Māmiņām Zemitāna pārvada šķērsošana pārtop par nervus kutinošu nodarbi

3 komentāri

Ekonomikas ministrija aprēķinājusi, ka pērn samazinājies to cilvēku skaits, kuri dodas prom no Latvijas. 2015. gadā no valsts izbraukuši par 7900 cilvēkiem vairāk ieceļojuši. Šajā sakarā nemitīgi tiek skandināts, ka ģimenēm jārūpējas par pieaugumu, lai nākamās paaudzēs būtu pietiekami kuplas.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no māmiņas, kas apliecina, ka pašvaldības un valsts nepievērš uzmanību dažādiem sīkumiem, kas ļoti kaitina jaunos vecākus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dana ar trīsarpus mēnešus veco dēliņu Miķeli dzīvo Zemitāna pārvada tajā pusē, kur tuvākajā apkārtnē nav neviena parka mierīgām pastaigām. Māmiņām, kuras dzīvo Purvciemā, šī ir tuvākā iespēja nokļūt uz pārvada.

Vēlme nokļūt pārvadam otrā pusē paliek neizsapņots sapnis.

Vienīgais variants, kā turpināt ceļu, ir doties lejup pa stāvām kāpnēm. To, ka problēma nav tikai vienas māmiņas izdomājums, apliecina arī pie pārvada sastaptā Inga.

Bez Tabu uz pārvada viesojās jau pirms 10 gadiem, kad māmiņas vērsa uzmanību par šauro ietvi. Rīgas dome tuvākajā piecgadē nav iecerējusi pārvadu remontēt, tādēļ nav zināms, kad gaidāmi uzlabojumi.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Jaunā māmiņa
  +2 +2 0

  Jaunā māmiņa

  Ne tikai uz tiltiem netiek, paskatieties, kas notiek lielveikalos un kaut vai tajās pašās Drogās, kru visi gaiteņi aizkrāmēti ar precēm tā, ka pats knapi vari izspraugties cauri, par ratiem nemaz nerunājot...
 • Evita
  +1 +1 0

  Evita

  Labvakar! Noskatījos sižetu par Zemitānu tiltu. Dzīvoju šajā rajonā. Kamēr mazais bija ratiņos, patiešām- pāriet pāri tiltam ar ratiem- tā bija neiespējamā misija. Pat tad, kad gājām divi pieaugušie, arī tad drošāk bija bērnu no ratiņiem izņemt- viens nes bērnu, otrs - ratus. Tāpēc uz Dominu vienmēr gāju apkārt- pāri VEF tiltam, bet, ak vai! Riteņbraucējiem šad tad mani rati radīja problēmas- es viņiem traucēju. Visu laiku arī jāskatās atpakaļ vai kāds nebrauc. Ja brauc- jāmūk malā. Ļoti nervozi un uztraukums par bērna drošību. Lifts pie Zemitānu tilta būtu zelta ideja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl