Komentāri

Nepatīkamus brīžus piedzīvojuši kāda lielveikala apmeklētāji Daugavpilī – tur gaišā dienas laikā sākusi plaisāt otrā stāva grīda, bet apsargi nav steigušies evakuēt cilvēkus.

Daugavpils tirdzniecības centra Solo apmeklētāji piedzīvojuši pavisam neomulīgas sajūtas – vienā no otrā stāva veikaliem dzirdams troksnis, kas atgādina stikla vitrīnas plīšanu. Patiesība ir vēl nepatīkamāka, jo izrādās, ka sākusi plaisāt grīda. Atsevišķi veikala apmeklētāji, baidoties par drošību, steigušies uz izeju, kamēr citi īsti nenojautuši, kas notiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tirdzniecības centra vadītājs apgalvo, ka problēma nav tik liela, un laikā, kad minētajā veikalā ieradusies Bez Tabu komanda, ieplaisājušo grīdu jau klāj jaunas flīzes. Izrādās, ka plaisas izraisījis tas, ka grīdā nav iestrādātas deformācijas šuves. Tirdzniecības centra nomnieki par radušos situāciju runā visai izvairīgi, bet pārvaldnieks, jautāts, vai normāli, ka situācijas bīstamību izvērtē ēkas apsargi (kā tas bijis šajā gadījumā), atbild apstiprinoši… Tāpēc arī netika veikta lielveikala evakuācija.

Foto

Video

Lasi vēl