Māte, kura savu mazuli slēpa siltumnīcā, bijusi sociālo dienestu redzeslokā

10 komentāri

Gulbenes novads, Daukstu pagasts. Pērnā gada septembrī Latviju pāršalca traģiska ziņa par to, ka kāda bērniņa gaidībās esoša sieviete mazuli dzemdē kūtī. Gan māte, gan mazulis noasiņo un mirst. Šā gada februāris. Arī Gulbenes novadā esošais Lizuma pagasts, kur tikai nejaušas sagadīšanās pēc atklājas, ka kādai sievietei notikušas dzemdības.

Policija mazuļa līķi atrod, ietītu plēvē, ieliktu spainī un atstātu siltumnīcā. Abos gadījumos tās ir daudzbērnu ģimenes, un abos gadījumos neviens no atbildīgajiem dienestiem nav pamanījis, ka sievietes ir stāvoklī. Abas ģimenes Sociālajā dienestā ir reģistrētas un saņem atvieglojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai tiešām nevienu no šiem gadījumiem nevarēja novērst?

Foto

Šobrīd ir atklājies, ka Lizumā dzīvojošajai sievietei jau pirms pārdesmit gadiem ir bijis līdzīgs gadījums. To intervijā TV3 atzina arī pati sieviete.

Piedzimis bērns, kuru mēģināts noslēpt. Toreiz ekspertīze atzina, ka mazulis pasaulē nācis nedzīvs, tas bijis negadījums.

Sieviete intervijas laikā vairākkārt akcentēja, ka, ja abas reizes mājās nebūtu bijusi viena, nekas tamlīdzīgs nebūtu noticis.

Sociālā darbiniece sakās, ka viņa neko nav zinājusi par senajiem notikumiem. Līdz šim nekādu signālu, kas ļautu apsekot mājvietu, nav bijis.

Šie izteikumi atgādina kādu citu notikumu Limbažu pusē. Tur kāda sieviete savu jaundzimušo ielikusi saldētavā, kur tas nosalis.

Toreiz psihologi atzina, ka dzemdību laikā sieviete bijusi nepieskaitāma, ka tā varot būt un pie kriminālatbildības viņu nesauca. Lizuma pagasta notikumos iesaistītā sieviete šobrīd ir psihiatriskajā slimnīcā un tiek gaidīti gan ārstu, gan policijas nozīmētās ekspertīzes slēdzieni.

Video

TOP komentāri

 • .
  +8 +8 0

  .

  Šai "mātei" nekad nav bijušas nekādas psihiskas novirzes. Viņa to darīja pilnīgi apzināti, slēpjot grūtniecību pat no sava civilvīra- saitēja vēderu ar elastīgo saiti. Tas, ka veselība pievīla un viņa tika pieķerta, ir tikai apstākļu sakritība, citādi dzīvotu tālāk itkā nekas nav noticis, un pat nenožēlotu notikušo, gluži kā pirmajā reizē.
 • .
  +4 +4 0

  .

  Un vēl- kā sieviete, kurai JAU ir 4 bērni, var sevi attaisnot ar tik absurdu apgalvojumu, ka neesot zinājusi,ka ir stāvoklī???
 • Irita
  +3 +3 0

  Irita

  Piedodiet,bet tas nevar saukt pa matem kas ta izrikojas ar berniem.
  Vinam laikam sirds vieta akmens..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl