2 komentāri

Bez Tabu skatītājs ziņo, ka Līvu akvaparkā virs pārģērbšanās kabīnēm izvietotas video novērošanas kameras. Klāt pievienotā fotogrāfija liecina, ka patiešām maza melna actiņa ir tieši virs pārģērbšanās kabīnēm.

Ar skatītāja sūtīto fotogrāfiju Bez Tabu dodas skaidrot, kas tā ir par kameru un ko īsti tā redz? Rīgas ielās sastaptie ļaudis visi kā viens atzīst, jā, kameras acs vērsta uz kabīnēm. Un pastāv aizdomas, ka tās fiksē visu, kas notiek pārģērbšanās kabīnēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda sieviete pauž neviltotu sašutumu un izbrīnu: ”Man šķiet, ka viņa skatās, ko es daru pārģērbšanās kabīnē, ārprāts!”

Vēl kāds garāmgājējs lēš: ”Laikam kāds ļoti rūpējas par drošību. Pārāk komfortabli cilvēks tur nejustos un piedomātu, ko dara šai kabīnē!”

Foto

Bet pats galvenais kur šie ieraksti paliek un kurš ar tiem izklaidējas? To noskaidrot Bez Tabu dodas uz Līvu akvaparku, kur gūstam apliecinājumu par šīs fotogrāfijas autentiskumu.

Tiesa gan, kameras acs uztveršanas zonā nav ģērbtuves, tā ir vērsta uz publisko zonu, un kalpo tikai un vienīgi tāpēc, lai novērstu noziedzīgus nodarījumus un aizsargātu atpūtnieku īpašumu.

Līvu akvaparks direktore Velta Lasmane

Mums jānomierina mūsu klienti, mēs neskatāmies kabīnēs iekšā!

Mazais melnais bumbulītis ir līdzīgs tām kamerām, kas grozās 360 grādu leņķī un redz, visu kas notiek visapkārt. Tiesa, klienti to nevar zināt, ka šī kamera nav attālināti vadāma, tieši tāpēc pēc Bez Tabu aicinājuma Līvu akvaparkā Datu valsts inspekcija veica pārbaudi un secināja, ka ir noticis pārpratums.

Ar šo videonovērošanas kameru nevar redzēt to, kas notiek ģērbtuvēs. Bet, tā kā kamera ir tik maldinoša, inspekcijas ieteikusi akvaparka vadībai nomainīt maldinošo kameru pret tādu, kas noņemtu jebkādu šaubu ēnu par Līvu akvaparka darbinieku godaprātu.

Starp citu dienā, kad Bez Tabu viesojas ūdens atrakciju parkā, maldinošā kamera ir nomainīta.

Datu valsts inspekcijas pārstāve atgādina: ”Vietās, kur fiziskas personas gaida īpaši augstu privātuma aizsardzību tualetēs, pārģērbšanās kabīnēs veikalos videonovērošana vispār ir aizliegta.”

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl