1 komentārs

Vēl pāris producentu svarīgas piezīmes, mākslinieku steidzīgie soļi, vēl daži svarīgi akcenti un gaisā virmo atmosfēra, kas liecina, ka tuvojas kaut kas nozīmīgs. Latvijas nacionālās operas zāli pieskandina emocionālas melodijas, līdz Latvijas lepnuma godināšanas ceremonijai atlicis pavisam nedaudz.

Ilze Ūdre jau piekto gadu ir Latvijas lepnuma producente. Viņa atklāj, ka šogad būs īpaši emocionāli video stāsti.

”Šogad mums ir daudz stāstu par bērniem, vairāki stāsti par to kā palīdzēt, pat tad, ja tu nedzīvo šajā valstī, vai palīdzēt kādam ārpus Latvijas,” stāsta Latvijas lepnuma producente.

”Mūsu valstī ir cilvēki, kurus ir vērts atzīmēt un atcerēties, par to, ka viņi, nežēlojot savu laiku un veselību, metās pārdrošos pasākumos, lai glābtu cilvēkus. Mūsu valstī šajā laikā tas ļoti pietrūkst,” stāsta Latvijas lepnuma atbalstītāja Rīgas Brīvostas pārvaldes vadītājs Leonīds Loginovs.

Televīzija atspoguļo vien dažus gadījumus, kas liek saprast, ka dzīvojam starp labiem cilvēkiem, bet patiesībā to ir daudz vairāk.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā

Par projektu

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla ”TV3” (SIA All Media Latvia) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā ”Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu.