Latvijas lepnuma ceremonijā šogad būs īpaši emocionāli video stāsti

1 komentārs

Vēl pāris producentu svarīgas piezīmes, mākslinieku steidzīgie soļi, vēl daži svarīgi akcenti un gaisā virmo atmosfēra, kas liecina, ka tuvojas kaut kas nozīmīgs. Latvijas nacionālās operas zāli pieskandina emocionālas melodijas, līdz Latvijas lepnuma godināšanas ceremonijai atlicis pavisam nedaudz.

Ilze Ūdre jau piekto gadu ir Latvijas lepnuma producente. Viņa atklāj, ka šogad būs īpaši emocionāli video stāsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šogad mums ir daudz stāstu par bērniem, vairāki stāsti par to kā palīdzēt, pat tad, ja tu nedzīvo šajā valstī, vai palīdzēt kādam ārpus Latvijas,” stāsta Latvijas lepnuma producente.

”Mūsu valstī ir cilvēki, kurus ir vērts atzīmēt un atcerēties, par to, ka viņi, nežēlojot savu laiku un veselību, metās pārdrošos pasākumos, lai glābtu cilvēkus. Mūsu valstī šajā laikā tas ļoti pietrūkst,” stāsta Latvijas lepnuma atbalstītāja Rīgas Brīvostas pārvaldes vadītājs Leonīds Loginovs.

Televīzija atspoguļo vien dažus gadījumus, kas liek saprast, ka dzīvojam starp labiem cilvēkiem, bet patiesībā to ir daudz vairāk.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā

TOP komentāri

  • Arnolds Pētersons
    +1 +1 0

    Arnolds Pētersons

    Viss jau būtu labi,ja tas koncerts nebūtu,tik gaudelīks,kā atvadas krematorijā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl