“Man vairs nav ticības Gaiļezera slimnīcai,” – paciente pārliecināta, ka nav saņēmusi savas analīzes…

0 Komentāru
“Man vairs nav ticības Gaiļezera slimnīcai,” – paciente pārliecināta, ka nav saņēmusi savas analīzes…

Saņemot savu analīžu rezultātus, parasti pievēršam uzmanību slēdzienam, kas ir teikts par mūsu veselību. Taču kāda iedzīvotāja ir izpētījusi pilnīgi visas detaļas, katru ciparu, kas norādīts slēdzienā. Ieraugot, cikos analīzes saņemtas, pārliecināta, ka ir noticis noziegums un vēlas brīdināt visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem.

Pēc Eiropas standartiem ir jānorāda parauga pieņemšanas, reģistrēšanas un izsniegšanas laiks, un vairumā gadījumu nav būtiski norādīt pulksteņa laiku jeb minūtes, cikos analīzes saņemtas, tikai datumu.

Dzintra skaidri atceras, ka reģistratūrā par procedūru Gaiļezerā samaksājusi 7.56 no rīta. Pēc papīriem rādās, ka jau 7.59 analīzes ir saņemtas laboratorijā. Tas nozīmē, ka starp samaksāšanu un nonākšanu laboratorijā ir pagājušas nieka trīs minūtes, bet viņa atminas, ka attiecīgo nodaļu meklējusi krietni ilgāk.

Sieviete ir pārliecināta, ka tās nav viņas analīzes. Ģimenes ārste vēlējusies izrakstīt virkni medikamentu, bet viņa šaubās, ka tie būtu jālieto, ja reiz tās nav viņas analīzes.

Foto

Video

0 Komentāru