Komentāri

Cieceres upes krastos esošā Saldus mierīgo dzīvi satricinājusi kāda vietējiem nezina reliģiska kopiena, kas apmetusies Raiņa ielas 17 namā un tur rīko, pēc vietējo iedzīvotāju sacītā, visai dīvainas tikšanās.

“Skaļi mūzika skan, bungas daudza, kliedz mikrofonā, dūmi pat kūp – kas tik tur nenotiekās,” stāsta Saldus iedzīvotājs Kaspars, kuru satrauc, ko dara šie cilvēki, kas, viņaprāt, veic kādus dīvainus rituālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kungs, kas tiek satikts pie minētā nama, netic, ka arī citiem Saldus iedzīvotājiem varētu būt pretenzijas pret notiekošo. Taču raidījuma Bez Tabu rīcībā esošā informācija liecina, – daudzi iedzīvotāji, kuriem ir bērni, tomēr ir gana satraukušies par darbībām, kas tur tiek veiktas. “Kaut kāds altāris tur viņiem ir? [..] Liekas tā jocīgi,” saka kaimiņš.

Pie nama sastaptais cilvēks saka – viņš savā īpašumā sarīkojis viesības un, ja kādam ir pretenzijas pret to, ko viņš dara savās mājās, viņš ir vienmēr atvērts diskusijai.

Šis nams, izrādās, ir nodēvēts par Saldus templi – tajā ik pa laikam, tāpat kā citās pilsētās Latvijā, pulcējas hinduisma piekritēji.

Neapmierinātie Saldus iedzīvotāji ir vērsušies policijā, taču tā nekādas darbības neesot veikusi un komentē – sabiedriska pārkāpuma tur nav un šī reliģija nav aizliegta.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl