā ir ikviens viņa klients, tai skaitā arī Tu! Piesaki savu meistaru līdz 30. septembrim un varbūt tieši jūs abi laimēsiet noderīgas balvas no ”CityBee”!

Aktivitātes galvenā doma – izcelt gaismā meistarus, kuri savu darbu prot darīt un izpilda to vairāk kā par 100%, lai visa Latvija varētu ar viņiem lepoties! Raidījums ”Bez Tabu” par pieciem interesantākajiem iesūtītajiem stāstiem veidos arī sižetus.

Šoreiz balva garantēta ne tikai pieteiktajam meistaram, bet arī pieteicējam, kurš atzinis, ka tieši šis meistars ir labākais ar ko dzīvē nācies sastrādāties!

Balvu kopējais fonds – 700 eiro! Pieciem meistaru pieteicējiem – dāvanu karte 50 eiro vērtībā, pieciem meistariem, kas izvirzīti sižetu filmēšanai – dāvanu karte 50 eiro vērtībā, kā arī, galvenajam uzvarētājam, kuru no piecinieka izvēlēsies ”CityBee” komanda – dāvanu karte 200 eiro vērtībā! Vilinoši, vai ne?

Paldies visiem, kuri pieteica meistaru. Turpini sekot līdzi jauniem raidījumā “Bez Tabu”, kur par Zelta meistariem tiks veidoti stāsti un tiks apbalvots Labākais Latvijas Zelta meistars!