Māmiņām Zemitāna pārvada šķērsošana pārtop par nervus kutinošu nodarbi

3 komentāri
Māmiņām Zemitāna pārvada šķērsošana pārtop par nervus kutinošu nodarbi
Ekrānuzņēmums

Ekonomikas ministrija aprēķinājusi, ka pērn samazinājies to cilvēku skaits, kuri dodas prom no Latvijas. 2015. gadā no valsts izbraukuši par 7900 cilvēkiem vairāk ieceļojuši. Šajā sakarā nemitīgi tiek skandināts, ka ģimenēm jārūpējas par pieaugumu, lai nākamās paaudzēs būtu pietiekami kuplas.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no māmiņas, kas apliecina, ka pašvaldības un valsts nepievērš uzmanību dažādiem sīkumiem, kas ļoti kaitina jaunos vecākus.

Dana ar trīsarpus mēnešus veco dēliņu Miķeli dzīvo Zemitāna pārvada tajā pusē, kur tuvākajā apkārtnē nav neviena parka mierīgām pastaigām. Māmiņām, kuras dzīvo Purvciemā, šī ir tuvākā iespēja nokļūt uz pārvada.

Vēlme nokļūt pārvadam otrā pusē paliek neizsapņots sapnis.

Vienīgais variants, kā turpināt ceļu, ir doties lejup pa stāvām kāpnēm. To, ka problēma nav tikai vienas māmiņas izdomājums, apliecina arī pie pārvada sastaptā Inga.

Bez Tabu uz pārvada viesojās jau pirms 10 gadiem, kad māmiņas vērsa uzmanību par šauro ietvi. Rīgas dome tuvākajā piecgadē nav iecerējusi pārvadu remontēt, tādēļ nav zināms, kad gaidāmi uzlabojumi.

Foto

Video

3 komentāri