Mākslinieks Harijs Grundmanis izveido latviešu mīlētāko dziesmu vizualizācijas izstādi

Komentāri

Pēdējā laika lielākais notikums mūzikas dzīvē noteikti bija Mūzikas ierakstu gada balva. Zelta mikrofoni nonākuši pie saviem jaunajiem īpašniekiem. Pati ceremonija arī krietni apspriesta – pelta un celta. Un tā vien šķiet, ka šis notikums noguldīts atmiņu plauktā, taču izrādās, – tas nebūt nav viss. Kāds mākslinieks par godu Zelta mikrofonam veidojis savu skatījumu par Latvijas mūzikas zvaigznēm.

Mākslinieks Harijs Grundmanis, kurš arī ir plaši atpazīstams tālajā Holivudā un viņa darbus novērtējuši arī vairāki pasaulē zināmi aktieri un režisori, šoreiz ir vizualizējis visas 20 dziesmas, kas iekļautas speciāli izdotā albumā ”Alfas mīlētāko dziesmu izlase”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedātāja Aminata, aplūkojot nupat atklāto mākslinieka Harija Grundmaņa gleznu izstādi tirdzniecības parka telpās, atzīst, ka apvienot iepirkšanos ar mākslas baudīšanu bieži negadās! Turklāt interesi par šiem darbiem pastiprina fakts, ka ekspozīcijā iekļauta arī Aminatas singla ”love injected” vizualizācija!

Ar savu 2008. gada singlu ”Uijā, uijā nikni vilki” starp tautas mīlētākajām dziesmām albumā iekļuvusi arī grupa ”Dzelzs vilks”! Taču par grupas ”Otra puse” dziesmas ”Uzzīmē mani” vizualizāciju nedaudz pārsteigta ir dziedātāja Antra Stafecka!

Visa pasākuma laikā apmeklētājiem bija iespēja vērot, kā mākslinieks Harijs Grundmanis uz vietas uzzīmē savu pavasara vēstnesi.

Foto

Video

Lasi vēl