LMT Jaunciemā ceļ sakaru bāzes torni, bet iedzīvotāju viedokli neviens nav paprasījis

4 komentāri

Šonedēļ Jaunciema 9. šķērslīnijā uzstādīts jauns apskates objekts, kura nosaukums ir – LMT sociālās bezatbildības tornis, ziņo raidījums Bez Tabu!

Norādi izveidojuši Jaunciema iedzīvotāji, kuri pavisam nejauši uzzinājuši par telekomunikāciju operatora vēlmi privātmāju pudurī uzbūvēt jaunu sakaru bāzes staciju. Viņiem šī ideja ļoti nepatīk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ tagad celtnieku rosīšanos ieskauj iedzīvotāju sagatavotie plakāti. Tuvākā dzīvojamā māja atrodas aptuveni 40 metru attālumā no tornim atvēlētās vietas. Par celtniecības darbiem nav veikta publiskā apspriede – proti, atļaujas celšanai izsniegtas, bet iedzīvotāju viedokli neviens nav pajautājis.

Tādēļ šobrīd savākti jau 140 iedzīvotāju, kuri iebilst pret torņa celtniecību tiešā privātmāju tuvumā, paraksti. Vēl vairāki iedzīvotāji nolēmuši izbeigt līgumattiecības ar LMT, tādējādi sodot kompāniju.

Foto

Skaties video un uzzini, ko par to saka eksperti un uzņēmums!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl