“Liela nožēla un līdzjūtība ģimenei” – par Lieldienu olās atrastajiem cāļu embrijiem “Balticovo” pārstāvis

Maija Kuzņecova

Autors: Maija Kuzņecova

Bez Tabu žurnāliste un digitālā satura redaktore

14 komentāri
“Liela nožēla un līdzjūtība ģimenei” – par Lieldienu olās atrastajiem cāļu embrijiem “Balticovo” pārstāvis
F64

Nervus kutinošus kadrus šodien saņēmām no “Bez Tabu” skatītājiem Cēsu pusē, kuri Lieldienu svinībām veikalā “Maxima” iegādājās baltas “Balticovo” olas krāsošanai. “Ļoti nepatīkams skats pavērsās pēc pirmās olas atlobīšanas – iekšā bija cāļa embrijs,” ziņoja Sabīne. Pēc šādas vēsts “Bez Tabu” bez kavēšanās sazinājās ar “Balticovo” pārstāvi Tomu Auškāpu, lai noskaidrotu, kā šāda situācija vispār varēja rasties.

Sūdzībā iesūtītās bildes var apskatīt šeit. Brīdinām! Nepatīkami kadri!

Lai pārliecinātos, ka šis nav kāds briesmīgs pirmā aprīļa joks, “Bez Tabu” vēlreiz sazinājās ar sūdzības iesniedzēju, lai pārliecinātos, ka šīs olas tiešām ir pirktas veikalā, nepatīkamā pārsteiguma lieciniece Sabīne apgalvoja: “Mēs patiešām iegādājāmies šīs olas Cēsu veikalā “Maxima” un priecājamies, ka bērniem netika šādas olas. Diemžēl iepakojums nav saglabājies, un olas pašsaprotamu iemeslu dēļ izmetām, tomēr ar pārliecību varam apgalvot, ka tās ir “Balticovo” ražojums.”

Sabīne Zolte
atklāja Lieldienu olās cāļu embrijus

Ar vīru un meitiņu kopā aizbraucām pie omes svinēt Lieldienas, protams, neizpalika arī tradīcija ar olu sišanos. Ome bija nokrāsojusi 10 baltās “Balticovo” olas, pirktas Cēsu Maximā XX, ar kurām arī sitāmies. Ļoti nepatīkams skats pavērsās pēc pirmās olas atlobīšanas – iekšā bija cāļa embrijs. Atlobījām arī pārējās olas un tur iekšā tieši tas pats. Omei svētki sabojāti, mēs šokā un laimīgi, ka neviena no šīm olām nepatrāpījās bērnam. Kā tādas olas var atrasties veikalu plauktos?

“Balticovo” pārstāvis Toms Auškāps izrādīja patiesu pārsteigumu par radušos situāciju: “Tas ir kaut kas nebijis – 45 gadu laikā šāda ir pirmā sūdzība, jo varbūtība, ka šādas olas pēc vairākkārtējām pārbaudēm nokļūtu veikalu plauktos ir tuva nullei!”

Telefonsarunā Auškāps norādīja, ka baltas olas “Balticovo” nemaz neražojot un viņu olas nemaz netiek apaugļotas, tomēr pastāv niecīga iespēja, ka pie vainas varētu būt no Somijas iepirktās baltās olas. “Reizi gadā mēs nelielu apjomu balto olu importējam no Somijas, tomēr iespēja, ka tajās atradīsies tik attīstīti embriji, ir teju neiespējami – olas iziet divkāršu pārbaudi,” norāda uzņēmuma pārstāvis.

Toms Auškāps
“Balticovo” pārstāvis

Pirmkārt, liela nožēla un liela līdzjūtība šai ģimenei, kas uz sava galda sastapa šādu brīnumu. Bet man gan gribētos teikt, ka “Balticovo” baltas olas neražo vispār. Reizi gadā mēs nelielu apjomu importējam no Somijas, taču tas ir nenozīmīgs apjoms, un gribētos tiešām pārliecināties, vai šīs bija Somijas olas vai, kā mēs zinām, ļoti liels apjoms tiek ievests arī no Ukrainas un Polijas [..].

Līdz ar to es teiktu visu cieņu šai ģimenei, kura ir cietusi, bet man šeit vairāk šķiet, ka tas ir kāds Lieldienu vai pirmā aprīļa joks, jo tā varbūtība ir tik niecīgi maza, lai neteiktu, ka vispār nav, ka man pat ir grūti komentēt.

Pilns sarunas ieraksts