Liepājas pasta darbinieki atsakās vīrietim atdot ilgi gaidīto sūtījumu

7 komentāri

Apguvis internetu, liepājnieks Vitauts atklājis, ka, iepērkoties internetā, var ietaupīt. Vecis kārtējo pirkumu un pēc īsa laika saņēmis paziņojumu, ka paka ir atsūtīta. Diemžēl Liepājas Pasta nodaļas darbinieki atteikušies paku vīrietim atdot. 

Pasta darbinieki teikuši, ka nevar atdot paku, jo uz tās norādīts tikai saņēmēja vārds, bez uzvārda. Vitauts gan atklāj, ka, veicot pasūtījumu, uzvārds nemaz neesot bijis jāraksta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis rādījis personas apliecinošus dokumentus un izrakstu no interneta bankas, kas apliecina, ka viņš apmaksājis konkrēto sūtījumu, tomēr paka nav izsniegta.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Sarmīte
  +2 +2 0

  Sarmīte

  Ja sūtītājs pats nav pasūtījuma anketā visu aizpildījis kā vajag, tad nākas sastapties ar zināmām neērtībām. Ja jau liepājnieks Vitauts cik saprotu nesen apguvis internetu tad nav brīnums ka nesaprot vārda - "name" nozīmi. Tas nozīmē pilnu vārdu un uzvārdu. Pasta darbinieki jau neatraidīja liepājnieku Vitautu, bet piedāvāja likumīgo kļūdas risinājumu lai varētu savu paciņu saņemt. Bet ja kungs pats grib pieturēties pie nez kādas principa lietas, tad lūdzu - uz priekšu. Varu novēlēt labāk apgūt internetu un pie viena arī starptautiski pieņemtās normas par dažādu dokumentu aizpildīšanas, jo preču pasūtījuma veidlapa internetā arī ir dokuments.
 • es
  0 0 0

  es

  Man ar tā bija, dabuju rakstīt maksas iesniegumu, protams, par katru preci atsevišķi...un tad divas dienas jāgaida apstiprinājums, neatmaksājas sūtīt, ja pēc tam vel tāda pēršanās
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Tu jau laikam biji ta kas nedeva to paku ar savam anglu un datora zinasanam...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl