“Meita guva traumu, un seja bija asinīs, bet neviens no slidotavas darbiniekiem pat nepienāca,” sašutusi liepājniece

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

6 komentāri

Liepājniece Andra pirmo reizi mūžā devās uz slidotavu. Izvēlējās Liepājas Olimpiskā centra publisko slidotavu. Pašai viss beidzās labi, bet viņas 13 gadus vecā meita, kura ir pieredzējusi slidotāja, guva traumu.

Andra ir pārsteigta, ka neviens darbinieks neesot uzradies, lai kaut vai pavaicātu, kas meitenei atgadījies, lai gan seja bijusi asinīs un traumēts zobs. Andra skatījusies apkārt, kur ir kāds darbinieks vai slidotavas uzraugs, taču tāda neesot bijis. Uzskata, kādam tomēr jāuzrauga, kas notiek publiskajā slidotavā un vajadzības gadījumā sniedz pirmo medicīnisko palīdzību.

Liepājas Olimpiskā centra pārstāvis Mārtiņš Sīlis skaidro, ka slidotavā dežurē medmāsa, bet vien laikā, kad trenējas hokejisti vai tie, ar kuriem noslēgts slidotavas nomas līgums. Citā laikā jālūdz palīdzību zāles uzraugam vai administratorei, kuri sniedz pirmo medicīnisko palīdzību, līdz atbrauc mediķi. Izsaka nožēlu, ka Andras meitai neviens darbinieks neesot piedāvājis palīdzību.

Raidījums “Bez Tabu” noskaidro, ka, piemēram, “Volvo” sporta centra ledus hallē arī laikā, kad slidotava ir pieejama ikvienam, proti, publiska, tomēr strādā medicīnas māsa un palīdz ikvienam, kas guvis traumu. Tāpat ir arī ledus hallē “Kurbads” Rīgā. Arī tur laikā, kad slidotava ir publiska, dežurē medmāsa, bet “Lido” atpūtas centra slidotavā visu laiku dežūrē pat ārsts-ķirurgs.

 

6 komentāri