Līvu dziesma Eglīte izraisa skandālu draudzē! Kāpēc tā?

1 komentārs

Rokgrupas Līvi Ziemassvētku dziesma Eglīte raisījusi plašās domstarpības Septītās dienas adventistu draudzē. Šīs dziesmas atskaņošana bijusi par pamatu mācītāja atstādināšanai. 

”Tas bija plānots, kā svētku, priecīgs dievkalpojums. Jau pēc tam, kad bija notikušas lūgšanas un lasījumi, tad tika atskaņota šī dziesma. Ideja bija šo dievkalpojumu padarīt priecīgāku,” stāsta atstādinātais mācītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd mācītājs no amata ir atstādināts uz trīs mēnešiem, jo draudze savākusi 47 ticīgo parakstus iesniegumam, kurā pausta nepatika pret Ziemassvētku dievkalpojuma laikā atskaņoto dziesmu.

”Draudzes locekļiem par smagu pārbaudījumu izvērtās dievkalpojums, kurš bija pagānu Ziemassvētku cienīgs  pasākums. Tā laikā tika dejots steps un draudze kopīgi tika aicināta dziedāt rokgrupas Līvi dziesmu Eglīte,” teikts iesniegumā.

Video

TOP komentāri

 • Esiet modri - sektanti
  0 0 0

  Esiet modri - sektanti

  47 sektanti vienkārši aiz bezdarbības grib pašķendēties
  Akmasdies ko iedomājušies sāks vēl ziemassvētku eglīti dziedāt ak vai vai vai.
  Bet kad ierauga mazus bērnus, tad gan visas domas citur. Cilvēki sargiet savus bērnus no šādiem 47 ... Tiem cilvēkiem smadzenes izskalotas un kas zin kas pēkšņi vēl ienāks prātā... Šodien mācītāju noēst rīt kādu pa kluso nogalināt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl